Konya Medyum

Manevi alemin adını kullanarak, kendilerini medyum gibi tanıtan pek çok şarlatan, insanları ciddi anlamda zor durumda bırakarak, hem maddi hem de manevi zararlara neden olmaktadır. Bu kişiler, gerek Konya medyum hocaları arasında, gerekse diğer şehirlerde gizlenerek, kendilerine başvuran kişilerden olmadık taleplerde bulunmaktadır. Özellikle yüksek maddi külfetlere neden olan bu insanlar, kendilerine başvuran ve gaybi alemlerin güçlerinden yararlanmak isteyen insanları kandırmaktan öteye geçememektedir.

Medyum hocaların fazlasıyla talep görmesi ve insanların manevi dünyaya olan inançlarının artması nedeniyle, bu işi fırsata çeviren şarlatanlar, gerçekmiş gibi görünerek türlü yöntemlerle tuzağa çekebilmekte. Özellikle, kadim şehirlerin isimlerini kullanarak, Konya medyum hocaları gibi isim yapmış olan kişilerdenmiş gibi davranarak güven kazanan dolandırıcılar, insanlar kendilerine tam anlamıyla güvendiğinde gerçek yüzlerini göstermekte ve uçuk miktarlarda paralar talep etmektedir.

Bu tarz durumlar, gerek Konya medyum hocaları arasında, gerek farklı şehirlerde yaygın olarak görüldüğü için, bir şehrin tüm hocalarına güvenilir veya sahtekar demek doğru olmayacaktır. En çok sahtekar hocanın bulunduğu şehir bile olsa, o şehirde gerçek anlamda manevi çalışmalar yürüten insanlar bulunabileceği için, böyle bir genelleme her zaman yanıltıcı olacaktır.

Konya medyum hocaları arasında pek çok değerli isim bulunduğu rahatlıkla söylenebilir. Bu kişiler, uzun yıllar boyu aldıkları eğitimler ve elde ettikleri tecrübeler sayesinde, istenen her türlü büyü uygulamasında insanların isteklerine net şekilde cevap verebilmektedir. Ancak, her durumda olduğu gibi, bu hocalar arasında da kendini gizlemiş, dolandırıcılık yapmak için tezgah kurmuş kişilere rastlanabilir.

Bu yüzden, bir genelleme yapmak yerine, medyum hoca arayışı içerisinde olan insanların mutlaka iyi bir araştırma yapması ve gerçek hocaları bulmaya çalışması gerekir. Bunun için pek çok alternatif bulunuyor olsa da, sizi dolandırıcılardan kurtaracak en önemli şey kendi dikkatiniz olacaktır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Konya Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. MEDYUM DURMUŞ TAM BİR HIRSIZ! İSTEDİĞİ MEBLAĞDA PARAYI ĞÖNDERDİM HALA ALMADIM DİYOR BANKADAN TEKONT VERİYORUM MEŞAZLA GONDERİYORUM BANKAYI BİLE ARATTIRDIM İNANMIYOR TEKRAR ĞÖNDER VEFKİNİ YOLLAMAM DİYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir