İzmir Medyum Hoca Arıyorum

Bazı insanlar İzmir medyum hoca arıyorum dediklerinde, konuya vakıf olmayan ya da inanmayanlar acaba büyü denen bir şey var mı? Diyerek kendi kendine düşünüp fikir edinmeye çalışırlar. Bizde bu tip insanları göz önünde bulundurarak makalemizin içeriğini bu yönde hazırlayalım istedik.

Gerçekten Büyü Var mıdır?

Büyü, insanoğlunun varoluşundan bu zamana kadar başvurduğu yöntemlerin başında gelir. Bunun için sorunun yanıtı olacak büyü vardır ve olmaya da devam edecektir diyebiliriz. Bazı insanlar büyülere inanmadıkları gibi büyülerin bozulabileceğine de inanmamaktadırlar. Bu tip insanların kafalarındaki tek şey o insanın psikolojik sorunlar yaşıyor olduğudur. Elbette insanlar psikolojik sorunlarda yaşayabilir, ancak bir insanın büyünün tesiri altında olması çok farklı bir durumu ifade etmektedir. Bunun içinde inanmıyor olsa bile saygı duyması ve durumun nasıl olduğunu araştırması ya da gözlemlemesi gerekir.

Bir insanın büyüye inanmamasının kendisine sağlayacağı herhangi bir fayda yoktur, ancak zararının da çok olacağının altını çizelim. Büyü denildiğinde bir başkasını etkilemek, tesir altına almak ve onun hareketlerini kontrol edebilmek akla geliyor olsa da aslında bunlar tamamen uç noktalardır. Yani büyü yapılmasındaki asıl amaç insanların tekrar kendi iç huzurlarını bulabilmesi ya da var olan bir büyünün etkisinin yok edilmesidir.

Sebep ne olursa olsun yapılacak olan büyüyle sonuç her zaman aynı olacaktır. Yani öncelikli olarak ne tür büyü yaptırmak istediğinize karar vermeniz gerekecektir. Ne tür bir büyü istediğinize karar verdikten sonra işler çok daha kolay bir şekilde ilerler, çünkü yapılacak olan büyünün nedeni ve amacı belli olacaktır.

İzmir medyum hoca arıyorum diyenler genelde tüm bu saydığımız konulara vakıf olduklarından dolayı medyumların gücünü ve neler yapabileceklerini de bilirler. Bunun içinde inanmışlık büyü yapılırken ya da bozulurken çok önemli bir konudur. Peki, İzmir medyum hoca arıyorum sorusundaki amacınız büyünün bozulması için ise o zaman büyü nasıl bozulur bilmek ister misiniz?

İzmir’de istatistiklere göre en çok Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun ve Karşıyaka ilçelerinden medyum aranıyor.

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü nasıl bozulur? Sorusunun yanıtı birden fazladır, çünkü her büyü birbirinin aynısı değildir. Gerçek ilim sahibi olan bir medyum öncelikli olarak bakım yapması gerekir. Bakım esnasında birtakım sorular sorar ve bu sorulara verilen yanıtlar doğrultusunda kişinin üzerinde hangi büyünün olduğunu bulur. Büyünün bozulması için malzemelere ihtiyaç vardır. Bu malzemeler yapılan büyüye göre belirlenmiştir. Bu nedenle büyü nasıl bozulur? Sorusunun net yanıtı da sadece medyum hocalardadır.

Medyum hocalara başvuran çoğu insan ilk kez böyle bir durumda karşılaşan kişilerdir. Dolayısıyla ilk geldiklerinde tedirgin ve umutsuz olmaları da normaldir. Ancak büyü bozulmaya başladıklarında kendilerinin bile ne kadar haksız olduklarını fark edebilirler. Neticede önemli olan bir kişi büyünün bozulabileceğine inanmıyor olsa da bunu yaşadığında veya şahit olduğunda ne tepki vermesi gerektiğini bilmesidir. Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların yorumlarını okursanız o insanlar arasında da büyüye inanmayanlar ancak gördükleri karşısında şok olanlar vardır.

Sitemize tüm medyumlar ile ilgili sizden gelen yorum ve şikayetleri okumak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir