Kısmet Açma Büyüsü

Her büyü çalışmasının çalışma mekanizması farklı işler. Bazı büyülerde direkt olarak kişilerin iradesi üzerinden etki kurulurken, bazı çalışmalarda kişinin yaydığı enerji alanı üzerinde çalışılmaktadır. Aşk, ayırma ve buna benzer büyülerde, her zaman için kişilerin iradeleri üzerinde etki kurulur. Ancak bunun dışında kalan ve çok daha özel bir uygulama gerektiren kısmet açma büyüsü, size ait enerji alanı üzerinde yapılan çalışma ile sonuç vermeye başlar.

Kısmet açma büyüsü yaptırdığınız zaman, medyum hoca öncelikle kısmetinizi kapatan sorunu çözmek için gerekli çalışmaları yapar. Bunun hangi konudan kaynaklandığını belirlemek özel bir inceleme gerektirir. Medyum hoca, her şeyden önce bunu belirlemek ve gereken çalışmayı buna göre planlamak zorundadır. Enerjisel alanınız üzerinde yapılan inceleme sonrasında, kısmet açma büyüsünün diğer aşamasına geçilir.

Bir insanın kısmetinin kapanmasının pek çok sebebi olabilir. Bazı durumlarda büyü nedeniyle, bazı hallerde ise manevi alemlerde yaşanan ve kişinin elinde olmayan bir takım enerjisel kirlilikler nedeniyle bu olay yaşanır. Böylesi bir durum, kişinin hayatına direkt olarak etki edeceği için kısmetinin kapanması veya buna benzer sorunlar ile karşılaşılması gayet olağandır.

Medyum hoca gerekli olan incelemeyi yaptıktan sonra, çözüm aşamasına geçerek yapılması gereken diğer işlemleri yerine getirir. Medyum hoca, her şeyden önce bir çeşit büyü ile kişinin enerjisini temizler. Daha sonra kısmet açma büyüsüne geçilir ve kişinin bu musibetten tamamen kurtulması sağlanır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Kısmet Açma Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Güvenilir bir medyum hakkında görüşlerimi yazıyorum millete rehberlik olsun şarlatanlara para kaptırıp da bu mesleğin adını lekelemelerine izin vermesinler. Adminler bunu ne kadar hızlı yayınlarsa o kadar iyi olur.
    İş konusunda bahtım hiç açılmadı, bu konuyla ilgili artık her gece kabuslar bile görmeye başlamıştım, ne yaptıysam iş bulamadım. Çok kötü zamanlar geçiriyordum. Ali Gürses hoca papaz büyüsüyle imdadıma yetişti. İşlem 21 güne kadar etki gösteren bir uygulama, hızlı tutuyor olması nedeniyle özellikle istemiştim, daha üçüncü günden istediğim yerden haber gelmesini sağladı.
    Bu tarz çalışmalar yaptığını söyleyen çok kişi var sağda solda ama ben ilk defa bir medyum hocanın doğru şekilde bunu yapabildiğine şahit oldum. Çok kişi denedim bu uygulamalar için sadece ali hoca hakkında memnuniyet mesajı yazabiliyorum. Diğer şikayetlerimi ve deneyimlerimi bu sitede paylaşmıştım yine. Merak edenler okuyabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir