Hollanda Lahey Medyum Hocalar

Hollanda’nın en kalabalık ve ilgi çekici şehirlerinden bir tanesi olan Lahey, Türklerinde ilgisini çekmiş ve pek çok Türkü bünyesinde ağırlamaktadır. Türklerin ihtiyaç duyduğu manevi rahatlığa ulaşmalarını sağlayan pek çok medyumda yine bu bölgede hizmet vermektedir. Lahey medyum hocalar olarak anılan bu medyumların arasında dolandırıcılar olabildiği gibi aynı zamanda güvenilir ve gerçek olan medyumlarda bulunur.

Dolandırıcı, sahte medyumlar ile güvenilir olan medyumlar arasındaki farklar şu şekildedir:

  • Güç Farkı

Güvenilir bir medyumun gücünün bir sınırı yoktur. Onlar insanların manevi hayatlarına etki edebilmek üzere pek çok konuda eğitim almışlar ve sahip oldukları özel güçleri kullanmayı öğrenmişlerdir. Özel güçleri ile büyü yapabilirler, büyü bozabilirler, muska hazırlayabilirler ve bakım yapabilirler. Hatta geçmiş ve gelecek hakkında bilgi aktarımı dahi yapabilirler. Ruhları ile Gayb alemlerine göçen Lahey medyum hocalar sonrasında buradaki varlıklar ile iletişim dahi kurabilirler.

Güvenilir olmayan medyum hocaların ise hiçbir gücü yoktur ve eğitimde almamışlardır. Sadece dillerine doladıkları birkaç bilinmeyen şey ile insanları etkilemeye çalışır ve bazen gerçek bir hocadan daha fazla etkiler. Ancak güçleri olmadığı için yaptıkları işlemlerde başarılı olamazlar.

  • Eğitim Farkı

Gerçek bir medyum hoca çocukluğunda farkına vardığı yetenekleri üzerine sürekli olarak eğitim alır ve onları nasıl kullanacağını çok iyi bilir. Medyum aldığı eğitim sonrasında öğrendikleri ile güçlerinin ne kadar arttığının da farkına varır. Dolayısı ile eğitim almaktan çok hoşlanır ve sürekli olarak yeni şeyler öğrenmeye can atar. Bunun karşılığında ise Havas, Hüddam ve Ledün gibi farklı ilimler öğrenir. Hatta fizik, kimya, tıp, astroloji gibi bilim dallarında da master seviyesine ulaşmayı başarmışlardır.

Lahey medyum hocalar arasında bulunan sahte hocaların ise herhangi bir eğitimi yoktur. Onlar sadece insanları ikna edebilme kabiliyetine sahip olan dolandırıcı kişilerdir.

  • Yaklaşım Farkı

Gerçek bir medyum hoca insanlara nasıl yaklaşacağını çok iyi bilir. Onları dinler, anlar, sonrasında anlatır ve işlem yapmaya başlar. Ancak her işlemi kabul etmez. Öncelikli olarak sizlerin niyetini kendi içerisinde bir sorgular ve ondan sonra işlem yapmaya başlar.

Sahte bir medyum hoca ise sizlerin niyeti ne olursa olsun hemen işlem yapmaya başlayacağını söyler. Elbette gücü olmadığı için işlem yapamaz ancak bu esnada istediği şeyi yani maddi menfaatin peşine düşer ve sürekli olarak konuyu paraya getirir. Sizlerin her söylediği şey sonrasında paranın miktarını da artırır.

Güvenilir Lahey medyum hocalar ile tanışmak isterseniz eğer onların hakkında araştırma yapmalısınız. Ancak o şekilde güvenilir olanlara ulaşabilir ve dolandırıcıların tuzaklarına düşmezsiniz. Araştırmalarınıza ise internet üzerinden yön vermek en doğru olanıdır.

Lahey’de hizmet veren güvenilir medyum hocaların sayısı az dahi olsa onlara ulaşmak web sitemizdeki yorumlara bakarak çok kolaydır. Yorumlarda hocalar hakkında detaylı bilgi bulunmakta ve başardıkları şeyler net olarak görülmektedir. Yorumlara bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Hollanda Lahey Medyum Hocalar” görüş

  1. selam arkadaşlar ben erken evlilik yapmış biriyim bu nedenle mutsuzluk çektim aylemin ısrarıyla ali hocaya işlem yaptırdım bende hocam çok ilgili biri bize aşk ve bağlama büyüsü yaptı eşimin tekrar beni sevmesini benimde ondan başkasına gönlümün kaymamasını sağladı yuvam huzurlu şuan mutluyuz bu yaptırdığım işlemden olduğuna eminim çünkü uzun süredir birbirimizden uzaklaştığımızı hissediyordum ali hocanın çalışmasıyla 2 hafta gibi bir sürede yuvamız tekrar eski huzuruna kavuştu. Ali hoca bozulmaz dedi inşallah bozulmaz böyle devam eder güveniyorum hocama ev içi sıcaklık ve huzur konusunda sıkıntısı olanlar kendisinden bilgi alsın derim medyumali.com ali gürses hocanın sitesi

  2. ALMANYADAN SELAM HERKESE. EVLILIK ICIN IKNA BUYUSU YAPTIRDIM. ALI GURSES ISIMLI HOCAYA VE COK MEMNUN KALDIM ARKADASLAR. BURADA YAPTIRMAYI DUSUNENLER ICIN YAZIYORUM HERSEYI DORT DORTLUK YAPIYOR ALI HOCA GUVENEBILIRSINIZ. BENIM KAPIMA KADAR ULASTI YAPTIGI ISLEM ON BES GUNDE DE DEDIGI SEKILDE ETKIYI ALDIM IKNA OLMASI GEREKEN INSANLARA HICBIR SEY SOYLEMEME BILE GEREK KALMADI KENDILERI GELDILER BENIM AYAGIMA. SIMDI BU CALISMA SAYESINDE MUTLU YUVAM VAR HERSEY YOLUNDA GIDIYOR. ALI GURSES HOCAYI TAVSIYE EDIYORUM 05355906275 KENDISININ TELI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir