Hollanda Rotterdam Medyum Hocalar

Dünya üzerinde mistik ve gizemli pek çok olay farkında olmasak dahi günün her zamanında yaşanmaktadır. Kimi zaman şans eseri haberlere dahi konu olan bu olayların aslında büyük bir kısmı medyumların imzasını taşımaktadır. Rotterdam medyum hocalar, yaptıkları işlemlerden dolayı dünya üzerinde pek çok gizemli hadiseye imzalarını atmış olan kişilerdir.

Medyum hocalar, fiziksel olarak hiçbir güçleri olmayan ancak manevi olarak güçlerinin sınırı bulunmayan kişilerdir. Onların manevi güçleri, insanların manevi güçlerinin dengesini değiştirme kabiliyetine dahi sahiptir. İşte bu noktada karşımıza çıkan metafiziksel enerjilerde medyumlar tarafından en sık kullanılan araçlar olarak dikkat çekmektedir.

Rotterdam Medyum Hocalar ve Büyü Bozma İşlemi

Medyumların yaptığı işlemlerden bir tanesi büyü bozumudur. Bazı insanlar üzerlerinde bulunan büyülerin farkında olmazlar ancak medyumlar onları bir defa gördüklerinde hemen büyüyü fark edebilirler. Dolayısı ile kısmeti kapanmış, büyü yapılarak sevdiğinden ayrılmış olan kişiler eğer büyüyü fark edemezlerse ömür boyu onun etkisinden de kurtulamazlar.

Hollanda’nın en yoğun Türk nüfusuna ev sahipliği yapan yerleşim yerlerinden bir tanesi Rotterdam’dır. Burada yaşayan insanlara hizmet veren medyum hocalar ise büyü bozma işlemleri ile onların mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olur. Büyü bozma işlemlerinde medyum hocaların yaptığı işlemler şunlardır:

  • İlk olarak hangi büyünün yapıldığını anlamaya çalışırlar. Bir büyünün bozulabilmesi için öncelikli olarak onun hangi büyü çeşidi olduğu anlaşılmalıdır. Tıpkı doktorların hastalığın tanısını koymadan hastayı iyi edememeleri gibi bir durumdur.
  • Tanısı konulan kişinin artık tedavisine başlayan Rotterdam medyum hocalar insanlar üzerindeki büyüyü bozarken orada yardımcı bir nesne kullanılıp kullanılmadığını da fark edebilir. Eğer ki bu nesne bulunursa kişi daha çabuk bir şekilde büyünün etkisinden kurtulabilir.
  • Büyü işlemlerinde yardımcı bir araç kullanıldı ise onu gelişigüzel bir şekilde yok etmek büyük bir hatadır. O nesneyi yok etmek için bir medyum hocadan muhakkak destek alınmalıdır.
  • Büyü işleminde kullanılan nesne de yok edildikten sonra artık hoca tarafından kişiye bakım işlemi uygulanır. Bu işlemde illa hocanın kişiyi görmesi gerekmez. Metafiziksel olarak enerjilerin vücuttaki dağılımını dengeleyen medyum hoca, bu şekilde insanlarda büyünün kalıntılarını da yok eder.

Rotterdam medyum hocalar ile birlikte büyü bozum işlemleri büyünün çeşidine göre farklı zaman dilimlerinde son bulabilir. Bazen birkaç seans süren bu işlemler bazense daha hızlı bir şekilde cereyan edebilir. Ancak büyü bozumu ve diğer işlemlerin başarılı olarak sonuçlanabilmesi için güvenilir bir medyumun bulunması gerekir. Güçlerinden emin olunan bir hocaya ulaşmak içinse yapılması gereken ilk şey araştırma yapmak ve güvenilir kaynaklardan bilgi almaktır.

Güvenilir medyum hocaların sayısı Rotterdam’da dahi giderek azalmaktadır. Yapılacak olan araştırmaya bağlı olarak yine de bu hocalara ulaşmak çokta zor sayılmaz. Özellikle web sitemizdeki yorumlara bakarak aranılan hocaya ulaşmak ve yapılan araştırmalarda yorumlarda geçenleri baz almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir