Konya Medyum

Manevi alemin adını kullanarak, kendilerini medyum gibi tanıtan pek çok şarlatan, insanları ciddi anlamda zor durumda bırakarak, hem maddi hem de manevi zararlara neden olmaktadır. Bu kişiler, gerek Konya medyum hocaları arasında, gerekse diğer şehirlerde gizlenerek, kendilerine başvuran kişilerden olmadık taleplerde bulunmaktadır. Özellikle yüksek maddi külfetlere neden olan bu insanlar, kendilerine başvuran ve gaybi alemlerin güçlerinden yararlanmak isteyen insanları kandırmaktan öteye geçememektedir.

Medyum hocaların fazlasıyla talep görmesi ve insanların manevi dünyaya olan inançlarının artması nedeniyle, bu işi fırsata çeviren şarlatanlar, gerçekmiş gibi görünerek türlü yöntemlerle tuzağa çekebilmekte. Özellikle, kadim şehirlerin isimlerini kullanarak, Konya medyum hocaları gibi isim yapmış olan kişilerdenmiş gibi davranarak güven kazanan dolandırıcılar, insanlar kendilerine tam anlamıyla güvendiğinde gerçek yüzlerini göstermekte ve uçuk miktarlarda paralar talep etmektedir.

Bu tarz durumlar, gerek Konya medyum hocaları arasında, gerek farklı şehirlerde yaygın olarak görüldüğü için, bir şehrin tüm hocalarına güvenilir veya sahtekar demek doğru olmayacaktır. En çok sahtekar hocanın bulunduğu şehir bile olsa, o şehirde gerçek anlamda manevi çalışmalar yürüten insanlar bulunabileceği için, böyle bir genelleme her zaman yanıltıcı olacaktır.

Konya medyum hocaları arasında pek çok değerli isim bulunduğu rahatlıkla söylenebilir. Bu kişiler, uzun yıllar boyu aldıkları eğitimler ve elde ettikleri tecrübeler sayesinde, istenen her türlü büyü uygulamasında insanların isteklerine net şekilde cevap verebilmektedir. Ancak, her durumda olduğu gibi, bu hocalar arasında da kendini gizlemiş, dolandırıcılık yapmak için tezgah kurmuş kişilere rastlanabilir.

Bu yüzden, bir genelleme yapmak yerine, medyum hoca arayışı içerisinde olan insanların mutlaka iyi bir araştırma yapması ve gerçek hocaları bulmaya çalışması gerekir. Bunun için pek çok alternatif bulunuyor olsa da, sizi dolandırıcılardan kurtaracak en önemli şey kendi dikkatiniz olacaktır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

2 hakkında “Konya Medyum” görüş

  1. 2 defa aldatıldım üçüncü kez aldatılmanın eşiğinden döndüm artık bu kısmetsizlik bahtsızlık bitsin diye en son düşündüğüm maneviyata sığındım hiç oralı bile değildim ben bugüne kadar. Hep dünyevi yaşar geçerdim ama okuduğum bir özlü söz neticesinde oraya da bakmak lazım dedim. Bakım işlemi yaptırdım (ücretli bu arada 150 tl). Ali gürses isimli bir medyum hocayla çalıştım. Gerçekten bana abimmiş gibi davrandı her konuda derdimi dinledi. Nasihatlar verdi. Bakım işlemini yaptırdıktan sonra sebebini çok net anladık zaten banada söyledi ali hoca büyü çıktı üstümde hatta yaptırana kadar söyledi ali hoca çok şaşırdım nereden bilir nasıl bilir diye çünkü ailemin bile bilmediği biriydi çok geçmişten… Büyü bozmayı bir haftada yaptı sonrasında kısmetsizlik tam tersine döndü. Hep okulda gördüğüm çocuk masama not bıraktı tanışmak istiyorum diye numarasını yazmış. Oradan başladık inşallah dahada iyiye giden bir yol olacak. Ben ali hocadan çok memnun kaldım yaklaşımıyla da yaptıklarıyla da bana çok büyük yardımları dokundu. Tüm bu olaylardan bi de gördüğüm durumdan dolayı kesinlikle ali gürses i tavsiye ediyorum. Mail adresi medyumalibey@gmail telefonu 535 590 62 75. Sözünde duran ve işini iyi yapan söylediği gibi davranan dürüst bir medyum hoca kendisi. Hatta benim inancımı hayata bakışımı bu çalışmayla değiştirdi bile diyebilirim. Büyü bozma konusunda mutlaka çalışmanızı tavsiye ederim…

  2. MEDYUM DURMUŞ TAM BİR HIRSIZ! İSTEDİĞİ MEBLAĞDA PARAYI ĞÖNDERDİM HALA ALMADIM DİYOR BANKADAN TEKONT VERİYORUM MEŞAZLA GONDERİYORUM BANKAYI BİLE ARATTIRDIM İNANMIYOR TEKRAR ĞÖNDER VEFKİNİ YOLLAMAM DİYOR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir