Canbar Büyüsü

Bir büyü yapılırken, pek çok farklı faktörün etkisi ele alınmaktadır. Tek başına sadece medyum hocanın tecrübesi ve bilgisi değil, aynı zamanda çevresel faktörler, uygulanacak olan kişinin özellikleri ve buna benzer pek çok unsur büyü üzerinde etkilidir.

Canbar büyüsü de, diğer büyülerde olduğu gibi pek çok farklı unsura bağlı olarak hareket etmenizi gerektirir. Canbar büyüsünün en önemli gerekliliği, medyum hocanın nefes gücüdür. Enerjisi ağır olarak bilinen bu büyü, mutlaka kuvvetli bir medyum hoca tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, bu büyü konusunda her şeyden önce medyum hoca konusunda dikkat edilmelidir.

Medyum hocanın nefes gücü kadar, tecrübe ve bilgisi de önemlidir. Böylece, kişileri enerji durumları daha rahat okunacak ve uygulanacak olan yöntemler bu doğrultuda belirlenecektir. Aynı şekilde, canbar büyüsünün pek çok farklı yöntemi olduğu için, en doğrusunun ve en hızlı tutacak olanının belirlenmesi için medyum hocanın iyi seçilmesi gereklidir.

Canbar büyüsü, uygulanacak olan kişinin enerjisi ile direkt olarak bağlantı kurmaktadır. Bu nedenle, yukarıda bahsedilen faktörler kadar, kişinin kendisi ile de bağ kurar. Bu bağın okunması ve medyum hoca tarafından şekillendirilmesi çok önemlidir.

Büyülerin bazıları, belli saatlerde ve günlerde yapılamaz. Canbar büyüsünde bu durum daha farklıdır. Her insanın durumuna göre, belli saatte ve günde yapılması gereklidir. Bu nedenle, medyum hocanın öncelikle büyü yapılacak olan kişiyi iyice analiz etmesi gereklidir.

Görüldüğü gibi, diğer büyü yöntemlerine kıyasla çok daha fazla araştırma ve gerekliliğe sahip olan canbar büyüsü, belki de en zor büyü yöntemleri arasında gösterilebilir. Ancak, tecrübe ve yeterli bilgi ile, canbar büyüsünün nimetlerinden tam anlamıyla yararlanmak mümkündür. Her ne kadar zor olsa da, oldukça popülerdir ve pek çok medyum hoca tarafından uygulanmaktadır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Canbar Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. Bugün size medyum mustafadan bahsetmek istiyorum. Uzunca bir süre hakkında yorum yapıp yapmamak arasında gidip gelmiştim çünkü hala umudum vardı ve mutlaka bir bildiği vardır diye düşünüyordum. Bu düşüncelerimin çok yanlış olduğunu sonradan fark ettim.
    En başta vefk için görüşme yapmıştım. Üzerimde büyü olduğunu söyleyip vefk yaptırmadan önce mutlaka büyünün bozulması gerektiğini söyledi. Ben de böyle dediği için güvenip büyü bozma işlemi yaptırmak için ayrıca para gönderdim. Üstüne bir de vefk için ödeme yaptım. Bir hafta sonra ikisinin de olmayacağını söyleyip tekrar para istedi, bu defa çok etkili bir çalışma yapıp ikisini bir arada yapacakmış söylediğine göre.
    Ben yine yanılgıya düşüp yine aynı şeyip yaptım ve bu parayı da gönderdim. Sonra zaman alacağını söyleyip bekletti, bir ay geçti hala ses çıkmadı aradım dönüş yapacağız dedi, ikinci ay oldu hala ses soluk yok her aradığımda biz döneceğiz diyor. Üçüncü ayın sonuna geldiğimiz için bu yorumu yapıyorum.
    Hiçbir şekilde bana dönüş yapılmadı, internette biraz araştırdım, araştırmam neticesinde gördüm çok kişiye aynı şeyi yapmış. Pek gerçek bir medyum olduğuna dair inancım kalmadı artık. Bekletmekten başka bir şey yapmıyor, giden paralarımı geri de vermeyeceğini biliyorum. Sadaka gibi düşünüyorum harcadığım o kadar parayı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir