Canbar Büyüsü

Bir büyü yapılırken, pek çok farklı faktörün etkisi ele alınmaktadır. Tek başına sadece medyum hocanın tecrübesi ve bilgisi değil, aynı zamanda çevresel faktörler, uygulanacak olan kişinin özellikleri ve buna benzer pek çok unsur büyü üzerinde etkilidir.

Canbar büyüsü de, diğer büyülerde olduğu gibi pek çok farklı unsura bağlı olarak hareket etmenizi gerektirir. Canbar büyüsünün en önemli gerekliliği, medyum hocanın nefes gücüdür. Enerjisi ağır olarak bilinen bu büyü, mutlaka kuvvetli bir medyum hoca tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle, bu büyü konusunda her şeyden önce medyum hoca konusunda dikkat edilmelidir.

Medyum hocanın nefes gücü kadar, tecrübe ve bilgisi de önemlidir. Böylece, kişileri enerji durumları daha rahat okunacak ve uygulanacak olan yöntemler bu doğrultuda belirlenecektir. Aynı şekilde, canbar büyüsünün pek çok farklı yöntemi olduğu için, en doğrusunun ve en hızlı tutacak olanının belirlenmesi için medyum hocanın iyi seçilmesi gereklidir.

Canbar büyüsü, uygulanacak olan kişinin enerjisi ile direkt olarak bağlantı kurmaktadır. Bu nedenle, yukarıda bahsedilen faktörler kadar, kişinin kendisi ile de bağ kurar. Bu bağın okunması ve medyum hoca tarafından şekillendirilmesi çok önemlidir.

Büyülerin bazıları, belli saatlerde ve günlerde yapılamaz. Canbar büyüsünde bu durum daha farklıdır. Her insanın durumuna göre, belli saatte ve günde yapılması gereklidir. Bu nedenle, medyum hocanın öncelikle büyü yapılacak olan kişiyi iyice analiz etmesi gereklidir.

Görüldüğü gibi, diğer büyü yöntemlerine kıyasla çok daha fazla araştırma ve gerekliliğe sahip olan canbar büyüsü, belki de en zor büyü yöntemleri arasında gösterilebilir. Ancak, tecrübe ve yeterli bilgi ile, canbar büyüsünün nimetlerinden tam anlamıyla yararlanmak mümkündür. Her ne kadar zor olsa da, oldukça popülerdir ve pek çok medyum hoca tarafından uygulanmaktadır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir