Şans Büyüsü

Gaybi dünyada sayısız farklı güç ve enerji yer almaktadır. Tüm bu enerjilerin doğru şekilde kullanılabilmesi için mutlaka profesyonel medyum hocalar ile çalışılması gereklidir. İşinde iyi olmayan ve bu alanda uzmanlık kazanmamış medyum hocaların şans büyüsü gibi büyüleri yapması mümkün değildir. Böyle büyüleri yapabilen medyum hocalar, maneviyatın bizlere sunmuş olduğu bu hediyelerden yararlanmamızı sağlar. Bunu yapabilmek için de pek çok konuda eğitim alarak hazırlık yapar.

Şans büyüsü yapmak için gerekli olan bilgiler fazlasıyla karmaşıktır. Bu bilgilere erişebilmenin tek yolu kişinin bu yola kendini adamasıdır. Elbette her isteyen bu yola çıkamaz, sadece nefesi güçlü olan kişiler medyumluk konusunda eğitim almaya başlayabilir. Bu eğitimin neticesinde ise yapılabilecek pek çok farklı büyü öğrenilir, şans büyüsü de dahil olmak üzere farklı konularda işlemler yapılmaya başlanır.

Medyumların öğrendikleri teknikler çoğu zaman değişkenlik gösterir. Bölgeden bölgeye veya medyumun bağlı olduğu ekole göre değişebilen bu yöntemlerin hepsinde manevi dünyanın enerjileri vardır. Ortak nokta gayb alemleri olsa da bu alemlere ulaşmak için kullanılan yöntemler değişebilmektedir. Şans büyüsü için de bu durum aynı şekilde geçerlidir. Medyumlar kimi zaman birbirinden çok farklı yöntemler kullanarak bu büyü uygulamasını tamamlayabilmektedir.

İple Yapılan Şans Büyüsü Nedir?

Şans büyüsü yapılırken ip yöntemi yaygın olarak kullanılır. Özellikle kırmızı ve beyaz iplerin tercih edildiği bu yöntemde en önemli nokta büyüde kullanılacak dualardır. Medyum hocalar, bu yöntem ile yaptıkları büyülerde ipleri belirli dualar ile enerjiyle yükler.

Yüklemenin her zaman için değişen ve özel olarak hesaplanması gereken bir saati bulunmaktadır. Saat hesaplanırken gezegenlerin konumundan, astroloji ilminden yararlanılır. Yine aynı şekilde havas ve ledün gibi ilimler de bu konuda önemli rol oynamaktadır. Şans büyüsünün etkili olabilmesi adına tüm bu ilimlerde yüksek uzmanlık gereklidir.

Bu yöntemle büyü yapıldıktan sonra ipler belli bir süre boyunca kişinin bileğinde bağlı kalmalıdır. Bu süre boyunca kişinin enerjisine adapta olan büyü, istenen her şey için daha şanslı bir hayat elde edilmesine yardımcı olmaya başlar.

En Güçlü Şans Büyüsü Ritüeli Hangisidir?

Şans büyüsü ile alakalı çok sayıda farklı yöntem ve ritüel ile karşılaşmak mümkündür. Ancak, internette yer alan ve şans büyüsü ritüeli olarak yapılması önerilen işlemlerin herhangi bir gerçekliği bulunmamaktadır.

Ritüellerin herhangi bir gerçekliği yoktur. Medyum hocalar basit bir büyüyü yapabilmek için bile yıllar süren eğitimlerden geçer. Böylesi bir eğitim almayan, gizli yöntemler konusunda bilgi edinmeyen bir kişinin büyü yapabilmesi, manevi alemleri etkili şekilde kullanması imkansızdır. Bu nedenle, şans büyüsü gibi güçlü çalışmalardan etki almak isteniyorsa uygulamalar mutlaka işinin ehline bırakılmak zorundadır.

Tüm medyumlar ile ilgili sizlerden gelen çok sayıda mesaj ve yorum bulunmaktadır. Bunlar, kolayca ulaşabilmeniz adına ana sayfamızda yayına alınmaktadır. Tümünü okumak, soru sormak ya da kendi yorumlarınızı yazarak insanlara yol göstermek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir