Papaz Büyüsü Nedir?

Manevi alemlerde binbir türlü gizem mevcuttur. Bu gizemler, dünyevi alem ile bir şekilde ilişkidedir ve işinin ehli olan medyum hocalar tarafından tespit edilebilir. Gayb dünyasının bu derece etkili ve karmaşık olması, neredeyse her çalışma için farklı duaların ve yöntemlerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Papaz büyüsü de, yapımı sırasında çok sayıda büyülü cümlenin, farklı duaların okunduğu çalışmalardan biri olarak kabul edilir.

Gayb, insanların isteklerinin ortaya çıkması için çok özel ve önemli bir araçtır. Bu alemin dünyaya yansımaları sırlı uygulamalarla olur. İstenen her konuda büyü yapmak mümkün olduğu gibi, işinin ehli medyum hocalar, en zorlu uygulamada bile mutlak başarı sağlarlar. Papaz büyüsü normal şartlarlarda çok zor bir büyü olarak biliniyor olsa da yapılacak olan uygulamalarda medyum hocaların yetenekleri hiçbir zorluk yaşatmaksızın, isteğin gerçekleşmesi için vesile olacaktır.

Dünyevi alemler, her zaman için manevi alemlerin etkisi altındadır. Her ne kadar manevi alemin dili ve bilgisi dünyevi alemden farklı olsa da, bu alemdeki farklı ve sırlı dualar dünyada kullanılmaktadır. Medyum hocalar, bu tarz bilgileri eğitimleri boyunca elde eder ve el verme yoluyla nesilden nesile aktarır. Bu tarz uygulamalar için her zaman en özel dualar okunmakta, papaz büyüsünün tutması için özel çalışmalar yapılmaktadır.

Papaz büyüsünde okunan dualar, büyünün nasıl yapılacağına dair yöntemler gibi sır olarak tutulmaktadır. Hiçbir zaman halka açılmayacak, sadece manevi ilimler ile ilgili kişiler tarafından sır olarak saklanacak bu çalışmalar gaybın etkilerinin her daim korunmasına ve el üstünde tutulmasına imkan vermektedir.

Eğer papaz büyüsünde okunan sırlı dualar herkes tarafından bilinseydi, ortalıkta pek çok büyücü hocaya rastlamak mümkün olurdu. Ancak, bu gibi bilgiler sadece hakedene ve işinin ehli olana verildiği için, hem papaz büyüsü, hem de tüm diğer büyüler asla herkes tarafından uygulanamamaktadır.

Gaybın her türlü büyü uygulaması, işinin ehli medyumlara bırakılmak zorundadır. Medyumlar, bunların sırrını bildiği için her zaman gerekli olan çalışmaları yaparak dünyaya aktarır. Böylece, insanların bu gizleri kullanarak istediklerine erişmesine vesile olunur.

Her ne kadar medyum hocalar, papaz büyüsünün nasıl yapılacağı konusunda uzmanlaşmış olsa da, hiçbir büyüde söz konusu olmadığı gibi, papaz büyüsünde de zamanlamalar konusunda bilgi sahibi olunamaz. Eğer medyum hoca, bir papaz büyüsünün tam olarak ne zaman tutacağını söylüyorsa, o hocanın bilgisinden şüphe edilmelidir. Çünkü, bu uygulamalar her zaman sırlı etkiler ile dünyevi aleme yansır ve ne zaman tutacağına dair net bir bilgi elde edilmesi imkansızdır.

Gaybın gizemlerinde her şey mevcut olsa da, zamanlar ve gelecek hakkındaki bilgiler insanlardan saklanmaktadır. Tüm dünyanın sırrı olarak bilinen bu bilgiler, Allah’tan başka kimse tarafından bilinemez. Peygamberler bile geleceği göremediği için, ne kadar güçlü bir medyum hoca olursa olsun, asla böyle bir bilgiye sahip olamaz. Bu nedenle, medyum hocaların yapmış olduğu çalışmaların, papaz büyüsü bile olsa ne zaman tutacağını net olarak söylemek mümkün değildir.

Büyü alemlerinin gizemli bilgisi, her daim insanlar tarafından kullanılmıştır. Papaz büyüsü de, kimi insana bir haftada etki ederken, kimisine bir ayda etki etmiştir. Elbet, ne kadar güçlü bir medyum ile çalışırsanız, o kadar hızlı ve kolay etki elde edeceğiniz unutulmamalıdır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir