Muğla Medyum

Medyumluk mesleği uzun yıllardan beri insanlar tarafından ilgi görmektedir. Tarihin her döneminde tıpkı Muğla medyum hocaları gibi pek çok medyum hoca büyü çalışmaları yaparak isteklerin gerçekleşmesi için vesile olmuştur. Dünyamız kuruldu kurulalı var olan bu meslek insanlığın ilk günlerinden beri insanlar tarafından yardımına başvurulan bir değer olma özelliğini korumaktadır.

Medyum hocaların bugün de aynı ölçüde popüler olduğu görülmektedir. Özellikle internetin yaygınlaşması ile birlikte neredeyse tüm medyum hocalara internet üzerinden ulaşmak mümkün hale gelmiştir. Muğla medyum hocalarına da internet üzerinden kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir.

İnternetten sadece bir tık ile medyum hocalara ulaşılabiliyor olması dolandırıcıların da iştahını kabartan bir konu haline gelmiş durumda. Muğla medyum hocaları gibi kendilerini tanıtan bu şarlatanlar insanların zor durumlarını fırsata çevirerek ciddi anlamda maddi zararlara neden olmaktadır.

Her meslekteki dolandırıcılara karşı dikkatli olmak gerektiği gibi medyumluk konusunda da karşınıza çıkabilecek bu kişilere karşı dikkat etmeniz gerekmektedir. Kendini Muğla medyum hocalarından biri gibi tanıtan hiç kimsenin kimliğinden emin olmadan çalışma yapmamak, her zaman için iyi bir araştırma ile karar vermek çok önemlidir.

Muğla Medyum Hocalarını Araştırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İster Muğla medyum hocası ister başka bir şehirde çalışan medyum hocalardan olsun çalışmaya karar vermeden önce mutlaka detaylı bir şekilde araştırma yapılması ve çalışma yapılacak medyumun niteliklerinden emin olmak gereklidir.

Bir medyumun gerçekten dediği gibi biri olduğunu anlamanın ilk yolu soru sormak ve bilgisini sınamaktan geçer. Gerçek Muğla medyum hocaları her zaman için kendileri ile çalışan kişilerin aklında hiçbir soru işareti kalmasını istemeyecektir. Bunun için de sorulan tüm sorulara içtenlikle cevap verecek, sizi tatmin edecek yanıtlar ile sorularınızı cevaplayacaktır. Dolandırıcı medyumlar ise bunun tam tersi şekilde sorulara karşı ters cevaplar vererek baskın çıkmaya çalışacaktır.

Medyumlar ile ilgili araştırma yapan bir kişinin iç sesine güvenmesi de çok önemlidir. Muğla medyum hocaları ile çalışmaya başlamadan öncem mutlaka karar verdiğiniz kişi ile ilgili akınızda ve gönlünüzde şüphe olmadığından emin olmanız tavsiye edilir. Eğer bir şüpheniz varsa o kişi yerine başkasına yönelmeniz çok daha iyi olacaktır.

Dolandırıcı Muğla Medyum Hocaları Nasıl Anlaşılır?

Muğla medyum hocaları arasında yer alan dolandırıcılar her dolandırıcıda olduğu gibi öncelikle para odaklı çalışacak ve sizden devamlı olarak para talep edecektir. En ufak sorunuzda bile para istendiğine rastlamanız hiç de şaşırtıcı olmayacaktır.

Dolandırıcı Muğla medyum hocalarının sorularınıza cevap verme ihtimali yoktur. Bunun dışında devamlı olarak sizi oyalayacak ve hiçbir konuda net cevaplar vermeyecekleri de unutulmamalıdır. Bu gibi belirtiler karşınızdaki kişiden uzak durmanız için en önemli işaretler olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Okumak ve dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Muğla Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. İmamlık yapıyorum, ilim bilgim hiç fena değildir, senelerdir okurum bilgimi geliştirmek için. İmam olsam da bu işlerin nefesle olduğunu bilirim benim ilmim vefke veya başka çalışmaya yetmeyeceği için haklı olarak bir medyum hoca ile çalışmak istedim.
    Açıkcası işinin ehlidir diye gittiğim Medyum Havva’dan hiç memnun kalmadım. Havva hoca bana sürekli iyi çalışmalarından bahsetmişti, bir sürü ilimden bahsettiği için ben de zaten bunun neticesinde kendisiyle çalışmaya karar vermiştim.
    Gelen vefki incelemek içimden geldi tamamen içgüdüsel olarak inceleyeyim dedim yoksa hiç planım yoktu ne incelemeyle alakalı ne de açıp bakayım diye güvendim devam ettim sonuçta diye düşünüyordum. Ayrıca hocanın işine de karışmak olmaz diyerek bunun saygısızlık olacağını düşündüm.
    Etki alamayınca zaten içimden incelemek de geldiğinden dolayı dua ederek açtım vefki. O an Medyum Havva’nın gerçek yüzü ortaya çıktı. Benim dualı diye aldığım, evimin baş köşesine koyduğum vefkte sadece birkaç çizilmiş karalama varmış. Büyü değil herhangi bir şey değil, vefk ile alakası da yok. Kendini çok kötü hissettim bunu görünce.
    Şimdi ben bunu gördüm, ona göre başka bir hoca bulmak için harekete geçtim ama insanlar çaresizce bu vefkleri aylarca taşıyorlar, aylarca umut bağlıyorlar sonra da maneviyata küsüyorlar. Bu nedenle burada yazmak istedim detaylıca, inanmayın sakın bu kişiye, vefk yaptırdıysanız ve tutmadıysa bana kalırsa bir açın kontrol edin veya bir bilene baktırın Medyum Havva ile iş yapanlar özellikle dikkat etsinler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir