Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Öneri ve Şikayetleri

Gayb alemleri ve öte dünyalar, hayatımıza düşündüğümüzden çok daha yoğun şekilde etki etmektedir. Her insan, dünyaya geldiği andan itibaren bu alemlerin tesirini yaşayıp hissetmektedir. Papaz büyüsü yapan hocalar gibi medyum hocalar, bu alemlerle alakalı çalışma yaparak insanların hayatını istenen yola sokmaktadır.

Papaz büyüsü, binlerce yıldır kullanılan ve kadim dönemlerden beri bir parçamız olan çalışmalar arasında yer almaktadır. Bu çalışmalar, medyum hocalar tarafından yerine göre aşk ve bağlılık yerine göre soğutma ve ayırma gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Papaz büyüsü yapan hocalar, kendilerine gelen talebe bağlı olarak gerekli olan her türlü sonucu elde edebilmektedir. Medyumluk mesleği, tarihin her döneminde insanların yararı için kullanılan, fazlasıyla özel bir meslek olmuştur.

Medyum hocalar, karmaşık ve zorlu eğitim süreçleri neticesinde, büyülerin nasıl kullanılacağı ve hangi yöntemlerle papaz büyüsü yapacağını öğrenir. Papaz büyüsü yapan hocalar, kullandıkları her türlü yöntemi el verme yoluyla almış ve kullanmayı öğrenmiştir. İşinin ehli olan, profesyonel medyum hocalar her zaman için bu kadim bilgileri kullanmış, yeri geldiğinde kendi tecrübelerini de işin içine katarak gereken çalışmaları yapmıştır.

Papaz büyüsü gibi büyü çalışmaları çok karışık yöntemlerle gerçekleştirilir. Herkesin enerjisine bağlı olarak tasarlanan özel büyü yöntemleri, kimi zaman farklı dualar, ilimler ve yerine göre çeşitli malzemeler ile yapılmaktadır. Papaz büyüsü yapan hocalar, yapacakları büyü çalışmasını her zaman için kişiye özel yapmak zorundadır.

Papaz Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Büyü yapılırken kullanılan enerjiler aslında manevi dünyada var olan güçler olsa da bu enerjileri doğru şekilde yönlendirebilmek için nefes gücü gerekir. Kimi durumda ise nefes gücüyle birlikte bazı malzemelerin gücünden yararlanılır. Papaz büyüsü yapan hocalar, yapacakları çalışmalarda, inceledikleri enerjiye bağlı olarak kullanacakları malzemeleri belirlemektedir.

Büyülerin nasıl yapılacağı tamamen gizli tutulan ve el verme yöntemiyle aktarılan bilgilerdir. Bu nedenle, sıradan bir insanın büyünün nasıl yapılacağını anlaması mümkün değildir. Papaz büyüsü yapan hocalar da dahil olmak üzere, tüm medyumlar bu bilgiyi en iyi şekilde saklamaktadır. Bu nedenle, büyü yapılırken kullanılan malzemelerin neler olduğunu medyum hocalar dışında hiç kimse bilmeyecektir.

Papaz Büyüsü Malzemesiz Yapılır Mı?

Papaz büyüsü yapan hocalar, enerjinize bakım yaptıktan sonra herhangi bir malzeme kullanmadan büyüyü yapabilir. Elbette bu durum kişiden kişiye değişmekte, herkes için farklı olmaktadır. Bir kişiye papaz büyüsü yapılırken malzeme kullanılırken başka birine sadece enerjilerle, medyum hocanın nefes gücüyle büyü yapılması mümkün olabilir.

Gayb alemlerini tam olarak anlamak için mutlaka eğitimden geçilmesi, medyum hocaların kendini geliştirmesi gereklidir. Dürüst ve güvenilir medyum hocalar, sizi papaz büyüsü konusunda hiçbir zaman mağdur etmeyecektir. İyi araştırma yapıp, papaz büyüsü yapan hocalar arasında işinin ehli olan, profesyonel medyum hocalar ile çalışırsanız, bu büyüden istediğiniz her türlü tesiri alabilmeniz mümkün olacaktır.

Sizlerden sitemize gelen medyum yorumlarını okumak, soru sormak ya da kendi yaşadığınız deneyimleri insanlara aktararak yardım etmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Papaz Büyüsü Yapan Hocalar Öneri ve Şikayetleri” görüş

  1. merhaba oncelikle yurtdisinda yasadigimi belirtmek istiyorum abdde yasiyorum burada hoca bulmak cok zor
    esimle birlikte buraya gecen sene tasindik turkiyede hayatimiz daha kotuydu burada birazcik para girmis oldu cebimize ama bu para esimi bozmaya basladi hep gozu disardaydi hatta aldatmanin esiginden bile dondugunu biliyorum ben geleneksel bir insan oldugum icin bu konuda sadece rabbime basvururum diye dusundum daha sonra vefk yaptirmaya karar verdim arastirmalarim sonucunda da buraya en etkili calisma yapanlardan birinin ali gurses hoca oldugunu ogrendim onunla ilgili yorum yapmak istiyorum vefki bana bir haftada kargoya verdi hatta benden kaynakli bir kargo sorunu cikmisti ona ragmen isini gucunu birakip durumla ilgilendi hocam sagolsun hicbir sorun yasamadan vefk evime kadar geldi telefonda en son konusmamizda ilk gun de tutabilir 40. Gun de tutabilir demisti vefkin etkisi 1 – 40 gun arasinda dedi ben de beklemeye basladim sanirim 12. gundu yalan olmasin birkac gun sarkmis da olabilir esimin davranislari bicak gibi kesildi artik evine gelir oldu baskasinda gozu olmadi normalde ben asama asama olur diye bekliyordum ama aniden bu sekilde oldu gercekten de hocanin dedigi gibi sonuc almis oldum beklemedigim bir sekilde hocanin yaptiklarina ben sahit oldum kesinlikle tavsiye ediyorum cok basarili bir calismasi var ozellikle yurtdisinde yasiyorsaniz falan kesinlikle dusunmden bu hocaya basvurabilirsiniz abdye normalde cok calisma yapan kisi yok yapanlarin cogu da sahtekar ama bu hoca gercekten denildigi gibi isinde uzmanmis benzer sorunu olanlara oneririm medyumali.com sitesi medyumalibey@gmail.com mail adresi

  2. kaç zamandır medyum hoca arayan biri olarak en sonunda doğru hocayı buldum kendi deneyimlerimi yazmak istiyorum, öncelikle çalıştığım hocanın adı medyum ali gürses numarasını da soranlar olduğu için yazıyorum 535 590 62 75
    kendisine eşim için bir bağlama işlemi yaptırdım, işyerine yeni başlayan bir kadın gönlünü çalmaya kalktı, o yüzden bu işlemi yaptırmak zorunda kaldım, ben kıskanç ve kısıtlayan bir insanım ama bu durumu eşim hiç sevmiyor, mecburen ondan habersiz bir iş yaptırmak zorundaydım, ali hocaya durumu anlattıktan sonra bir haftada çalışmam bitti ve gönderildi, işlem geldikten sonra eşimin davranışlarında aniden değişimler ortaya çıkmaya başladı normalde işte vakit geçirmeyi seven adam artık evime gideyim diye düşünmeye başladı, ben bunun etkisinin artacağını düşünüyordum ki aniden o kadından uzaklaşmak istediğini ve başka bir birime geçtiğini söyledi, allah razı olsun ali hocanın çalışması aniden hızlıca etki etti ve sorunu çözdü, o günden beri ne başka biri var gözünde ne de beni düşünmemezlik ediyor ilk günlerimizdeki gibi olduk çok mutluyuz ve evliliğimiz huzurla geçiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir