Almanya Medyum

Gaybi alemler ve enerjiler dünyanın her yerinde sabit olduğu için, ister Türkiye’de, ister başka bir ülkede medyum hocalara rastlamak mümkün. Türkiye’de bu işi yapan çok sayıda hoca bulunuyor olduğu gibi, Türk nüfusunun oldukça fazla olduğu Almanya gibi ülkelerde de fazlaca medyum hoca bulmak mümkün.

Almanya medyum hocaları, tıpkı Türkiye’de çalışanlarda olduğu gibi, alanlarında en iyi uzmanlığı kazanabilmek için özel çaba sarf etmektedir. Araştırmaları, bilgileri, ve tüm diğer eğitimleri, Türkiye’de çalışan medyum hocalar gibi, aynı ölçüde başarılı işlere imza atabilmek için, Türkiye’de çalışıyormuşçasına verilmektedir.

Medyumluk işi basit bir kavram olmadığı ve medyum hoca görevini yerine getirecek çok sayıda insan bulunmadığı için, ister Almanya’da olsun, ister Türkiye’de, tüm medyum hocalar özel ve zorlu bir eğitim sürecinden geçerler. Bu süreç, hocaları gelecekte karşılarına çıkabilecek olan sorunlar ve sorular için hazırlar.

Almanya medyum hocaları, işlerinde Türkiye’dekiler kadar iyidir. İster aşk büyüsü olsun, ister büyü bozma uygulamaları, her şeyi en iyi biçimde yapmak için uğraş vermektedirler. Özellikle, Almanya gibi Türk nüfusunun fazla olduğu ülkelerde, bu kişilere olan talep yüksek olduğu için, her daim tecrübe edinme fırsatları bulunmaktadır.

Medyumluk ve hocalık, eğitim ve deneyim gerektirir. Herhangi bir şekilde coğrafyaya bağlı kalınmasını gerektirmediği için, hocalar işlerini yaparken istedikleri ülkede olabilirler. Gayb alemleri, etkilerine dünyanın her noktasında sahiptir. Hiçbir yer yoktur ki, bu kadim enerjilerin ağından çıksın ve sadece dünyaya ait olsun. Hal böyle olunca, Almanya medyum hocaları da istedikleri büyüyü, istedikleri sonucu elde edecek şekilde rahatlıkla gerçekleştirebilirler.

Medyumluk işinin sınırları bulunmaz. Her ne kadar bazı çalışmalarda Türkiye’deki hocalar daha başarılı olsa da, Almanya medyum hocaları da aynı ölçüde iyi sonuçlar alabilir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Almanya Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. Oglim sinavlarinda basarili olacak diye medyum meteye dokmedigimiz para kalmadi kac para verdik ben hesabini tutamiyorum artik ilk basta soyledigi bir defada en fazla iki seansta sinav basarisi icin buyu yaparim dediydi simdi bu yedinci oldu hala sinavi basaramadik bu paraya ozel hocalar tutar en iyi egitimi verdirirdik bu kadar vakitte harcamazdik hic memun kalmadim yaptigi isi saten yedi seferde beceremediyse artik beceremezdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir