Gerçek Medyum Şikayetleri ve Önerileri

Medyum hocalar ile ilgili araştırma yapan bir kişinin mutlaka gerçek medyum şikayetleri nereden okunur bilmesi gerekmektedir. Manevi dünyalar, her ne kadar sorunlarımızı çözmek adına bizlere verilmiş birer hediye olsa da bu haksız menfaat elde etmek için çalışan, sahte hocaların varlığı da unutulmamalıdır.

Sahte medyumlar, bu alanda uzman olan gerçek medyum hocalardan çok kolay bir şekilde ayrılabilmektedir. Medyumluk mesleği, taklit edilemeyecek kadar özel ilimler içermektedir. Bu sayede, doğru şekilde araştırma yapmayı bilen bir kişinin hiçbir zaman mağdur olmayacağı kesindir.

Gerçek medyum hocalar, yapılan her işleme başlarken ilk olarak bakım adı verilen bir çalışma yapmaktadır. Bakım, manevi dünyalarda gerçekleşen ve temel olarak kabul edilen işlemlerden biridir. Bakım yapmayan bir medyum hocanın hiçbir zaman büyüyü nasıl yapacağını anlaması mümkün değildir. Bilinenin aksine, her insanın farklı bir enerjisi bulunmakta, bu nedenle yapılacak olan büyü yöntemleri de kişiden kişiye değişmektedir. Güvenilir medyumlar, bakım yaparak kişinin enerjisini, bu enerjiye en uygun büyü yöntemini belirlemektedir. Akabinde ise doğru çalışma yapılarak yüksek etkili sonuçlar alınmaktadır.

Gerçek medyum şikayetlerinin pek çoğunda, sahte medyumların herkese aynı çalışmayı yaptığını görmek mümkündür. Yapılan çalışma ne kadar güçlü olursa olsun, kişiye özel yapılmadığı sürece herhangi bir etkisi olmayacaktır.

Güvenilir bir medyum hoca, bu işi yaparken ilk olarak kendisine danışan insanın mağdur etmemeye gayret edecektir. Gerçek medyumlar için bakım işlemi fazlasıyla önemlidir. Bakım sırasında, yapılacak olan çalışmanın tutup tutmayacağı da anlaşılacağı için her türlü mağduriyetin önüne kolayca geçilmektedir.

Doğru araştırma yaptığınız, güvenilir hocaların özelliklerini bildiğiniz sürece öte alemler bizler için en büyük hediyelerden biri haline gelmektedir. Yaşadığımız olaylar ne kadar zor olursa olsun, öte dünyadaki güçler sayesinde tüm bu zorlukların üstesinden gelmek mümkündür. Güvenilir medyumlar, binlerce yıldır bu alanda çalışmış, bugün de çalışmaya devam ederek hayatımızı güzelleştirmeye gayret etmektedir. Maneviyat ve gayb alemleri, doğru hocalara emanet edildiği sürece bizler için önemli birer hediye konumundadır.

Medyum Olmak İçin Havas İlmi Gereklidir

Gerçek ve güvenilir medyum hocalar, medyumluk mesleği için aldıkları eğitimlerde havas ilmine büyük önem vermektedir. Bu ilim, pek çok manevi işlemin temellerini oluşturan en önemli konulardan biridir.

Havas, medyum hocaların sadece el verme yoluyla alabildikleri bilgilerdir. Bu bilgiler herhangi bir şekilde yazılı kaynaklarda bulunmamakta, kötü niyetli insanların eline geçmemesi ve korunabilmesi adına sadece üstat medyumlar tarafından bilinmektedir. Bu nedenle, sahte medyumların havas bilmesi imkansızdır.

Gerçek medyum şikayetlerinde de görüleceği üzere, burada adı geçen başarısız hocalar bu ilimde herhangi bir bilgiye sahip değildir. Yapılacak olan çalışma her ne olursa olsun, mutlaka işinin uzmanı olan, havas ilminde bilgi sahibi bir medyum hoca ile çalışılması tavsiye edilmektedir.

Güvenilir Medyumlar Tecrübeli Olmak Zorundadır

Medyumluk mesleğinin temelleri ilim olsa da tecrübenin de ciddi öneme sahip olduğunu asla unutmamak gereklidir. Gerçek medyum şikayetlerinde de görüleceği üzere, tecrübesiz hocaların en basit çalışmaları bile yapamadığı bilinen bir durumdur.

Her ne olursa olsun, gerçek medyum şikayetleri nereden okunur bilmek, çalışma yapılacak medyum hocayı en iyi şekilde araştırmak gereklidir. Bu sayede maneviyattan en doğru şekilde yarar elde etmek mümkün olacaktır.

Sitemize sizlerden gelen pek çok medyum hoca şikayet, yorum ve tavsiye mesajı bulunmaktadır. Tüm bu yorumları okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir