Birbirinden Soğutma Büyüsü

Her büyü çalışması, uygulayan ve uygulanan kişiye göre belli bir zorluk seviyesine sahiptir. Tek bir büyüye bakarak, “bu çalışma oldukça zor” demek mümkün değildir. Medyum hocalar, büyüyü yapmadan önce kişileri ve durumları inceledikleri için, hangi büyünün daha etkili olacağını, hangi büyünün zor, hangisinin kolay olacağını görebilirler. Ancak, dışarıdan bakan bir göz, gerekli bilgi birikimine sahip olmadan, herhangi bir inceleme yapmadan büyünün ne kadar zor ne kadar kolay olduğunu bilemez.

Soğutma büyüleri, pek çok konuda uygulanabilir. Kişilerden mekanlara, olaylara kadar, her şeyde soğutma amaçlı bu büyü tercih edilebilir. Bu nedenle, oldukça farklı niteliklerde çalışmalara sahip olan soğutma büyüleri, yerine göre oldukça kolay olabildiği gibi, yerine göre de fazlasıyla zor uygulamalar olabilirler.

Medyum hocalar, soğutma büyüsü yaparken hangi çalışmayı gerçekleştireceklerini tamamen kendi deneyimlerine göre belirlerler. Örneğin, iki kişi arasında soğutma gerçekleştirilmek isteniyorsa bu çalışmanın hangi uygulama yapılarak gerçekleştirileceği tamamen medyum hocanın deneyimi ile alakalı bir durumdur. Bu durumda, zorluk seviyesi de yine medyum hocaya göre değişkenlik gösterecektir.

Medyum hocanın nefesi güçlüyse, yapılan büyü uygulaması daha kolay olacaktır. Soğutma büyüsünde de, aynı şekilde, hangi amaçla yapılıyor olursa olsun, büyüyü yapan medyum hoca başarılı ve güçlü nefese sahipse, yapılan çalışma o kadar kolay olacaktır.

Medyumluk, basite alınamayan ve kesinlikle özel olarak çaba gerektiren bir meslek olduğu için, büyülerin zorluk seviyeleri de kişiden kişiye, büyüden büyüye değişecektir. Ancak, genel geçer bir yorum yapmak gerekirse, kişilerin iradelerine ve enerjisel bağlarına oldukça yüksek bir müdahale gerektirmesi nedeniyle, soğutma büyüleri zor büyüler kategorisinde ele alınabilir. Elbette bu zorluk medyum hocanın yeteneklerine ve uygulanacak olan büyünün türüne, gerektirdiklerine göre değişkenlik gösterecektir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Birbirinden Soğutma Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Bu işler konusunda bilgim olmamasını mazur görün lütfen acaba medyum ismail ile çalışıp memnun kalan oldu mu bana yaptığı büyünün tutacağı tarihin üstünden oldukça uzun zaman geçti ama hala bir etki göremedim kendisi ile görüşemiyorum numarasını değiştirmiş ulaşılamıyor kaç gün daha beklemem lazım acaba eğer tutmadıysa başka bir medyuma yeniden yaptırmayı düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir