Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?

Medyumluk mesleğinde gerçek medyum hocalar kadar dolandırıcı medyumlar da bulunmaktadır. Gerçek medyum hocalar manevi alemlerin sonsuz gücünü kullanarak istediğiniz her şeyi alabileceğiniz çalışmalar yaparken dolandırıcılar bunun tam aksine size zarar verebilir.

Gerçek medyum hocalar sayesinde gayb alemleri ile alakalı her çalışma kesin sonuç alacağınız şekilde yapılabilmektedir. Bu çalışmalar arasında farklı malzemeler gerektiren ve yapımı oldukça zor olan vefk uygulamaları da bulunur. Dolandırıcı medyumlar genellikle insanları bu tarz uygulamalar ile kandırmaktadır.

Dolandırıcı medyumlar çoğu zaman yapmadıkları çalışmaları yapmış gibi göstererek insanları oyalar. Örneğin, bir vefk yaptırmak isteyen kişiye gönderdiğini söylediği vefki aslında hiç yapmamış olabilir. İnsanların hem vaktini hem de parasını çalan bu kişilere karşı mutlaka dikkatli olunması gereklidir.

Gerçek medyum hocalar her zaman için dürüst davranır. Yapamayacakları çalışmaları kabul etmeyerek insanları mağdur etmekten çekinirler. Gerçek medyum hocalar her çalışma için bu şekilde yaklaşarak insanları zor durumda bırakmaktan kaçınmaktadır.

Dolandırıcılar Her Koşulda Kendini Belli Eder

Dolandırıcı medyumlar ile karşılaştığınız anda onları anlamak için çok fazla bir şey yapmanıza gerek yoktur. Bu kişiler para odaklı çalışmaları, hiçbir sorunu dinlemeden sizden para talep etmeleri ve sorduğunuz soruları cevaplamadan kaçınmaları ile kendilerini belli edecektir.

Kimi zaman oldukça profesyonel dolandırıcı medyumlar ile karşılaşmak da mümkündür. Bu kişiler insanların güvenini kazanmak için sanki her şeyi hayır işi olarak yapıyor gibi görünebilir. Kimi zaman yaptırmak istediğiniz çalışmalardan ücret bile talep etmeyerek önce güveniniz kazandıkları görülebilmektedir. Bu tarz durumlarda insanlar kolayca tuzağa çekilebilmektedir.

Gerçek medyum hocalar hiçbir zaman sizi zor durumda bırakacak bir şey yapmayacaktır. Her zaman sorunlarınızı dinledikten sonra çözüm odaklı çalışacak ve buna uygun önerilerde bulunacaktır.

Dolandırıcı medyumlar hiç beklemediğiniz şekilde güveninizi kazanmaya çalışabilir. Bu gibi durumlardan zarar görmemek için mutlaka iyi bir araştırma yapılmalıdır. Bir medyum hakkında ne kadar detaylı araştırma yaparsanız dolandırılmaya karşı o kadar güvende olabilirsiniz.

Dikkatli Davrandıktan Sonra Manevi Alemler Her Konuda Yardımcıdır

Dolandırıcı medyumlar ile uğraşmak her ne kadar zor bir süreç olsa da işinin ehli medyumları bulduğunuz sürece her türlü manevi çalışmadan kesin sonuçlar almak mümkündür. En zorlu anlarınızda bile size destek olacak bir medyum ile karşılaşabilir, sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz.

Gerçek medyumların yapabileceklerinde neredeyse hiçbir sınır bulunmaz. İşinin ehli olan medyumlar istediğiniz her konuda size yardım eder. Gerek aşk gerekse iş konusunda gerçek medyum hocalar tarafından kullanılabilen yüzlerce farklı büyü yöntemi bulunur.

Dolandırıcı medyumlara karşı dikkatli olduğunuz sürece manevi alemlerden dilediğiniz kadar yararlanmak mümkündür. Bu alemlerin sonsuz gücü işinin ehli medyumlar sayesinde hayatınızı değiştirebilir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Dolandırıcı Medyumlar Nasıl Ayırt Edilir?” hakkında görüş bildirdi

  1. berlinde isletmem var 24 saat calisiyoruz surekli gelen gidenimiz var ve bugune kadar hic kargom gelmemezlik veya kaybolma durumu olmadi turkiyeden nerdeyse her gun kargo geliyo medyum salih haric onun kargosu ne hikmetse kayboluyo
    bu dolandirici sarlatana parasini verdigim vefki teslim alamadim kargo parasina kadar odemesini yapmis olmama ragmen kargoda sikinti cikti soyle oldu boyle oldu diye diye gondermedi ayrica bana kargoyla ilgili de bilgi vermedi en azindan arastirayim diye beklerdim boyle olunca iyice suphelendim iyice
    suphelerimi anlattiktan sonra telefonu yuzume kapatti dolandirici sahtekar tekrar arayamiyorum ne yapti bilmiyorum engelledi galiba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir