Evlilikte Büyü Nasıl Anlaşılır ve Bozulur?

Büyü, çok eskilere dayanan kadim geleneklerin bir ürünüdür. Günümüzde teknoloji ilerledikçe insanlar bir şekilde büyüye daha fazla eğilim göstermektedir. Manevi olarak insanların boşluklarını dolduran büyü uygulamaları, genellikle evli çiftler üzerine yapılır. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusu ile büyüyü belki de ilk defa bu kadar yakınınızda görebilirsiniz.

Büyü söz konusu olduğunda tüm süreci bilgili bir kişi ile yürütmeniz gerekir. Hayatlarını büyüye adayan ve onun etkilerinden insanları korumak, insanlara yardımcı olmak için yaşayan pek çok medyum bulunmaktadır. Evliliğiniz ile ilgili büyü konusunda bir şüpheye düşerseniz eğer o zaman yapmanız gereken bu medyumlara ulaşmak olmalıdır.

Kaç Çeşit Medyum Vardır?

İnsanların medyumlara olan ilgisi de sektöre pek çok dolandırıcıyı sokmayı başarmıştır. Bu nedenle medyumlar hakkında bazı bilgileri bilerek bu dolandırıcılardan korunma şansına sahip olabilirsiniz. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sürecinde medyumlar şu şekilde sınıflandırılabilir:

  • Fiziksel Medyumluk: Ruhsal olarak hiçbir belirti ve özelliğe sahip olmayan medyumlardır. Ancak paranormal olaylara yön verme kabiliyetleri bulunur. Medyumluğun fiziksel olarak öne çıktığı kişilerdir.
  • Zihinsel Medyumluk: Gayb alemlerindeki varlıklar ile iletişime geçen, ölen kişilerin ruhları ile konuşabilen medyumlardır. Bir nevi manevi medyumlar olarak da bilinir.
  • Sezgisel Medyumluk: Medyumun yaptığı uygulamalardaki tüm süreci yönetebilmeye gücünün olmasıdır. Bu medyumları bulmak çok değerlidir. Tüm sürecin kontrollü bir şekilde ilerlemesi ancak bu medyumlar ile mümkündür.
  • Mekanik Medyumluk: Medyumların ezbere bir şekilde hareket ediyormuşçasına sizlere bir his oluşturmasıdır. Sanki bu medyumlar kendi iradeleri dışında hareket ediyor gibi gözükür.
  • Otomatik Medyumluk: Medyum hareketleri yönetebilir ancak bu hareketleri neden yaptığını anlayamaz. Bu tür medyumlara denir.

Sizin evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım sorusu sonrasında ihtiyacınız olan medyum zihinsel veya sezgisel medyumlardır. Ancak bu medyumlar sizlere yol gösterir ve büyü etkisinden hemen kurtulmanızı sağlar.

Bakım Nedir, Nasıl Yapılır?

Büyünün etkisinden kurtulsanız dahi bunun izleri çabucak kapanmaz. Ancak medyumlar sizlerin bu etkilerden daha az yara alarak çıkmanızı sağlayabilir. Bu durumda alanında uzman olan medyumlar büyü etkisinden kurtulmanız için bakım yaparlar.

Bakım; bir nevi insan vücudunda bulunan enerjilerin değiştirilmesidir. Büyüye maruz kalan kişide bulunan negatif enerjilerin yerine pozitif enerjiler medyumlar tarafından gönderilir. Birkaç seans sürebilecek olan bu işlemler ile birlikte kişi büyüden en az hasarı alarak kurtulabilir.

Bakım işlemleri sadece yakından yapılmaz. Evliliğimizde büyü olup olmadığını nasıl anlarım araştırmasından sonra bulacağınız medyumlar uzaktan dahi bakım yapabilir. Bu nedenle büyü bozma işlemlerinden sonra bakım yaptırmanız çok önemlidir.

Sitemize ziyaretçilerden pek çok yorum gelmektedir ve argo, küfür vb. şeyler içermediği müddetçe yönetimimiz tarafından tarafsız bir şekilde paylaşılmaktadır. Bu yorumlara bakarak aradığınız medyumları bulabilir ve medyumlar hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Yorumlara ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir