Vefk

Her medyum hoca tarafından yapılamayan, sadece maharetli ve özel olarak kendini yetiştirmiş olan insanlar tarafından hazırlanabilen vefk, vefk nedir sorusuna kısaca yanıt veremeyecek kadar özel bir ilimdir. Gayb alemleri ile alakalı her ilimde çok özel şeyler söz konusu olsa da, işin içerisine vefk girdiği zaman, olay çok daha üst düzeye taşınmakta ve oldukça karmaşık bir hal almaktadır.

Vefk nasıl yapılır sorusunu alan medyum hocalar, çoğu zaman soran kişiye tatmin edici bir cevap veremez. Bunun sebebi, medyum hocanın bilgisizliği veya yetersizliği değil, tam aksine, her bilginin herkesle paylaşılamamasından kaynaklıdır. Vefk yapımında, pek çok bilgi gizli tutulur ve medyum hocalar bu bilgileri yalnızca kendileri gibi, bu alana gönül vermiş olan insanlarla paylaşır. Hocaların bilgiyi bu şekilde gizli tutmasının sebebi, bilginin korunması ve yıllar boyu aynı şekilde aktarılmasını sağlamaktır.

Vefk, yaygın kanıya dayandırılarak, sadece belli günlerde hazırlanmaktadır. Özellikle, yapılacak olan vefkin ihtiyaç duyduğu çalışmalara bağlı olarak, haftanın belli günlerinde özel dualar okunmalıdır. Bu günlerin hangileri olduğu veya hangi saatlerde dua okunacağı tamamen medyum hocaların bilgisi dahilindedir ve gizli tutulur. Bu nedenle, vefk nasıl yapılır araştırmasını yapan bir insanın, hiçbir zaman bu gizli bilgilere ulaşması mümkün değildir.

Vefkin belli günlerde yapılıyor olmasının sebebi, astroloji ilminden geçmektedir. Astroloji, gezegenlerin üzerimizdeki etkisini kontrol eder. Vefk ise, sadece gaybi enerjilerden değil, aynı zamanda gezegenlerin ve yıldızların kadim enerjisinden de yararlanabilir. Her vefk çalışması için geçerli olmasa da, bazı durumlarda hocaların astrolojik durumları da incelemesi gereklidir.

Vefk hazırlanırken pek çok konuya dikkat edilir. Bu yüzden, bilmeyen bir insanın, evde vefk hazırlaması imkansızdır. Medyum hocalar bile bu konuda zaman zaman zorlanırken, vefk konusunda işi ehline bırakmak her zaman en makulü.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

2 hakkında “Vefk” görüş

  1. İki kere evliliğin eşiğinden döndüm, sağlığımla alakalı bir problem var fiziksel görünüşümde o yüzden kimse benimle evlenmek istemiyordu hatta bu durum psiklojimi çok yıprattı bir dönem en son arkadaşımın önerisiyle ali gürses hoca ile çalışma yapmaya karar verdim. Hocaya durumu anlattıktan sonra kendisi bana adeta abi gibi yaklaştı ve derdimi çok iyi anladı inanılmaz sıcak kanlı ve canayakın bir insan adeta kendi ailemden biriymiş gibi hissettiğim hocayla konuşurken
    Kısmet açma işlemi yaptık biraz karışık bir işlem olduğunu söyledi o yüzden bir hafta kadar vakit istedi benden güvenilir biri olduğu için hiç sıkıntı yapmadım bu konularda hoca da işlemi tamamlayıp gönderdi bana gelen çalışmadan 15-20 gün geçti ama hiç etki göremedim tam artık tutmayacak diye umutsuzluğa kapılıyordum ama birden bire bir görücü çıktı hiç beklemediğim şekilde ve görücüye gelen insan muhteşem bir insan asla olmaz bana bakmaz bu diye düşündüğüm kişiyle şu an aileler tanıştı ve çok iyi anlaşıyoruz allah bin defa razı olsun hocamın bana olan yardımlarından numarasını bırakıyorum eğer merak ettiğiniz varsa direk hocayı arayıp sorabilirsiniz 535 590 62 75 numarasından ulaşabilirsiniz veya maili de var sitesinde yazıyor medyumali.com

  2. MUTLULUĞUMU SİZLE PAYLAŞMAK İSTİYORUM DEĞERLİ ARKADAŞLARIM GERÇEKTEN ÇOK MEMNUN KALDIM EN SONUNDA ARADIĞIM MEDYUMU BULDUM ALLAH RAZI OLSUN YA!! İKİ DEFA BÜYÜCÜ DENEDİM TUTMADI ALİ GÜRSES YAPTI TUTTU!! KISMET AÇMA VEFKİM BİR HAFTADA ETKİ ETTİ BİR HAFTADA GELMİŞTİ ÇOK MUTLUYUM VALLA HERKEZE TAVSİYE EDERİM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir