Adet Kanı Büyüsü

Kişiler tarafından belki de en çok tercih edilen büyü uygulamaları arasında gösterilen adet kanı büyüsü ile neredeyse istenen her şey gerçekleştirilebilir. Uzun süredir kullanılan ve medyum hocalar tarafından adeta uzmanlık seviyesinde bilinen bu büyü, manevi alemlere ilgi duyan herkes tarafından da bilinmektedir.

Adet kanı büyüsünün kökenleri konusunda net bir bilgi bulunmamakta. Uzun süreden beri var olduğu bilinen tek şey olan bu büyü, kadim çağlarda bile aynı etkiyi göstermiştir. Uzun süreden beri Türkiye’deki medyum hocalar tarafından da yapılan adet kanı büyüsü, hem evlilik, hem de tam tersi olan soğutma büyüsü konusunda bile kullanılabiliyor.

Bazı büyüler, diğerlerine kıyasla çok daha hassastır ve özel çalışmalar gerektirir. Adet kanı büyüsü de tam olarak bu büyüler arasında gösterilebilir. Medyum hocaların bir çoğu, adet kanı büyüsü yapabilecek bilgiye sahip olsa da, hassas çalışma gerektiren bu büyüyü yapmaktan çekinmektedir. Çoğu medyum hoca, özellikle alternatifi olan konularda adet kanı büyüsü yerine başka büyülere yönelmektedir.

Ancak, adet kanı büyüsünü hakkıyla yapabilen medyum hocalar, kişilere gayb alemlerinin en verimli kullanımını sağlayacaktır. İstenen her konuda uygulanabilen bu büyü, eğer doğru hocaya yaptırılırsa hayatınız boyunca sizinle birlikte çalışmaya devam edecek, etkisini koruyarak isteklerinize yardımcı olacaktır.

Adet kanı büyüsünün kendiliğinden bozulmadığı ve etkisinin kaybolmadığını da belirtmek gerekli. Kadim bir büyü olması nedeniyle, uzun süreden beri bozulmadan gelen tekniği, büyünün oldukça güçlü sonuçlar verebilmesine yardımcı oluyor. Üstüne bir de nefesi güçlü bir medyum hoca tarafından yapılırsa, tam anlamıyla verim alınabilen adet kanı büyüsü, tüm bu özellikleri nedeniyle en çok tercih edilen büyüler arasında gösterilmekte.

Büyünün ne olduğundan ziyade, yapan kişinin niteliğinin önemli olduğunu unutmayarak, dilediğiniz sonuçları alabilmek için doğru medyum hocayı bulduktan sonra gayb alemlerinin size sonsuz güzellikler sunacağına emin olabilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

2 hakkında “Adet Kanı Büyüsü” görüş

  1. Ben internetteki yorumlardan ulaştım Ali Gürses e, 05355906275 telefonundan ve dayımla aramızdaki miras anlaşmazlığını ikna yoluyla çözüme kavuşturmak için bir işlem talep ettim. İşlem bir hafta gibi bir sürede evime kadar gönderildi. Ali bey 1 ve 40 gün arasında bir sürede etkilerin görüleceğini belirtmişti. Bir hafta gibi bir sürede bizim tarafa olan yaklaşımları değişti, annem yoluyla haber gönderildi, istediğimiz sonuca yönelmeye başladılar. En sonunda da tam istediğimiz gibi orta yolu bulmuş oldum. Ali Gürses’in çalışması benim gözümde gerçekten bu sorunu çözen şey oldu. İki senedir uğraşılan konu on gün içinde çözülmüş oldu. Allah razı olsun kendisinden.

  2. Medyum Gizem ile ilgili görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Bu kişi ile geçen yaz bir vefk işlemi için çalıştım. Annemin iç sıkıntısı nedeniyle yapılan bir vefk çalışmasıydı. Vefk elime ulaştı ama etki etmedi. Bunun üzerine tekrar bir işlem yaptırmak konusunda anlaştık. İşlemde vefk yerine papaz büyüsü yaparak çözeceğini söyledi. Anlattıklarına göre bazı malzemeler göndermesi gerekliydi, malzemeleri uzunca bir süre bekledim ama elime ulaşmadı bile… Telefonda malzemelerle ilgili bilgi istedim, yardımcıları sizin büyü yapılmış bitmiş gelmeyecek bir şey dedi, tabi ben bu duruma şaşırdım çünkü en başta bana malzeme geleceği belirtilmişti. Bunu söyledim, hata var diyerek, şu an meşgulüm diyerek kaba bir tavırla telefonu kapattılar. Papaz büyüsü kesin tutar demişti ama o da tutmadı tabi. Bu durumla ilgili söylenecek çok şey var ama ne diyebilirimki, dolandırıcı demek istemiyorum günahını almayayım ama durum ortada, en azından dürüst olmadığını kesin şekilde söyleyebilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir