İzmir Büyü Bozan Hocalar

Büyü, doğaüstü güçler kullanılarak, cinlerle iletişime geçip bazı nesneler kullanılarak insanların iradelerinin kontrol altına alınması ve bu sayede o insana istenilen her şeyin yaptırılabilmesidir. Bu açıdan bakıldığında büyüleri hem iyi hem de kötü olarak değerlendirmek gerekir. Fakat işin gerçek yüzüne baktığımızda büyü yapmak ya da yaptırmak İslâm dinine göre haram kılınmıştır. Bu nedenle özellikle kötü amaçlı olarak yapılan büyülerden uzak durulması gerekir.

Her ne kadar büyüler konusunda biz uyarılarda bulunuyor olsak da yine de amaçları ve hedefleri kötü olan insanlar bir şekilde kara büyüler yaptırarak karşılarındakine zarar vermeye veya onların hayatlarını etkilemeye çalışıyorlar. Büyüler yapılırken bazı ritüeller vardır ve bunların en başında da büyülerin cinler aracılığı ile yapıldığının bilinmesidir. Ancak bu cinlerin iyi niyetli olmadığının da şeytanî olduklarının da altını çizmek gerekiyor. Birine kötü amaçlı bir büyü yaptırmak istediğinizde belki kendinizce güzel şeyler düşünüyor olabilirsiniz, fakat bilmeniz gereken şey onun hayatında çok ciddi değişimlere neden olabileceğiniz ve kendi iradesi dışında bazı şeyleri yapacağı içinde aslında karşınızdakinin o olmayacağıdır.

İzmir büyü bozan hocalar az önce bahsettiğimiz bu tip olaylarla her zaman karşılaşmış ve kendilerine yardım için gelen insanlara da çare olmaya çalışmışlardır. Yapılan büyülerin büyük bir bölümünü çözebilen İzmirli medyum hocalar bazı büyüler karşısında da etkisiz olabilirler.

Yani buradan da anlaşılacağı gibi bir medyum gerçekte olsa kendi ilminin dışındaki büyülere ve büyü bozmalara asla karışmaması gerekir. Peki, bunu yapıyorlar mı? Diye aklınıza bir düşünce gelebilir! Hemen yanıtını verelim maalesef birçok medyum bu hassasiyete önem vermiyor ve sırf para kazanmak adına ellerinden geleni yapmaya çalışıyorlar.

Kara büyüler sıkıntılı olan büyülerdir ve mutlaka bir şekilde çözümlenmeleri gerekir. Eğer kara büyüler hızlıca çözülmezse ilerledikçe çözülebilmesi de imkansız hale dönüşecektir.

Gerçek bir medyum bunun kararını verebilmek için önce kendisine gelen danışanına bakım yapar. Yapılacak olan bu bakımda görmesi gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar görür ve kişiden doğru bilgileri alarak ne yapılması gerektiğine karar verir. Yapılması gereken sadece büyü değil bazen de imkansız olduğu yönünde olabilir. İyi ve başarılı olan İzmir büyü bozan hocalar ise genelde kendilerine gelen talepleri sonuca kavuşturabilirler.

Büyü Nasıl Bozulur?

İzmir büyü bozan hocalar büyü nasıl bozulur? Sorusunun yanıtını çok iyi bildiklerinden dolayı öncelikli olarak sizi aydınlatmayı tercih ederler. Bunun içinde yapılması gerekenleri anlatarak ihtiyaçları olacak malzemeleri sizden isterler. Bu malzemelerden bazıları sizin vereceğiniz bazıları da medyum hocanın temin edeceğidir. Bunun içinde genellikle sizden bir ücret talebinde bulunacaklardır. Ücret ödenmesi konusunda acele etmeden teyit etmeyi düşünmeniz iyi fikir olacaktır. Bunun için gerekiyorsa yüz yüze görüşmeyi de teklif edebilirsiniz. Aynı şehirdeyseniz büyük ihtimalle medyum hoca kabul edecektir. Ancak farklı bir şekilde olduğunuzda alternatifleri deneyerek durumu çözüme kavuşturmanız gerekir.

Selçuk, Tire, Torbalı, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık ve Urla ilçelerinden medyum hoca aranıyor.

Tam bir güven istiyorsanız o zaman sitemizdeki yorumları da okuyabilirsiniz. Gerçek kullanıcılar tarafından yazılmış olan yorumların tamamını görmek ve okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir