Şanlıurfa Medyum

Bir medyum hoca ile birlikte çalışmadığınız sürece, hiçbir şekilde evde büyü yapmak mümkün değildir. Büyü yapmak için gereken bilgilere ve niteliklere bile sıradan insanın sahip olamayacağı kesin olduğundan, kendi başınıza büyü yapmak imkansız kabul edilmektedir. Sonsuz bir gaybi alemin enerjilerinden yararlanmak, bu enerjileri kullanarak çalışma yapmak hiçbir zaman eğitimsiz ve bilgisiz mümkün değildir. Bu nedenle, Şanlıurfa medyum hocalarının da sık sık dile getirdiği üzere, evde tek başınıza büyü hakkında denemeler bile yapmamanız gereklidir.

Büyü söz konusu olduğu zaman, gerekli olan pek çok farklı şey mevcuttur. Bunların temelinde, medyum hocaların hayatları boyunca kullandıkları ve belki de en etkili faktörü olan nefes gücü gelir. Bir hocanın nefes gücü, büyülerinin etkisini ve ne kadar sürede tutacağını belirler. Aynı zamanda, nefes gücü kuvvetli olmayan bir medyum hocanın karmaşık büyüleri yapabilmesi de mümkün değildir. Şanlıurfa medyum hocaları da, bu konuda hemfikir oldukları için, nefes gücü yüksek olan kişileri, daha çocukluk yıllarından itibaren eğitmeye başlar ve büyü konusunda geliştirir.

Nefes gücünden sonra, büyücü hocanın bilgi birikimi gelir. Üstat medyum hocalar başta olmak üzere, çeşitli gaybi ilimler akademilerinde, medreselerinde verilen eğitimler sonucunda medyum hoca yeterli bilgi birikimine ulaşır. Şanlıurfa medyum hocaları arasında da bu bilgi birikimine sahip olan isimler, her zaman için en iyi etkiye sahip büyüleri yapar, gereken her türlü uygulamayı başarıyla gerçekleştirir.

Tüm bu faktörler göz önünde bulundurulunca, Şanlıurfa medyum hocaları gibi eğitim alan kişilerin büyüler konusunda başarılı olmalarının sebebi görülebilmekte. Bunlar dışında, medyum hocalar kadar eğitim almayan, nefes gücü hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin, tek başlarına kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapması hiçbir zaman mümkün değildir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

2 hakkında “Şanlıurfa Medyum” görüş

  1. Merhaba
    Yaşam kocu sona beni dolandırarak paramı aldı ve telefonlar msj cevap vermiyor. Benim canım yandı başkası inanmasın
    YASAM KOCU SONA
    Sakin inanmayı

  2. Vefk konusunda önerilebilecek tek isim Medyum Ali Gürses. Öncesinde çok kişiyle çalıştık ve bir sürü insana hak etmedikleri miktarlarda paralar ödedik. Medyum Ali Hoca ne zaman kapısını çalsak bizi hiç yüzüstü bırakmadı.

    Kaç zamandır ali hocamla birlikte çalışıyoruz hiçbir zaman sorun yaşamadık. Özellikle vefk konusunda kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. İletişim bilgileri sitesi medyumali.com da mevcut…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir