Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız?

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız? Her yerde görülebilecek paranormal hadiselerin büyük kısmının büyü ile ilintili olduğunu söylesek ne derdiniz? Hatta en yakınınızdaki kişilerde belki de kendinizde bile büyü olabileceği söylesek şaşırır mıydınız? Şaşırmayın! Çünkü büyü izleri artık her yerde görülebilmektedir.

Büyü, mistik bir hadisedir. İnsanların en zorlandığı durumlarda ilk başvuracağı durumdur. Pandemi dönemi ile birlikte giderek köşeye sıkışan insanoğlu içerisindeki zor durumdan çıkmak için büyüye karşı büyük bir ilgi göstermiştir. Bu durumda ilk olarak karşılarına medyumlar çıkmış ve sektörün popülerliğini gören dolandırıcılarda buraya yönelmişlerdir.

Hayatın her alanında karşılaşılabilecek olan büyü hadiselerini fark etmek çokta zor değildir. Özellikle bu kadar yaygınlaşmışken bunu fark etmek oldukça kolaydır. Mesela:

  • Birden bire ruh halinizdeki değişimler
  • Etrafınızdaki olayların aniden farklı seyretmeye başlaması
  • Sosyal durumda her şeyin ters gitmesi

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız diye baktığımızda karşımıza bu belirtiler çıkmaktadır. Ancak buradaki en önemli özellik görüldüğü üzere her şeyin bir anda ters gitmeye başlamasıdır. Etrafınızda düzen içerisinde giden şeyler bir anda ters gitmeye başlarsa eğer o zaman büyünün etkisinden bahsetmek mümkün hale gelir.

Medyumlar, büyüyü fark edebilen uzman kişilerdir. Onların hisleri, maneviyatları ve eğitimleri çok farklı boyutlarda bulunur. Bundan dolayı olası büyü belirtileri fark ettikten sonra onu medyumlara sorarak en doğru işi yapma şansı elde edebilirsiniz.

Büyü Nasıl Bozulur?

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu ile başlayan süreçte bir noktadan sonra büyünün varlığından emin olunur. Bu sefer ise büyünün nasıl bozulacağı merak edilir. Buna göre büyü bozulabilmesi için yapılması gerekenler:

  • Doğru bir medyumun bulunması veya araştırılması
  • Büyüde kullanılan bir nesnenin bulunması veya medyum hocadan bu konuda yardım alınması
  • Medyum hocanın istediği her şeyin ona ulaştırılması veya yapılması
  • Medyum tarafından yapılan yönlendirmelere uyulması
  • Büyünün etkisi tamamen geçtikten sonra son kırıntılarında giderilebilmesi için medyumla bakım yaptırılması

Bu işlemler akabinde sizlerde büyü etkisi diye bir şey kalmayacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken şey ilk madde olan doğru bir medyumu bulmaktır. Bunu bulduktan sonra zaten tek yapmanız gereken onun yönlendirmelerine uymak olacaktır.

Medyumlar tarafından yapılan işlemler ele alındığı zaman büyü yapma veya bozma gibi işlemler ilk sırada yer alır. Ancak bunun haricinde bakım yapmak, gelecekten bilgi aktarmak, 3 harfliler ile iletişime geçmek gibi farklı şeylerde medyumlar tarafından yapılabilir. Tüm bunlar sonucunda yapılan işlemlerin başarısı %100’e yakın bir şekilde sağlanır. İnsanlar tarafından yapılacak olan işlemler kapsamında en dikkat edilmesi gereken şeylerden bir tanesi dolandırıcı medyumların ağına düşmemektir.

Kendimize büyü yapıldığını nasıl anlarız sorusu ile başlayan süreçte doğru medyumu bulmak için web sitemize yapılan yorumları okuyabilirsiniz. Yorumlar ile birlikte güvenilir medyuma sizleri ulaştıracak olan bilgilere vakıf olmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir