Dolandırıcı Medyumları Nasıl Anlarız?

Medyumluk mesleği belki de tarihin en kadim uygulamalarını içeren oldukça özel bir uğraştır. Medyum hocalar, çocukluk yaşlarından itibaren almış oldukları eğitimler sayesinde manevi alemleri tanımış ve yaptıkları çalışmalarda başarıya ulaşmayı başarmıştır. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bilen bir kişi, her zaman için alanında uzman bir medyumu bulmayı başaracak, bu kişilerden beklentilerini karşılayacak çalışmalar elde edecektir.

Medyum hocaların eğitimleri sırasında pek çok konuda bilgi verilmektedir. Bu bilgiler içinde, medyumların enerjileri çok daha yakından tanıyabilmesi ve kullanması adına öğretilen özel ilimler de yer almaktadır. Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bilen bir kişi, bu tarz bilgilerin sadece gerçek medyum hocalar tarafından bilinebileceğinin her daim farkında olacaktır. Bu bilgilere herhangi bir başka insanın erişebilmesi, kullanabilmesi hiçbir zaman için mümkün değildir.

İşinde uzman olan bir medyum hoca ilk olarak çalışmayı talep eden kişinin enerjisini inceleyecek ve yapacağı işlemi buna uygun hale getirecektir. İşlemde ne kadar karmaşık konular bulunuyor olursa olsun, medyum hocanın kullanacağı yöntem en tesirli sonucu almak için gereken her şeye sahip olacaktır.

Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bilmenin yollarından biri, medyum hocanın kullandığı yöntemlerde neyi tercih ettiğini kontrol etmekten geçer. Örneğin, bir medyum kendisine başvuran herkes için birebir aynı yöntemi kullanıyorsa, bu çalışmalardan başarı elde edebilmek söz konusu bile olamayacaktır. Her insanın enerjisi farklı olduğu için kullanılması gereken yöntem de farklı olmak zorundadır.

Gerçek Medyumlar Enerjinizi Tanımadan Çalışmaya Başlamaz

İşinde uzman olan gerçek bir medyum hoca enerjinizi tanımadığı sürece çalışmaya başlamayacaktır. Bir medyum hocanın enerjinizi tanıması, o kişinin size en uygun yöntemi belirlemesini, böylece yapılacak olan işlemin çok daha verimli olmasını mümkün kılmaktadır.

Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bilmek için ilk olarak medyumun enerjinizi inceleyip incelemediğine bakılmalıdır. Kimi zaman bakım adı verilen bu işlem yapılmadan büyü çalışması yapılması hiçbir zaman başarılı sonuçlar doğurmayacaktır.

Gerçek bir medyum hoca, hangi büyü olursa olsun tüm çalışmalara bu şekilde başlar. Size özel bir yöntem geliştirecek olan medyumlar, en zorlu işlemden bile tam sonuç alabilmenizi sağlayacaktır.

Dolandırıcı Medyumlar Her Zaman Kendini Belli Eder

Gerçek medyum hocalarda olduğu gibi dolandırıcı medyumlar da her daim kendilerini belli edecek ve aslında bu işte herhangi bir eğitimleri olmadığını gösterecektir. Alanında kendini yetiştirmiş olan bir medyum hoca, en karmaşık durumlarda bile her zaman iyi sonuç alırken, dolandırıcılar sadece maddi ve manevi mağduriyet yaşatacaktır.

Dolandırıcı medyumlar nasıl anlaşılır bilmek, herhangi bir büyü çalışmasına başlamadan önce mutlaka dikkat edilmesi ve öğrenilmesi gereken bir konudur. Bunu bildiğiniz sürece mağduriyet yaşamadan, her zaman etkili büyüler yaptırabilmeniz, iyi sonuçlar alabilmeniz mümkündür.

İyi bir araştırma yapmak hangi medyumla çalışacağınızı anlamanız konusunda en büyük yardımcınız olacaktır. Araştırmanızı yaparken, diğer insanların medyumlar hakkında yazdığı görüş ve yorumlar size destek olabilir. Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetlerini okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Dolandırıcı Medyumları Nasıl Anlarız?” görüş

  1. Canbar büyüsü yaptırmak istiyorum ama kiminle çalışabilirim bilmiyorum tavsiye lütfen? Ali Gürses hocanın methini duydum iyi diyorlar ama buradan deneyimli arkadaşlara da sormak istiyorum pek fazla vaktim yok o yüzden gerçekten emin olmadan kimseye güvenmek istemiyorum

  2. Geçen hafta itibariyle yaptırmış olduğum canbar büyüsünün etkisini gördüm. Buradan söz verdiğim gibi yaşadıklarımı yazmak istiyorum. Özel ve ailevi bir mesele için yaptırmıştım. Medyum Ali Hoca adında bir medyum hocayla çalıştım. İnternetteki yorumlardan buldum kendisini medyumalibey@gmail.com mail adresi hep oradan iletişim kurduk telefonda konuşmadık bile… Bir haftada kargoyla evime geldi işlem. Kısa sürede gelmesi güven verdi çünkü başka medyumlar hep oyalayıp dediği süreyi geçiriyordu.
    Ali gürses hocadan gelen çalışmaya başta 1 – 28 günde etki demişti. Ben sabırsız biri olduğum için hep ilk günler etki görmeyi bekledim ama hocanın dediğinden çıkmamak gerekiyormuş. Sabırla bekledim mecburne, başka seçeneğim olmadığından… Sanırım 15. Gündü işlemin bitişinden sonra dediği şekilde kullanıp tarif ettiklerini yapınca o sürede etkisi ortaya çıktı. Açıkcası beklediğimden daha güzel oldu. Ali hoca hem karakteriyle bilgisiyle beni memnun etti işlemdende çok verim aldım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir