Hollanda Medyum

Eski dönemlerde, bir medyum hoca ararken en iyi ihtimalle çevredeki eş dost ilişkileri ile hocalar bulunmaktaydı. Medyum hoca ile daha önce çalışmış kişilerin önerileri, tavsiyeleri ile bulunan isimlere gidilmekte ve gaybi enerjilerin yardımına vesile olması talep edilmekteydi.

Ancak, bu durum özellikle Türkiye dışında yaşayan kişiler için pek çok zorluğa gebeydi. Gurbette yaşayan, Türk nüfus çok olsun veya olmasın herhangi bir Avrupa ülkesinde bulunan insanların geneli, medyum hoca arayışındayken, çevrelerinde bu işle ilgilenen insanları bulamadıkları için bu nimetlerden mahrum kalmaktaydı.

Günümüzde, Hollanda medyum hocalarının da dahil olduğu, neredeyse tüm medyum hocalar artık kendilerine daha kolay ulaşılabilmesi için interneti tercih etmektedir. İnternet üzerinde, kendi web siteleriyle faaliyet gösteren, sosyal medyada aktif olarak bulunan hocalar, bu sayede çok daha rahat bir şekilde ulaşılabilmekte ve hizmetlerini insanlara sunabilmekte.

Hollanda medyum hocalarına internet üzerinden birkaç tıkla ulaşabilirsiniz. Çoğunluğu kendi internet sitesi üzerinden hizmetlerini tanıtan hocalar, aynı zamanda aktif olarak kullandıkları sosyal medya hesaplarına da sahip.

Her ne kadar Hollanda medyum hocalarına ulaşmak giderek daha kolay bir hal alıyor olsa da, bu isimler arasına karışmış ve tek amaçları dolandırıcılık olan kişilerin de bulunduğunu unutmamak gerekli. Özellikle gurbetçileri tuzaklarına düşürmek için uğraşan bu dolandırıcılar, pek çok insana hem maddi hem de manevi zararlar vermekteler.

Ancak, eğer doğru şekilde araştırmanızı yaparsanız ve çalışmak istediğiniz medyum hoca hakkında yeterli bilgiye sahip olursanız, hiçbir şekilde sorun yaşamadan, ister Hollanda medyum hocalarıyla, ister Türkiye’de yaşayanlarla çalışabilirsiniz. Bunun için de, yine interneti kullanabilir ve hocalar ile çalışan insanlar tarafından tarafsızca yapılmış yorumları okuyabilirsiniz. Böylece, çalışacağınız hoca hakkında yeterli bilgiye ulaşabilir ve gerekli uygulamaları gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Hollanda Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. Ben yaklaşık 40 gün önce medyum haruna vefk siparişinde bulundum. Vefk işleminin hemen biteceğini söyleyip bana hızlıca çare bulacağını anlattı. Çare mare dedi diye sevindim, nasıl olsa dürüsttür diye güvenip hiç sıkıntı yaşayacağım aklıma gelmeden parasını eksiksiz yolladım. Keşke göndermeseydim bu düştüğüm duruma düşmeseydim. Şimdi bu dolandırıcı şarlatandan kırk gündür vefk almayı bekliyorum. Beş kere arıyourm telefona bir kere çıkıyor. Konuştuğum kişiler hiç doğru düzgün adamlar da değil hoca kendisi çıkmıyor işi bilmeyen asistanlar çıkıyor yok şöyle yok böyle diye diye beni oyalıyor gerçekten. Bıktım ve sıkıldım bu durumdan. Haram ediyorum o gönderdiğim paraları, inşallah başka kimseyi dolandırmadan bu kişilerin sonu gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir