İstanbul Büyü Yapan Hocalar

İstanbul büyü yapan hocalar konusunda geniş çerçeveye sahip bir şehirdir. Özellikle çok kalabalık bir şehir olduğu için büyü yapma ya da bozma gibi durumlar da çok görülür. Bununla birlikte farklı şehirlere de teknolojik aletler sayesinde bağlanıp büyü yapmak da mümkündür. Fakat bu kadar kalabalığın olduğu bir şehirde en iyi büyüyü yapacak hocayı bulmak da biraz zorlu olabilir.

Büyü Yapmak

İstanbul büyü hocalar açısından geniş de olsa işsizliğin de yüksek olduğu bir şehirdir. Bu sebeple İstanbul’da hiç medyumluktan anlamayan ama insanları dolandıran kişiler bulunur. bu gibi dolandırıcı medyumların tuzağına düşmemek için gerçekten büyüden anlayan hocaları bulmak önemlidir.

İstanbul büyü yapan hoca kişilerin isteklerine göre pek çok çeşitte büyü yapabilir. Bağlama büyüsü, evlilik büyüsü, aşk büyüsü, papaz büyüsü gibi büyülerle insanların hayatlarını daha güzel hale getirmeyi amaçlar. Bunlarla birlikte İstanbul büyü yapan medyumlar yıldız name, fal, tarot, veft, muska gibi işlemlerde de çok gelişmiştir. Bu gibi işlemler için büyü yapan hoca bulmaya gerek olmasa da yine de en etkili ve doğru sonuçlar için en iyi büyü yapan hocalara ulaşmak iyi olur.

Dolandırıcı Medyumlar

İstanbul büyü yapacak hocalar araştırılırken genelde internet üzerinden yapılan yorumlara, tavsiyelere ve şikayetlere bakılır. Buradan yola çıkarak kişiler kendilerine uygun büyücü hocayı bulabilir. Fakat bununla birlikte dolandırıcı medyum da çok olduğu için internet üzerinden kandırılmak kolay olabilir. Dolandırıcı medyumlarla karşılaşmamak için çok geniş çaplı araştırmalar yapmak gerekir.

Dolandırıcı medyumların yorumlarında genelde kişileri korkutan bir tavır sergileyen ya da karmaşık ve anlamsız kelimeler söyleyen kişiler olduğundan bahsedilir. Bunun yanında sahte olan medyum hocalar daha çok para odaklı olduğu için danışanından ilk olarak para ister. Sorulan soruların karşılığında bile para isteyen dolandırıcı medyumlardan uzak durmak en sağlıklısı olacaktır.

Büyü yapmak uhrevi bir bilim dalı olduğu için herkesin yapmaması ve uğraşmaması gereken bir işlemdir. Sadece insanların parasını dolandırma da değil yanlış büyü yaparak kişileri daha kötü durumlara sürükleyebilir. Bu sebeple doğru hocayı bulmak önemlidir.

İyi Büyü Yapan Medyum Bulmak

İstanbul büyü yapan medyum hocalar konusunda diğer şehirlere göre gelişmiştir. Fakat çok fazla medyum olduğu için içlerinden kişiye hitap eden ve yapacağı büyüye uygun bir medyum bulmak önemlidir. Her medyum her konuda yeterince tecrübeye sahip olsa da en iyi yaptıkları büyüleri onlara yaptırmak daha iyi etkiler getirecektir. Bu sebeple internet üzerinden hangi alanda uzman olan büyücü hocaları araştırıp o alanda büyü yaptırmak gerekir.

En iyi büyü yapan hocalar daha uzun tecrübeye sahip ve her alanda büyü yapmayı bilen hocalardır. Bu sebeple büyücü hoca araştırırken yorumlarda belirtilen tecrübe senesine de dikkat etmek gerekir. Size hitap eden ve aradığınızı bulacağınız medyum hoca yorumlarını okuyarak büyü yapan hocalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden gelen çok sayıda yorum ve şikayeti ana sayfamızda toplamaktayız. Hepsini okumak, sorularınızı sormak ya da deneyimlerinizi yazarak insanların gerçek medyumları bulmasına yardım etmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 hakkında “İstanbul Büyü Yapan Hocalar” görüş

 1. Eşimle olan ayrılığımızdan sonra aile düzenim çok kötü bir yola saptı. Normalde hiç olmayacak şeyler yapar oldum, yaptıklarım hatta kendime yakışır şeyler değildir diyebilirim.
  Hocamla görüştüm bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hocanın adı Ali Gürses. Geri getirme büyüsü adında bir çalışma yapılmasını tavsiye etti. Eşimin geri geleceğini ve tekrar aramızın düzeleceğini söyledi. Başta bu tarz konulara çekinceli yaklaşsam da tamam dedim.
  Bir hafta kadar bir sürede hoca işlemi yaptı ve gönderdi. Kendisine medyumali.com sitesinden ulaşmıştım. Orada numarası, çalışma alanları ve diğer bilgileri yazıyor zaten.
  Çalışma geldikten sonra 15 gün civarında bir süre beklemek zorunda kaldım. Normalde bu süreden daha kısa veya daha uzun vakitte etki gösterebilir demişti. 1 ile 40 gün arasında kesin sonucu görürsün demişti. Dediği gibi de oldu. Bir aya yaklaşıyordu sanırım eşimin davranışları yavaş yavaş değişmeye başladı. Aniden değişir diye düşünmüştüm ama hafif hafif ısındı ve en sonunda eskiyi unutup yeniden başlamayı teklif etti, tabi anında kabul ettim. Hocanın yaptığı işlem dediği gibi geldi, süreler tuttu tesiri de tabi anlattığım gibi fazlasıyla iyiydi. O yüzden hocayı kesinlikle tavsiye ederim, sadece bu işlemi değil başka çalışmaları da yapıyor diye biliyorum.

 2. kaç zamandır medyum hoca arayan biri olarak en sonunda doğru hocayı buldum kendi deneyimlerimi yazmak istiyorum, öncelikle çalıştığım hocanın adı medyum ali gürses numarasını da soranlar olduğu için yazıyorum 535 590 62 75
  kendisine eşim için bir bağlama işlemi yaptırdım, işyerine yeni başlayan bir kadın gönlünü çalmaya kalktı, o yüzden bu işlemi yaptırmak zorunda kaldım, ben kıskanç ve kısıtlayan bir insanım ama bu durumu eşim hiç sevmiyor, mecburen ondan habersiz bir iş yaptırmak zorundaydım, ali hocaya durumu anlattıktan sonra bir haftada çalışmam bitti ve gönderildi, işlem geldikten sonra eşimin davranışlarında aniden değişimler ortaya çıkmaya başladı normalde işte vakit geçirmeyi seven adam artık evime gideyim diye düşünmeye başladı, ben bunun etkisinin artacağını düşünüyordum ki aniden o kadından uzaklaşmak istediğini ve başka bir birime geçtiğini söyledi, allah razı olsun ali hocanın çalışması aniden hızlıca etki etti ve sorunu çözdü, o günden beri ne başka biri var gözünde ne de beni düşünmemezlik ediyor ilk günlerimizdeki gibi olduk çok mutluyuz ve evliliğimiz huzurla geçiyor

 3. Geri getirme büyüsüyle ilgili deneyimlerimi yazmak istiyorum.
  Medyum ali gürses isimli hocadan çok memnun kaldım. Yaptığı çalışma hızlı tutuyor ve iletişim konusunda sıkıntısız bir hoca. Bugüne kadar çalıştıklarım içinde en iyisi diyebilirim. Kendisine hem teşekkür ederim hem de zor durumdaki arkadaşlara tavsiye ederim. Sitesi olan medyumali.com dan girip bakabilirsiniz bilgilerin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir