Evlilik Büyüsü

Kimi zaman kişiler arasında oluşan evlilik bağı istenen niteliklere sahip olmayabilir. Doğal yollarla oluşmuş evlilik ve aşk bağlarına dışarıdan müdahale edilebileceği gibi, bunun tam aksi durumlarda, evlilik büyüsü ile oluşturulmuş bağlarda da medyum hocalar aracılığıyla büyü bozma çalışmaları yapılabilir.

Bir bağın büyü ile gerçekleştirilmiş olması, onun yeteri kadar isteneceği anlamına gelmez. Büyü yapılan kişiler, her ne kadar mutlu olsa da, çevresindeki insanlara etkileri olumsuz olabilir. Bu gibi durumlarda, evlilik büyüsünün bozulması için gerekli çalışmalar yapılabilir.

Evlilik büyüsü, karmaşık ve özel bir çalışma olduğu için bu çalışmayı yapabilecek olan kişilerin sayısı oldukça azdır. Her ne kadar internette pek çok sitede evlilik büyüsü teknikleri yer alıyor olsa da, bu tekniklerin gerçeklik payı bulunmaz. Aynı şekilde, bu büyüyü hiç kimse gerekli eğitimleri almadan yapamaz.

Medyum hocalar, hangi büyü konusunda olursa olsun, hiç fark etmeksizin eğitim almak zorundadır. Bu eğitim sürecinde, hem enerjilerle hem de gayb alemlerinin varlıklarıyla çalışma yöntemleri öğrenilmektedir. Bu eğitimler kimi zaman yazılı, kimi zaman ise el verme yöntemi ile gerçekleştirilebilir. Bu yüzden, büyüyü yapan insanların her daim eğitim alması zorunludur.

Sadece evlilik büyüsü için değil, tüm medyumluk çalışmaları için geçerli olan bu duruma ek olarak, aynı zamanda büyücülerin deneyimli ve daha önce bu alanda çalışmış olmaları gereklidir. Bu sayede yapılan büyüler daha rahat tutacak, hatta etki süreleri de kısalacaktır.

Evlilik büyüsü, zor bir büyü olarak kabul edildiği için, gerek büyüyü yaparken, gerekse bu büyüyü bozarken büyük çalışmalar gerekir. Medyum hocalar, bu çalışmaları gerçekleştirirken deneyim ve bilgi birikimlerinden yararlanırlar. Bu yüzden, her büyüde olduğu gibi, evlilik büyüsünde de deneyimli medyum hocalarla çalışmak gereklidir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

3 hakkında “Evlilik Büyüsü” görüş

  1. hocalar ile ilgili arastirma yapanlara tavsiyem medyum ali hoca kesinlikle ozellikle baglama calismasi yaptiricaksaniz guvenebilirsiniz ben baglama caslismasi yaptirdim bir hafta surmaden elime ulasti geldikten sonra hic bilgim olmamasina ragmen guzelce kullanabildim hoca zaten ne zaman arasam ulasmaya calissam tum sorularima cevap verdi yardim etti yani yaptim oldu bittiye getirmiyor istediginiz sonucu alana kadar calisiyor isinin ehli ve guvenilir bir insan sonuc olarak biraz beklemem gerekti 10 gun falan surdu tutmasi ama tuttuktan sonra kesinlikle cok memnun kaldim keske daha once boyle bir sey yaptirmis olsaydim da bu kadar cok dert tasa cekmeseydim dedim cok memnunum

  2. Daha önce çok kez şikayet mesajı yazmıştım. Üç defa dolandırılmış biri olarak ilk defa bir hocaya gönül rahatlığıyla güvenebileceğinizi söylüyorum. İlk defa bir hoca gerçekten ne istediğimi anlayıp dürüst bir şekilde çalışma yaptı. Vefk adı verilen bir işlem yaptırdım bilenleriniz vardır. Yapılması çok zor bir çalışma olduğunu biliyorum. Bugüne kadar çok kez denedim kimi dolandırıcı direkt engelledi parayı alıp bazısı yaptı ama tutmadı derken en sonunda doğru hocayı buldum. Ali Gürses isimli bir medyum var gerçekten de bu işi hakkıyla yapan isimlerden biri. Daha önce başka hocalar ile de çalıştım ama ilk kez birinden bu kadar memnun kalıyorum. Yaptırdığım çalışma sadece bir hafta kadar bir sürede gönderildi. Hoca her aşamasında arayıp bilgi verdi oradan bile güvenilir olduğunu anladım diyebilirim. Tutması da çok fazla vakit almadı. Yalan olmasın ya 10 gün ya 20 gün arası bir sürede tam olarak istediğim sonucu aldım diyebilirim iyi bir hoca arayışında olan arkadaşlara mutlaka öneririm…

  3. bi arkadasimla birlikte almanyadan medyum el rashidi aradik kendisinin misirli bir buyu ustasi oldugunu soylemisti kesin tutan buyuleri oldugunu dediginden dolayi guvendik imkansiz asiklari bile kavusturdum diyodu
    almanyaya da sorun yok gonderirim dedi o yuzden buyuyu yaptirdik biz arkadasimla… bir ay kargo surebilir diye dusundum aramadim hic bir ay boyunca gelmedigi icin sonra tekrar telefon actim arkadasimin ve benim kargo durumunu sormak icin telefonda bekletti biraz sonra yuzume kapatti, tekrar aradim ama mesguldu. ben hat dusmustur kesilmistir diye dusunmustum boyle kapatilinca ama tekrar tekrar aradigimda mesgul calinca engelledigini anladim
    baska numaradan aradim tanimiyomus gibi yapti. arkadasima da gondermedi buyusunu ikimize de magduriyet yasatti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir