Dolandırıcı ve Güvenilir Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Medyum hoca olmak için uzun süre boyunca çalışmak ve kendini bu alanda geliştirmek gereklidir. Her insanın yapamayacağı, oldukça karmaşık bir meslek olan medyumluk, bugüne kadar sadece belirli bir kesim tarafından yapılmıştır. Güvenilir medyumlar, tarihin ilk dönemlerinden beri el üstünde tutulmuş, pek çok kişiye yardım ederek isimlerini duyurmuştur. Gerçek bir medyum hoca ile çalışan kişiler, herhangi bir mağduriyet yaşamadan, öte dünyanın nimetlerinden kolayca yararlanabilmektedir.

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bilmek, medyumlarla çalışmayı düşünen kişilerin dikkat etmesi gereken ilk noktadır. Bu ayrımı doğru şekilde yapabildiğiniz sürece, öte dünyalarla alakalı yapılacak hiçbir işlemde mağdur edilme ihtimaliniz kalmayacaktır. Gerçek bir medyum hoca, her zaman için size yardım edecek, manevi dünyalar ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm vesilesi olacaktır.

Güvenilir medyumlar, en zor hallerde bile insanlara yardım edecek donanıma sahiptir. Bu donanımı edinmek düşünüldüğünden çok daha zorlu bir süreçtir. Örneğin, dünyevi bir ilimde eğitim alırken belirli kitaplara başvurmak mümkün olsa da gaybi dünyada böylesi bir şey mümkün değildir. Gerçek medyum hocalar, yaptıkları tüm çalışmaları el verme adı verilen özel bir yöntem sayesinde öğrenmektedir.

El verme yöntemiyle aktarılan bilgiler hem teorik hem de pratik olarak medyumlar tarafından detaylıca incelenmektedir. Güvenilir medyum hocalar, yıllar süren bir eğitim neticesinde bu alemlere ait bilgilere erişmektedir. Gerçek bir medyum hoca, her zaman için bu bilgileri en iyi şekilde korumak ve gelecek nesillere aktarmak gayesiyle çalışır.

Elbette bilgilerin herkese aktarılması da söz konusu değildir. Güvenilir medyumlar, tüm büyü yöntemlerini, manevi dünyaya ait ilimleri sadece hak eden ve bu yola hayatını adayan öğrencilerine aktarmaktadır. Bu öğrencinin medyum olmak için kendini ispatlaması, aynı zamanda nefes gücü gibi doğuştan gelen belli niteliklere sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde medyum hoca olmak gibi bir durum asla söz konusu olamayacaktır. Sadece bu yola kendini adayan ve ilimlerde kendini geliştiren kişiler medyum olabilmektedir. Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir konusunda, medyum hocanın aldığı eğitim de önemli bir role sahiptir.

Güvenilir Medyumlar Asla Yalan Söylemez

Güvenilir medyum hocalar, yaptıkları bu mesleği hak yolunda yapılan özel bir iş olarak görmektedir. Bu nedenle, gerçek medyum hocaların asla yalan söylemediğine rastlanır. İşinin uzmanı olan güvenilir bir hoca, yapacağı çalışma ile ilgili her türlü detayı dürüst şekilde anlatacak ve hiçbir konuda mağduriyet yaşatmayacaktır.

Gerçek medyum hocalar, kendilerine danışan kişiyi anlamak ve sorununu çözebilmek için gereken her türlü incelemeyi yapacaktır. Güvenilir bir hoca ile çalıştığınız takdirde, elde edilecek olan sonuçlar da gayet net olacaktır.

Gayb alemleri, bizlere verilmiş bir hediye olarak düşünülebilir. Bu dünyada yapılacak olan her türlü çalışma, fiziksel alemdeki yaşantımızı baştan aşağı değiştirebilecek kadar güçlüdür. Ne olursa olsun, öte dünyanın bilgisini kullanan gerçek medyum hocalar, bu alemlerin sonsuz kudreti sayesinde hayatlarımızı değiştirmektedir.

Güvenilir Medyum Hocalar Her Zaman Başarılıdır

Güvenilir medyumlar nasıl ayırt edilir bildikten sonra, gaybi işlemler ile ilgili endişe etmenizi gerektiren bir durum kalmayacaktır. Gerçek medyum hocalar, gerekli olan her işlemi en iyi şekilde yerine getirecek ve başarılı sonuçlar alacaktır. İşlem ne kadar zor olursa olsun, dürüst bir medyum tarafından yapıldığı takdirde net sonuçlar verebilir.

Güvenilir medyumlar ile ilgili sizlerden sitemize gelen pek çok yorum bulunmaktadır. Tüm medyum hocalar hakkında gelen yorumları okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da siz de soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Dolandırıcı ve Güvenilir Medyumlar Nasıl Anlaşılır?” görüş

  1. Çok medyum hoca gördüm ama ali gürses kadar dürüst çalışan birini görmedim. Geçen sene bir işlem için aradım, öyle bir şeyi yapmak mümkün değil diye çalışmayı kabul etmedi, ne kadar para teklif etsem de olmaz dedi. Sonra başka bir iş yaptırdım gerçekten nefesinin kuvvetli olduğunu gördüm. İşini hak yolunda yapan ilim alimlerinden biri.

  2. Selam arkadaşlar Ali Gürses hocaya 6 yıl önce yazılmış bir tavsiye yorumundaki numaradan ulaştım. Yorum altı senelik olunca numarası değiştirmiştir diye düşündüm ama hemen yardımcı oldu sağolsun. Numarası aynı, iletişim bilgileri aynı, demek ki kaçmasını gerektiren bir durum yok diye düşündüm doğru düşünmüşüm. 05355906275 Ali beyin telefonu başka Ali hoca isminde kişiler de var sosyal medyada karıştırılmasını istemem. Kısmet açma amacıyla yapılan bir vefk için başvurdum, enerjimi inceledikten sonra bana uygun çalışmanın ne olabileceğini anlattı, bir haftada teslim edeceğini belirtti. Dediği gibi bir haftada işlem elime ulaştı, etkilerini de ilk 10 günden sonra görmeye başladım. Şu an her şey yolunda gidiyor işlemden memnuniyetim yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir