Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü gibi çalışmalar pek çok farklı amaçla kullanılabileceği için kimi zaman hayatlarımıza kötü etki edecek sonuçlar da doğurabilir. Bu tarz çalışmaların ne için kullanılacağı tamamen medyum hocanın tercihleriyle alakalıdır. Gerçek ve işinin ehli olan medyum hocalar prensipleri gereği insanlara zarar verebilecek büyüler yapmıyor olsa da bazı hocalar kara büyü yapmayı tercih etmektedir.

Sabun büyüsü kara büyü gibi amaçlarla yapılabilir. Kişilere doğrudan zarar vermek için kullanılabilen bu büyü yöntemi kimi zaman zarar amaçlamadan ayırma veya boşanma gibi işler için de kullanılabilir.

Büyüler farklı amaçlar için kullanılıyor olsa da manevi alemlerin enerjilerinin gazabından korunmak mümkündür. Sabun büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışmasından korunmak için kullanılabilen farklı yöntemler bulunur.

Bazı medyum hocalar sabun büyüsünden korunmak için dua çalışmaları önermektedir. Bu dualar diğer çalışmalara kıyasla daha az etki gösterir. Büyüden korunmak için en iyi yöntem muskalardır.

Sabun Büyüsünden Korunma Duaları

Sabun büyüsünden korunmak için evde kendi kendinize okuyabileceğiniz dualar mevcuttur. Bunlar çoğu musibetten korunmak için kullanılan Nas ve Felak sureleridir. Bu surelerin enerjisel etkileri sizi kötü niyetli insanlardan koruyabilir.

Ancak duaların tesirli şekilde koruma sağlayabilmesi için okuyan kişinin nefes gücünün ve inancının tam olması gerektiği unutulmamalıdır. Dualar herkes için etkili olsa da bazı durumlarda zayıf kalabilir. Bu gibi bir durumda daha etkili yöntemlere başvurarak korunma sağlamak en doğrusu olacaktır.

Sabun büyüsü insanlara ciddi zararlar verebilen bir büyüdür. Eğer çevrenizde size bu büyüyü yapabilecek kötü niyetli insanlar bulunuyorsa büyü tesiri altına girmeden önce önlem almak en doğrusu olacaktır.

Sabun Büyüsünden Korunmak İçin Muska

Sabun büyüsünden korunmak için kullanılabilecek en etkili yöntemlerin başında muska gelir. Sadece bu büyü için değil tüm büyülerden korunmak için yaptırabileceğiniz muskalar bulunur. Bu muskalar tıpkı büyüler yapılırken olduğu gibi farklı ilimlerin hesaplamaları ile hazırlanır. Medyumlar nefes güçleri ile bu ilimleri birleştirir, insanları türlü musibetten koruyan muskalar hazırlar.

medyum ali gürses

Sabun büyüsünden korunmak için etkili muskalar mevcuttur. Bu muskalar elinize geçtiği ilk andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Eğer işinin ehli bir medyum tarafından yapılmışsa hiçbir şekilde kötü niyetli etkilerin altına girmeyeceğinizi garanti edecektir.

Aşk, evlilik, bağlama gibi amaçlarla yapılan sabun büyüsü kimi zaman etkili olsa da çoğu zaman çok zayıf bir enerji ortaya çıkarır. Bu enerjiler istediğiniz etkiyi gösterebilecek kadar tesir edemez. Bu çalışma yerine tercih edilebilen papaz büyüsü en etkili yöntem olarak bilinmektedir. Papaz büyüsü ile hem daha hızlı hem de çok daha kesin sonuçlar almak mümkündür.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Sabun Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Yurtdışında eğitmenlik yapıyorum, dil öğretmeniyim. Ülke adı vermek istemiyorum ama Avrupa’da değil, doğudaki ülkelerden birindeyim. Maneviyatımdan hiç kopmadım, hayat bizi buralara göndermiş olsa da hep Allah’a dua ettim, çok şükür halim vaktim yerinde ama yine de insanoğlunun ihtiyacı bitmez derler ya, benim için de öyle.
    Burada çoğu yerde çalışmış olsam da bir yer var gitmek çok zor, yaşam şartları çok zor ve hastalıktır, terördür gibi tehlikeler fazla. Ailemi kurdum, iki yaşında çocuğum var. Oraya tayinim çıktı, gitmek istemedim. Üst müdür ile görüşeceğimi söylediler, ona anlattım, kabul etmedi gitmem gerektiğini söyledi. Şu dönemde başka iş bulamayacağım için mecburen gideceğim diye düşünürken eşimin aklına Ali hoca geldi. O evlenmeden önce bir kez çalışmış kendisiyle, memnun kalmış. Numarası da duruyormuş, aradım hemen ikna vefki tavsiye etti.
    Burada bulunduğum şehrin posta ofisine kargoladı, eve kargolamasını istemedim çoğu zaman postacılar hırsızlık yapıyor burada veya rüşvet istiyor. Posta ofisinden aldım, Ali Hocanın verdiği direktifler doğrultusunda kullandım vefki. Bir hafta sonrası için randevu aldım yine üst müdürümüzden, bu defa bana çok farklı yaklaştı. Gitmek istemediğimi söylediğimde önceki görüşmemizde katı olan adam çok ılımlı davranıp sebebini sordu, çocuğumu anlattım, başka çocuklular da gidiyor ama seni severiz, gitme sen burada kal dedi göndermedi. Buradaki pozisyonuma başkası geldiği için üstüne bir de başka bir pozisyona terfi verdi.
    Anlayacağınız kul istedi tek göz Allah verdi iki göz. Buradayken bile imdadımıza yetişti ailecek sefalet çekmemizi engelledi Ali hoca. Yıllar önceki gibi aynı numaradan ulaştık, hala çizgisini bozmadan devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir