Dürüst Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Büyü yapmak, muska hazırlamak, büyü bozmak, bakım yapmak gibi farklı ve gizemli işlemleri yapan medyum hocalar, pek çok derde derman olmayı başarır. Yaptıkları işlemlerin çok fazla ilgi görmesinden dolayı yalancı ve sahtekar kişilerde bu meslekten nemalanmaya çalışmaktadır. Dürüst medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl anlaşılır sorusu da bu tür kişilere ödün vermek istemeyen kişiler tarafından sorulmaktadır.

Gizemli ve sır dolu hayatlara sahip olan medyumların her birisi özel güçlere sahiptir. En erişilemez olan güçlerinden bir tanesi olan manevi alemlere göç işlemi ise trans yöntemi ile mümkündür. Ruhun bedenden ayrılması sonucunda medyumlar ruhlarını Gayb alemlerine gönderebilir. Orada bulunan varlıklar ile iletişime geçebilir veya oradaki metafiziksel enerjileri kullanarak yaptıkları işlemlerin başarılı olmasını sağlayabilirler.

Günümüzde her geçen gün artan sahtekar ve yalancı medyumlardan dolayı insanlarda araştırma yapma niyeti taşırlar. Gerçek olana ulaşmanın avantajını bilen ve manevi olarak çoğu şeyi elde edebileceğini bilen bu kişiler, araştırmalarında gerçek güç sahibi olan kişiye ulaşmak içi özellikle yorumları okurlar.

Dürüst Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyum hocalara giden ve ondan çare bekleyen insanlar özellikle onlardan bazı konularda daha çok istekçi olurlar. Danışanların hocalardan yoğun olarak istedikleri şeyler şunlardır:

 • Eşinin veya sevgilisinin kendisine bağlanması ve başkasını gözünün görmemesi için yapılacak olan büyü
 • Evlilik hayali kuran ancak bir türlü bu isteği gerçekleşmeyen kişilerin evlenmesine yönelik olarak yapılan büyü
 • Aşk hayatının kötü gitmesi sonrasında insanların aşık etme veya olma büyüsü yaptırmak istemesi
 • Kariyerinde hep bir şanssızlık ve başarısızlık yaşayan kişilerin istediği şans ve başarı büyüsü
 • Başkasından intikam almak isteyen kişiler tarafından yapılan intikam büyüleri

Yukarıdaki büyüleri yaptırmak isteyen pek çok kişi olsa da yapabilecek olanların sayısı oldukça azdır. Bu az sayıdaki kişiye ulaşmanın yollarından bir tanesine dürüst medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl anlaşılır sorusu ile çıkılır. Güvenilir medyumlar tarafından yapılabilen bu tür uygulamalar için önce doğru hocayı bulmak gerekir.

İnternet üzerinden dahi hizmet verebilen medyum hocalar hakkında bilgi toplanmak istediği zaman yine internet kullanılabilir. Bu mecralarda hem hocaların kendi ağızlarından hem de başkalarının yorumlarından hocalar hakkında bilgi sahibi olmak mümkündür. Gerçek bir hocanın yaptığı büyülerde başarılı olma oranının yüksek olması göz önüne alınırsa eğer o zaman bu durum daha da net bir şekilde anlaşılabilir. Yalancı hocalar, yaptıkları işlemlerde başarılı olamazlar.

İnternette yapılan araştırmalarda karşınıza çıkan yorumlar sizlere pek çok şey anlatıyor olacaktır. Bu yorumlara bakarak medyumlar ile tecrübe yaşamış olan kişilerden yani ilk ağızdan bilgi almak mümkündür. Böylece güvenilir bir hocaya ulaşmak için en önemli işlem olan referansa da ulaşılmış olunur.

Dürüst medyumlar ve yalancı medyumlar nasıl anlaşılır diye araştırma yapmak istediğinizde web sitemizdeki yorumlardan da yararlanabilirsiniz. Bu yorumlara bakarak hocalar hakkında bilgi almak ve başkaları ile fikir alışverişinde bulunmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Dürüst Medyumlar ve Yalancı Medyumlar Nasıl Anlaşılır?” görüş

 1. Eşimle olan ayrılığımızdan sonra aile düzenim çok kötü bir yola saptı. Normalde hiç olmayacak şeyler yapar oldum, yaptıklarım hatta kendime yakışır şeyler değildir diyebilirim.
  Hocamla görüştüm bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hocanın adı Ali Gürses. Geri getirme büyüsü adında bir çalışma yapılmasını tavsiye etti. Eşimin geri geleceğini ve tekrar aramızın düzeleceğini söyledi. Başta bu tarz konulara çekinceli yaklaşsam da tamam dedim.
  Bir hafta kadar bir sürede hoca işlemi yaptı ve gönderdi. Kendisine medyumali.com sitesinden ulaşmıştım. Orada numarası, çalışma alanları ve diğer bilgileri yazıyor zaten.
  Çalışma geldikten sonra 15 gün civarında bir süre beklemek zorunda kaldım. Normalde bu süreden daha kısa veya daha uzun vakitte etki gösterebilir demişti. 1 ile 40 gün arasında kesin sonucu görürsün demişti. Dediği gibi de oldu. Bir aya yaklaşıyordu sanırım eşimin davranışları yavaş yavaş değişmeye başladı. Aniden değişir diye düşünmüştüm ama hafif hafif ısındı ve en sonunda eskiyi unutup yeniden başlamayı teklif etti, tabi anında kabul ettim. Hocanın yaptığı işlem dediği gibi geldi, süreler tuttu tesiri de tabi anlattığım gibi fazlasıyla iyiydi. O yüzden hocayı kesinlikle tavsiye ederim, sadece bu işlemi değil başka çalışmaları da yapıyor diye biliyorum.

 2. Arkadaşlar bana gerçek bir medyum lazım arkadaşlar eğer siz daha önce bir işlem yaptırıp sonuç aldıysanız banada yardımc olun lütfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir