Vefk

Her medyum hoca tarafından yapılamayan, sadece maharetli ve özel olarak kendini yetiştirmiş olan insanlar tarafından hazırlanabilen vefk, vefk nedir sorusuna kısaca yanıt veremeyecek kadar özel bir ilimdir. Gayb alemleri ile alakalı her ilimde çok özel şeyler söz konusu olsa da, işin içerisine vefk girdiği zaman, olay çok daha üst düzeye taşınmakta ve oldukça karmaşık bir hal almaktadır.

Vefk nasıl yapılır sorusunu alan medyum hocalar, çoğu zaman soran kişiye tatmin edici bir cevap veremez. Bunun sebebi, medyum hocanın bilgisizliği veya yetersizliği değil, tam aksine, her bilginin herkesle paylaşılamamasından kaynaklıdır. Vefk yapımında, pek çok bilgi gizli tutulur ve medyum hocalar bu bilgileri yalnızca kendileri gibi, bu alana gönül vermiş olan insanlarla paylaşır. Hocaların bilgiyi bu şekilde gizli tutmasının sebebi, bilginin korunması ve yıllar boyu aynı şekilde aktarılmasını sağlamaktır.

Vefk, yaygın kanıya dayandırılarak, sadece belli günlerde hazırlanmaktadır. Özellikle, yapılacak olan vefkin ihtiyaç duyduğu çalışmalara bağlı olarak, haftanın belli günlerinde özel dualar okunmalıdır. Bu günlerin hangileri olduğu veya hangi saatlerde dua okunacağı tamamen medyum hocaların bilgisi dahilindedir ve gizli tutulur. Bu nedenle, vefk nasıl yapılır araştırmasını yapan bir insanın, hiçbir zaman bu gizli bilgilere ulaşması mümkün değildir.

Vefkin belli günlerde yapılıyor olmasının sebebi, astroloji ilminden geçmektedir. Astroloji, gezegenlerin üzerimizdeki etkisini kontrol eder. Vefk ise, sadece gaybi enerjilerden değil, aynı zamanda gezegenlerin ve yıldızların kadim enerjisinden de yararlanabilir. Her vefk çalışması için geçerli olmasa da, bazı durumlarda hocaların astrolojik durumları da incelemesi gereklidir.

Vefk hazırlanırken pek çok konuya dikkat edilir. Bu yüzden, bilmeyen bir insanın, evde vefk hazırlaması imkansızdır. Medyum hocalar bile bu konuda zaman zaman zorlanırken, vefk konusunda işi ehline bırakmak her zaman en makulü.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Vefk” hakkında görüş bildirdi

  1. MUTLULUĞUMU SİZLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM DEĞERLİ ARKADAŞLARIM GERÇEKTEN ÇOK MEMNUN KALDIM EN SONUNDA ARADIĞIM MEDYUMU BULDUM ALLAH RAZI OLSUN YA!! İKİ DEFA BÜYÜCÜ DENEDİM TUTMADI ALİ GÜRSES YAPTI TUTTU!! KISMET AÇMA VEFKİM BİR HAFTADA ETKİ ETTİ BİR HAFTADA GELMİŞTİ ÇOK MUTLUYUM VALLA HERKEZE TAVSİYE EDERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir