Yumurta Büyüsü Nedir?

Aşk büyüleri içerisinde son zamanlarda sıkça duyulan yumurta büyüsü gerek basit bir çalışma olması, gerekse diğer büyülere kıyasla daha az maliyet ile yapılabiliyor olması nedeniyle sıkça tercih ediliyor.

Yumurta büyüsü, basit bir şekilde yumurta ve birkaç malzeme kullanılarak yapılan, aşk hali oluşturmaya yarayan eski bir teknik olarak biliniyor. Özellikle internette ve sosyal medyada pek çok farklı türü dolaşıyor olsa da gerçek yumurta büyüsünde kullanılan dualı sözcükleri bulabilmek hiç de kolay değil.

İki insan arasında oluşan aşk bağı kontrol edilmesi ve özellikle yeniden oluşturulması oldukça zor bir durumdur. Kendiliğinden oluştuğu haller haricinde bu bağın sonradan ortaya çıkarılması için ciddi bir nefes gücüne ihtiyaç duyulur. Bu nefes gücünü yumurta büyüsü gibi farklı büyü yöntemleri aracılığıyla istenen amaç için kullanmak mümkündür.

Elbette sıradan bir insanın sahip olduğu nefes gücü basit bir büyü çalışması için bile yeterli gelmeyecektir. Yumurta büyüsü bu nedenle hiçbir şekilde evde yapılamaz. Bir büyünün malzemelerine ulaşabiliyor olmanız, o büyüyü dilediğiniz gibi evde yapabileceğiniz anlamına gelmez.

Her büyü gibi yumurta büyüsü de mutlaka işinin ehline bırakılmalıdır. Malzemelerinin basit olması büyünün kolay olduğunu göstermemektedir. Büyü, her zaman manevi alemlerin enerjileri ile yapılır ve bu enerjiler ne olursa olsun usta kişiler tarafından kontrol edilerek yönlendirilmelidir.

Yumurta büyüsü zaman zaman etkili olabilir ancak bu büyünün yapılışı ve sahip olduğu potansiyel güç oldukça zayıftır. Gerçek medyum hocalar genellikle aşk ve bağlama gibi amaçlarla bu büyüyü tercih etmezler. Alternatif bir yöntem olarak, yumurta büyüsüne kıyasla çok daha etkili olan papaz büyüsü kullanılır. Papaz büyüsü aracılığıyla elde edilen sonuç yüzlerce yumurta büyüsüne bedeldir. Papaz büyüsü hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan diğer yazıları inceleyebilirsiniz.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

4 hakkında “Yumurta Büyüsü Nedir?” görüş

  1. Allah Medyum Ali Gürses’ten razı olsun. Kaç medyum dolaştım, resmen beni madara ettiler, Ali hoca harici kimsenin yardımı dokunmadı bana. Söylediği her şey harfi harfine tutuyor bu adam gerçekten ilim adamı. Papaz büyüsü yaptırdım ben oğlum için oğlumun büyüden haberi yok ona rağmen etkisi çok yoğun oldu vallahi ben böyle bi şey görmedim Allah binlerce kez razı olsun

  2. ARTIK RUHUM SIKIŞIYOR RESMEN LÜTFEN BİRİLERİ BANA DOĞRU DÜRÜST İŞİNİN EHLİ BİR MEDYUM HOCA ÖNERSİN SIKILDIM BU DURUMDAN MEDYUM AHMETE VEFK YAPTIRDIM İŞE YARAMADI MEDYUM HATİCEYE YAPTIRDIM GÖNDERMEDİ BİLE ARTIK BENDE YUVA KURMAK İSTİYORUM NOLURSUNUZ YARDIM EDİN KISMET AÇMA VEFKİ İÇİN KİM İYİDİR KİMİNLE ÇALIŞMAM LAZIMM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir