Gerçek ve Dolandırıcı Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?

Gerçek ve güvenilir bir medyum anlamak istediğinizde bunu hemen fark edersiniz. Ancak dolandırıcı medyumu fark etmek çok zordur. Çünkü onlar hayatlarını sizi kandırmak üzerine kurmuşlardır. Dolandırıcı medyum hocalar anlamak istediğinizde onlar hakkında araştırma yapmalısınız. Diğer insanların o medyum hakkındaki görüşü aslında sizin almak istediğiniz cevapları barındırmaktadır.

Güvenilir bir medyum hocaya giderseniz eğer sizler için harika çözümler bulur ve bunların tamamında da başarı yakalar. Burada karşımıza çıkan durumda iyi bir medyum bulmak sizler için son derece yeterli olacaktır. Kaliteli bir değerlendirme aşamasında sizler de dilerseniz güvenilir bir hoca bulabilirsiniz.

Medyumlara ulaşmak için biraz araştırma yapmak yeterlidir. Bunun için araştırma kaynaklarınız şunlar olabilir:

  • Blog siteleri
  • Sosyal medya
  • Forum ve sözlük siteleri
  • Yakın arkadaş çevresi

Bu 4 kaynaktan bir tanesi sizlere gerçek medyumu verecektir. Dolayısı ile araştırmalarınız sonucunda dolandırıcı medyum hocalar ile tanışmadan gerçek bir medyuma da ulaşabilirsiniz.

Medyumlar Nasıl Bakım Yapar? Dolandırıcı Medyumlar Bakım Yapabilir Mi?

Gerçek ve dolandırıcı arasındaki farkı anlamak için aslında onların yaptıkları işlemlere de bakabilirsiniz. Medyumların en zorlanmadan yaptıkları şeylerden bir tanesi de bakım yapmaktır. Enerjiler ile yapılan bu bakımı gerçek medyumların tamamı yapabilir. Dolandırıcı medyumlar ise enerjilere sözünü geçiremez. Bu durumda da onlar bakım yapamaz.

Bakım işlemi günümüz şartlarında online dahi yapılabilmektedir. Bunun en büyük sebebi de geldiğimiz noktada teknolojinin buna izin vermesidir. Medyumlar uzaktan dahi yapacakları bakım ile sizlerin enerjisini dengeleyebilir. Bakım işleminde bildiğiniz gibi kötü enerjiler alınır ve pozitif yani iyi enerjiler insanın vücuduna yerleştirilir.

Bazı zamanlarda dolandırıcı medyum hocalar dahi bakım işlemi yapmaya çalışırlar. Bu işlemlerin etkisinin gözle görülme şansı yoktur. Bu nedenle sizlerin yapması gereken şey bir an önce ilgili medyumlara ulaşmak olacaktır. Güvenilir bir medyum hoca ile birlikte çalışma yapmak isterseniz eğer o zaman sizler de en hızlı şekilde bu işlemleri yerine getirebilirsiniz.

Güvenilir Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Bir medyumun güvenilir olup olmadığını anlamak için aslında yaptıklarına bakmak yeterli olacaktır. Güvenilir bir medyum genelde sizleri memnun eder. Bu durumda en hızlı şekilde o medyum ile çalışmalarınızı yapmalısınız. Dolandırıcı medyum hocalar ise her iki lafından bir tanesi yalandır. Hatta hiçbir şey bilmezler. Dolayısı ile onların yanında zaten onun gerçek bir hoca olmadığını anlarsınız.

Sahte bir kişi sizi kandırmak için kelimelerin gücünü kullanır. Bu durum onların sizi kandırması için gereklidir. Gerçek bir hoca ise asla fazla konuşmaz ve sizi ikna etmek ile uğraşmaz. İsterseniz ona gider ve büyü yaptırmak için siz uğraşırsınız. Zaten yeterince yoğun olan bu kişiler, bir nevi kendi borçlarını ödemek için sizlere yardımcı olmaktadır. Sahte bir hocanın iki lafından bir tanesi de paradır. Bu nedenle sürekli konuyu paraya getiren hocalardan da uzak durmak gerekir.

Sitemizde medyumlar hakkında çeşitli bilgiler içeren yorumlar yer almaktadır. Bu yorumlara bakmak ve güvenilir hocalara ulaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Gerçek ve Dolandırıcı Medyum Hocalar Nasıl Anlaşılır?” hakkında görüş bildirdi

  1. Ben internetteki yorumlardan ulaştım Ali Gürses e, 05355906275 telefonundan ve dayımla aramızdaki miras anlaşmazlığını ikna yoluyla çözüme kavuşturmak için bir işlem talep ettim. İşlem bir hafta gibi bir sürede evime kadar gönderildi. Ali bey 1 ve 40 gün arasında bir sürede etkilerin görüleceğini belirtmişti. Bir hafta gibi bir sürede bizim tarafa olan yaklaşımları değişti, annem yoluyla haber gönderildi, istediğimiz sonuca yönelmeye başladılar. En sonunda da tam istediğimiz gibi orta yolu bulmuş oldum. Ali Gürses’in çalışması benim gözümde gerçekten bu sorunu çözen şey oldu. İki senedir uğraşılan konu on gün içinde çözülmüş oldu. Allah razı olsun kendisinden.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir