Barışma Büyüsü – Barışmak İçin Büyü

Gayb alemleri ile ilgili herhangi bir çalışma yapılmadan önce mutlaka öte dünyanın sırlarını anlamak gereklidir. Bir medyum hoca, öte dünya ile ilgili işlem yapabilmek için yerine göre çok uzun yıllar boyunca bu alemleri tanımakta, farklı işlemler yaparak büyüyü öğrenmektedir. Barışma büyüsü işlemleri için de yine aynı durum geçerlidir. Gerçek bir medyum hoca ile çalışmadığınız, bu kişinin eğitimi ve bilgisinden emin olmadığınız sürece başarılı işlem yapmak sadece tesadüflerle açıklanabilecektir.

Medyum olmak için öncelikle nefes gücüne sahip olmak gereklidir. Barışma büyüsü yapan medyum hocalar, nefes gücünü ispatlamış, bu yeteneği kullanmayı öğrenmiştir. Nefes gücü her insanda az veya çok olan bir yetenektir. Doğuştan gelen bu yetenek, ne kadar erken kullanılmaya başlarsa o kadar rahat öğrenilmekte, yapılan çalışmalarda o kadar yüksek başarı elde edilmektedir. Bu nedenle, sıradan bir insanın nefesi güçlü olsa bile büyü çalışmalarında başarılı olması mümkün olamayacaktır. Bu güç, eğitimden geçilmediği sürece tek başına bir anlam ifade etmemektedir.

Barışma büyüsü gibi büyülerde kullanılan tekniklerin kökenleri oldukça eski dönemlere dayanmaktadır. Medyum hocalar, neredeyse tarihin ilk dönemlerinden beri bu büyüleri kullanmış, farklı çalışmalar yapmıştır. İşinin ehli olan, güvenilir bir medyum hocanın yapacağı büyü uygulaması ile istenen her türlü etkinin elde edilmesi mümkündür. Tarihin her döneminde görüldüğü gibi, bugün de medyum hocaların barışma büyüsünden istenen sonucu elde ettiği bilinmektedir.

Her konuda olduğu gibi barışma büyüsünde de mutlaka uzman medyum hocalar ile çalışmak tavsiye edilmektedir. Güvenilir bir medyum hoca, eğitim süreci boyunca pek çok gizli bilgiye erişmekte, bu sayede büyü çalışmalarında başarı elde edebilmektedir. Sıradan insanların erişmesinin imkansız olduğu bu bilgiler, medyumluk mesleğinin en önemli parçalarından biri olarak gösterilmektedir.

Medyumlukta kullanılan tüm bilgiler el verme yoluyla aktarılmaktadır. Barışma büyüsü gibi büyülerin yöntemleri de yine aynı şekilde, el verme yoluyla üstat medyumlar tarafından anlatılmaktadır. Bu bilgiye erişemeyen hiçbir medyumun büyü yapabilmesi mümkün değildir.

Büyü Yöntemleri Çok İyi Korunur

Barışma büyüsü de olsa başka bir büyü çalışması da olsa, bu çalışmalara dair kaynakların herhangi bir açık platformda bulunması imkansızdır. İnternette veya kitaplarda bu büyülerin bilgisine erişmek mümkün olmayacaktır. El verme yoluyla aktarılan büyü çalışmaları, nesiller boyunca korunması ve bozulmaması adına sıradan insanlardan saklanmaktadır.

Büyülerin nasıl yapılacağına dair yöntemlerle birlikte, medyum hocaların kullanmış oldukları ilimler de aynı ölçüde gizli tutulmaktadır. Barışma büyüsü yapacak olan medyumlar, havas ve ledün gibi ilimleri kullanmak zorundadır. Bu ilimleri öğrenmek, sırlı bilgilerine erişmek de tıpkı diğer konularda olduğu gibi ciddi bir emek gerektirmektedir.

Herkesin Medyum Olması Mümkün Değildir

Barışma büyüsü gibi büyüler dışarıdan bakıldığında basit çalışmalar gibi görünüyor olsa da aslında sayısız farklı zorluğa sahiptir. Bu çalışmaları yapacak olan medyum hocaların mutlaka yetişmiş olması, alanlarında uzmanlık kazanması gereklidir. Bilgisi yetersiz olan ve kendini geliştirmemiş kişilerin böylesi çalışmaları yapabilmesi imkansızdır.

Barışma büyüsü de dahil olmak üzere, herhangi bir büyü çalışmasında başarılı olmak isteyen medyum hocanın daha çok küçük yaşlardan itibaren çalışmaya başlaması, gayb dünyasını tanıması gereklidir. Medyum hocalar ne kadar tecrübeli olursa, yapılacak olan çalışmaların başarılı olma ihtimali o kadar yükselecektir. Bu nedenle, işlemleri emanet edeceğiniz medyum hocaların tecrübesini de iyi araştırmanız tavsiye edilmektedir.

Medyumlar ile ilgili sizlerden sitemize gelen tüm yorum, şikayet ve tavsiye mesajlarına erişmek, dilerseniz soru sormak ya da kendi deneyimlerinizi diğer insanlarla paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir