Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Büyü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüleri, insanların en çok başvurduğu ve talep ettiği büyülerden bir tanesidir. Bu büyülerin sonunda muhakkak ayrılır görülür. Ancak erken bir şekilde teşhis edilebilirse o zaman kişilerin ayrılması söz konusu olmayabilir. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır konusu ile birlikte çiftlerin, yeni evlilerin veya nişanlıların ayrılmasının önüne geçmek mümkün hale gelir.

Soğutma büyülerinin fark edilebilmesi için insanlarda şu belirtilerin gözlenmesi gerekir:

 • Soğutma büyüleri, kişinin duygularındaki değişimlerden fark edilir. İnsanlar sevdiklerine karşı daha az bir ilgi göstermeye başlar ve sevgisi her geçen gün daha da azalır. Sonunda ise sevgisi tükenir.
 • Büyü ile ilgili işlemlerde ortada bir sebep olmasına gerek yoktur. Kişiler direkt olarak soğur ve herhangi bir nedenin varlığı kişinin duygularındaki değişime engel olmaz.
 • Eskiden çok seven kişiler bu büyünün etkisi ile birlikte karşı tarafa karşı nötr olur. Yani duygusal anlamda hiçbir şey hissetmez aksine sadece nefret besler.
 • Soğutma büyüleri sonucunda insanlar fiziksel veya psikolojik olarak bir zarar görmez. Ancak büyünün etkisi ile yaşanılanlar da kısa sürede unutulur ve biter.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ile birlikte başlayan bu süreç içerisinde insanlar büyü etkisi ile farklı hareketlerde bulunabilirler. Bağırma, tartışma, kavga etme gibi durumlar büyü etkisi ile görülebilen hareketlerdir. Bunlarda son derece normal karşılanır.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Soğutma büyüleri, genellikle karşılıksız aşklar için yapılır. Bu büyüler genel olarak;

 • İnsanların aşık oldukları ve tutkulu bir şekilde arzuladıkları kişilerin onlara karşı hiçbir şey hissetmediği hatta başkasına aşık olduğu zamanlarda yapılır.
 • Soğutma büyüleri sonucunda sevdiğinden ayrılan kişilerin büyüyü yaptırana dönüp dönmeyeceği kesin değildir. Bu büyülerden sonra ayrılan kişilere aşık etme büyüleri yaptırılabilir.
 • Bazı zamanlarda ise çiftlerden birisi evine ilgisiz ve başkasına ilgili ise o zaman bir eş tarafından yapılır. Bu zaman diliminde insanlar sevdiklerine karşı büyüyü yaparak onun diğer kişiden ayrılmasını isteyebilirler.

Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır sorusu ile başlayan bu süreçte büyünün genellikle kıskanç kişiler tarafından yapıldığı görülmektedir. Ancak bazı durumlarda eşlerden bir tanesi tarafından da bu büyünün yaptırılması söz konusu olacaktır.

Soğutma büyüleri aynı zamanda ayırma büyüleri olarak da bilinir. Bu büyü kapsamında yapılacak olan işlemlerin tamamında güvenilir bir medyumdan destek alınmalıdır. Güvenilir bir medyum sizlere büyünün yapım aşamasından bozulmasına kadar geçecek olan tüm süreçte yardımcı olur. Ancak bir medyuma başvurmadan önce hakkında araştırma yapmak ve onun güvenilir bir kişi olup olmadığını bilmek gerekir. Soğutma büyüsü nasıl anlaşılır şüphesi ile çıkılan bu yolda güvenilir bir medyum sizlere büyü hakkında detaylı bilgiler verecek ve gerçekten büyü olup olmadığını da söyleyecektir.

Sitemizde medyumlar ile ilgili pek çok yorum bulunur. Bu yorumlara bakarak medyumlar hakkında detaylı bilgiler edinmek mümkündür. Kendi görüşlerinizi de yazmak ve yorumları incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

4 hakkında “Soğutma Büyüsü Nasıl Anlaşılır ve Büyü Nasıl Bozulur?” görüş

 1. Büyü bozan hoca arıyorsanız kesinlikle Ali gürses hocayı tavsiye ederim. Benim üzerimde çok farklı bir büyü işlemi vardı. Uzun süre boyunca çözülmedi, kaç kişiyi denediysem çok uğraştılar olmadı. En son artık Ali bey sağolsun bir arkadaşımın vesilesiyle işimi çözdü. Bir hafta gibi bir süre aldı toplamda sorunun çözülmesi. Hoca bir şeyler okudu, tam detayları bilmiyorum ama çok etkiliydi. Her gece kabus görüyordum çözüldü. Olmuyor, yalan dolan diyenlere inanma, yaşamadan bilemezsiniz. Ali hocanın kendi sitesinde bilgileri yazıyor, ben ilk mail adresinden yazmıştım kendisine, medyumalibey @ gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz telefonu da 5355906275. Başka merak ettiğiniz birşey olursa yazın yardımcı olmaya çalışırım.

 2. Arkadaşlar kiminle çalışacağınıza çok dikkat etmelisiniz. Ben bir defa yüklü miktar kaptırdıktan sonra iyice araştırıp doğru dürüst bir medyum hoca buldum. Ali Gürses isimli hoca ile çalışmaya başladım. Kendisinin yaptığı büyü bozma işleminden çok memnunum. Sürekli gördüğüm kabusları bir haftada kesti. Çalışmayı bana bir haftada göndereceğini dedi ve dediği sürede de yolladı. Üstüne bir de devamlı telefon açıp ne durumda olduğumu işe yarayıp yaramadığını da sordu. İşinin ve dediğinin arkasında duran birisi. Bu özellikleri sebebiyle zaten insanlar da hocamı çok methediyor. İşleminden çok memnun kaldım. Özellikle büyüden şüpheleniyorsanız kendisinden bilgi alın derim.

  1. merhabalar ali hocaya ulaşmak istiyorum bende dolandırılmak istemiyorum telefonunu paylaşırmısınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir