Aileyi Evliliğe İkna Etme Büyüsü ve Ritüeli

Gençlerin sevgililik dönemi sonrasında evlilik kararına dönüştü ilişkilerinde aileler izin vermeyerek engel olabilirler. İşte bu anda devreye aileyi evliliğe ikna etme büyüsü tercih edilir.

Evlenme zamanın erken olduğunun düşünülmesi mezhep farklılıkları, yaş sorunları, ailenin başka birini düşünüyor olması, yaşam tarzı yada maddi sorunlar, akrabalık ilişkileri, çiftlerin daha önce yaşadığı talihsiz evlilikler yada erkeklerde askerlik gibi pek çok neden ailelerin evliliğe karşı çıkmasına sebep olabilir. Hatta bazen evlatlıktan reddetme noktasına kadar gelebilir.

Bu tarz sebepleri bahane ederek evliliği kabul etmeyen önyargılı aileler için ilişkiye olumlu bakmaları ve kendi iradeleri ile birbirlerini seven çiftleri Evliliğine izin vermeleri için aileyi evliliğe ikna etme büyüsü yapılabilir. Evlilik ile ilgili ailenin itirazlarına sebep olan bütün endişeler toplumsal tedirginlikler tüm Korkular ve kuru inatlar ortadan kalkar evlilik için önlerinde hiçbir engel kalmaz.

Aileler Evliliğe Nasıl İkna Edilir?

Aileleri ikna etmek için bazı yöntemler vardır. Bu yöntemler söz konusu olduğu zaman aklımıza ilk olarak aileleri evliliğe ikna etme büyüsü gelir. Olmaz denilen durumları aileler için olur durumuna getirmeyi birçok çift bu yöntemi kullanarak başarabiliyor. Öncelikle bu büyünün yapılabilmesi için yapacak kişilerin duayı yazan kişilere ve kendilerine inanmaları gerekir. Daha sonra dua için yapılması gerekenleri eksiksiz uygulanmalıdır. Yapmanız gerekenleri aileleri evliliğe ikna etme büyüsünü yapan medyum hoca belirleyecek ve duayı yaptıran kişiye söyleyecektir. Bu büyü yaptıran kişiler kendilerine verilen görevleri harfi harfine yapmalı ve dikkatli olmalıdır.

Sevgiliyi Evliliğe İkna Etme

İlişkide bir tarafın evlilikten uzak durması, evlilik konusu açıldığında konuyu değiştirmesi ya da evlilik düşünmediği durumlarda evlilik kararına ulaşılmasını sağlar. Genellikle bu işlem erkeklerin evlilik planı yapmadan ilişkinin devam etmesini istediği durumlarda yapılır. Daha önceden Talihsiz bir evlilik geçirmiş bir erkek varsa ya da evliliğin sorumluluklarından ve bağlılığından uzak durmak istiyor olabilir.

Maddi olarak kendini hazırlama bahanesi, evlilik hazırlığı ve planlanan ekonomik yük getireceği düşüncesi erkeğin evliliği sürekli bu bahanelerle ertelediği görülebilir. Ailesinin bu evliliğe onay vermeyeceğini düşündüğü içinde kararından bahsetmeye bile cesaret edemeyebilir. Fakat bu durum kız için hayallerinin yıkılması emeklerinin boşa gitmesi korkusuyla endişeli bir bekleyiş olur. Aynı zamandan ilişkinin uzaması nedeniyle içinden çıkılmaz bir hal olabilir ve aile baskısı olabilir.

İlişkide sevgiliyi evliliğe ikna etmek için yapılan bu çalışmalar umursamazlık, cesaretsizlik, korku, endişe ve tereddütlerin erkek üzerinde hiçbir olumsuz etki oluşturmadan ortadan kaldırabildiği için sıklıkla tercih edilir. 

Ailenizi ikna yöntemi olarak bir medyum hoca ile görüşmek istiyorsanız ilk olarak onlarca seçenek içerisinden kendinize uygun bir hoca ile anlaşmanız gerekecektir. Hocaların genel olarak değerlendirildiği ve yorumlandığı siteler bulunmaktadır.

Buraya tıklayarak hoca yorumlarına ve değerlendirmelerine ulaşabilirsiniz. Böylece istediğiniz hocaya sorunsuz ve zaman kaybı olmadan ulaşırsınız. İstediğiniz hoca ile ilgili gerçek yorumları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca yorumlara olumlu olumsuz katkıda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir