Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü kara büyü olarak kullanılabilen bir büyü çalışmasıdır. Bu büyünün etkili olması için her zaman en doğru şekilde yapılması çok önemlidir. Büyüyü yapan medyum hocalar farklı yöntemler kullanarak etkisini yükseltebilir.

Doğru şekilde yapılmış olan bir domuz yağı büyüsü kısa sürede insanların hayatını tesir altına alır. Büyünün yapılış amacına göre farklı etkiler ortaya çıkar. Bu amaç zarar vermeyi içeriyorsa kişilere zarar verebilecek belirtiler yavaş yavaş kendini gösterir.

Domuz yağı büyüsü kara büyü olarak kullanılabilmesi nedeniyle insanlara zarar verme potansiyeli bulunur. Ancak bunun aksi amaçlarla, aşk ve bağlama gibi amaçlarla da bu büyü yapılabilmektedir. Eğer hayırlı bir amaç için yapılıyorsa veya karşıdaki kişiye zarar vermeden etki göstermesi isteniyorsa herhangi bir tehlike yaratmayacaktır.

Çalışacağınız medyuma amacınızı doğru şekilde belirtmeniz çok önemlidir. Eğer kara büyü yaptırmak istemiyorsanız çalışacağınız medyum hoca domuz yağı büyüsünü buna göre düzenleyecek, gerekirse başka büyü yöntemleri kullanacaktır.

Domuz Yağı Büyüsü Yaptırana Tehlike Yaratır Mı?

Hangi büyü olursa olsun büyüyü yaptıran kişinin enerjisi hiçbir şekilde büyü yapımında etkili değildir. Büyüyü yapan medyum hocanın nefes gücü ve enerjisi ile sonuç alınır. Domuz yağı büyüsü için de bu durum geçerlidir.

Domuz yağı büyüsü yaptırdığınız zaman enerjileri yönlendirecek olan kişi medyum hocadır. Medyumlar bu işte profesyonel oldukları için kendilerine zarar gelmemesi amacıyla her türlü önlemi alır.

Büyüler, büyüyü yaptıran kişiye hiçbir şekilde zarar vermeyecektir. En tehlikeli büyü çalışmasında bile büyü yaptıran için bir risk oluşmaz. Medyumlar gereken her türlü önlemi alarak büyünün hiç kimseye zarar vermemesi için gerekenleri yapar.

Domuz Yağı Büyüsü Yapılana Zarar Verir Mi?

Domuz yağı büyüsü birden fazla amaçla kullanılabilmektedir. Bu amaçlardan biri de kara büyü niteliğinde karşıdaki kişiye zarar vermektir. Eğer medyumlar bu büyüyü zarar verme amacıyla yapıyorsa doğal olarak büyülenen kişiye zarar verecektir.

Kimi zaman aklını kimi zaman fiziki varlığını etkileyen domuz yağı büyüsü kişilerin karşı konulamaz bir musibet zinciri içine girmesine sebep olabilir. Sağlığı bozulan kişiler kötü durumlar yaşayarak hayattan kopabilir. Kara büyü olarak yapılan domuz yağı büyüsü kişilerin ölümüne bile sebep olabilir.

Aşk, bağlama veya ayırma gibi amaçlarla yapılan domuz yağı büyüsü herhangi bir tehlike yaratmayacaktır. Bu amaçlarla yapılan büyülerde etki sadece istenen sonucu almak üzerinedir. Kişilere zarar vermeden istenen etki ortaya çıkacak ve büyü tutacaktır.

Domuz yağı büyüsü, papaz büyüsü gibi karmaşık büyü çalışmaları yanında çok zayıf kalır. Çoğu gerçek medyum hoca daha etkili bir yöntem olan papaz büyüsünü tercih etmektedir.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu medyum yorum ve şikayetlerini okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Domuz Yağı Büyüsü Nedir?” görüş

  1. İnternettekilerin hepsi dolandırıcı değil ..! herşeyde olduğu gibi bunda da gerçeği var dolandırıcısı var doğru kişiyi bulmak araştırınca mümkün.
    Ben de benzer sıkıntılar yaşadım, benimki çok özel değil o yüzden anlatabilirim, başıma bela olan biri vardı, onun benden soğuması için büyü yaptırdım. Ali Gürses adında bir hoca ile çalıştım medyumali.com internet sitesi. Kendisini de Facebook’ta bir sürü beğeni olan bir sayfadaki yorumlar sayesinde bulmuştum. Görüştükten sonra bana büyüyü bir haftada yaptı ve teslim etti, büyüyü aldıktan sonra zaten hızlı şekilde etkisini de gördüm. Ali hoca sadece büyü değil bir sürü farklı çalışma da yapıyor, mesela vefk varmış ilk defa duymuştum, biraz araştırdım eğer fırsat olursa ondan da yaptıracağım yine sorun olursa yazabilirsin elimden geldiği kadar cevaplarım.
    Eğer dediğin gibi birini bulmak istiyorsan mutlaka havas ilmi bilmesine dikkat etmen lazım. O denilen işlerin hepsi havas sayesinde mümkün oluyor. Benim çalıştığım hoca mesela adı Medyum ali gürses, havas üstadı hocalardanmış, hakkında bir sürü haber var yerli yabancı basında. Gerçekten de denildiği gibi bir insan, zaten yaklaşımından gönül işi olarak yaptığı belli oluyor bu işi, diğer sahtekarlar gibi değil. Benim işlemim sadece bir haftada bitmişti ve gayet hızlı şekilde sonuç almıştım. Senelerdir aynı numarayı kullanıyor 05355906275 telefonu bu tür sıkıntılarınız varsa mutlaka tavsiye ederim

  2. Ben bir memnuniyetten bahsetmek istiyorum. 35 yaşına geldim, bugüne kadar hayırlı bir kısmet bulamadım, ya kötü niyetli insanlar geldi karşıma ya da hiç olmayacaklara umut bağladım. Yaşım geçtikçe yalnızlığın zor gelmesinden ötürü kısmet açma vefki yaptırdım.
    Ali hoca yaptı bu vefki, sadece bir hafta gibi kısa bir sürede evime kadar geldi. İlgisi alakası çok iyiydi, zaten görüşmelerimizde de bu kendini belli etti. Hiç sıkıntı çıkmadı, hep telefonlarıma vaktinde yanıt verdi sağolsun.
    Annem aracılığıyla bir kişiyle tanıştık, normalde hiç aklıma gelmeyecek biriydi, onun bana gönlü olduğunu söylediler, ilgimi çekti, tanıştık ve şu an çok şükür rabbime mutluyuz. Ali hocamdan çok memnun kaldım, yaptığı iş dolayısıyla herkese tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir