Büyü Yaptıranlar

İçinde yaşadığımız fiziki alemde pek çok konuda farklı etkiler ile karşılaştığımızı görmek mümkündür. Büyü yaptıranlar, kimi zaman bu etkileri maneviyatın gücünü kullanarak istekleri için değiştirebilmektedir. Bu gibi etkiler, biz farkında olsak da olmasak da hayatlarımıza her zaman tesir kurar. Örneğin, bir kişinin başına fiziki boyutlarda gelen bir durumun kaynağı aslında manevi dünyalar olabilmektedir. Bir kişi hiçbir zaman büyü yaptırmamış veya üzerinde herhangi bir başkası tarafından yaptırılan büyü olmasa bile manevi alemlerin yansımalarından etkilenebilmektedir.

Yaşadığımız gezegeni bile henüz tanıyamadığımız, her geçen gün yeni bir şeyler keşfediyor olduğumuz düşünüldüğünde maneviyatın ne kadar derin bir konu olduğu net şekilde ortaya çıkabilmektedir. Medyum hocalar, bu alemler ile ilgili çok çeşitli konularda araştırma yapıyor olsa da büyü yaptıranların bu konu ile ilgili tam olarak bilgi sahibi olabilmesi asla mümkün değildir.

Medyum hocalar, manevi dünyaları tanıyabilmek ve bu alemlere ait enerjileri kullanabilmek için çok ciddi eğitimlerden geçer. Bu eğitimler hem dünyevi hem de manevi ilimleri içermektedir. Bu çalışmaların öğrenilmesi sayesinde büyü yapabilmek mümkün olur, karmaşık çalışmalardan bile istenen etkiler alınabilir. Büyü yaptıranlar hangi büyüyü yaptırıyor olursa olsun bu ilimlerden ve eğitimlerden yararlanmadan çalışma ortaya koymak mümkün değildir.

Medyum hocaların öğrendikleri ilimlerin herkes tarafından öğrenilebilmesi asla mümkün değildir. Bu ilimler kadim dönemlerden beri kullanılan, el verme yolu ile aktarılan çalışmalardır. Bunları öğrenebilmenin tek yolu medyumluk eğitiminden geçmektir. Gerçek medyumlar, herhangi bir çalışmaya başlamadan önce yapıp yapamayacağı ile ilgili net bilgi verir. Bu durum büyü yaptıranların yorumlarında da pek çok kez bahsedilmiş bir konudur.

Medyumluk Eğitimi Uzun Bir Süreçtir

Medyum hocaların eğitimleri neredeyse tüm hayatlarını adamalarını gerektiren çok uzun bir süreçtir. Bir medyum hocanın başarılı olabilmesi için mutlaka sayısız ilimde uzmanlık sahibi olması gerekir. İlimler hiçbir zaman fiziki dünyaya ait olmadığı, farklı kaynaklardan öğrenilemediği için mutlaka üstat bir medyum hoca tarafından eğitim alınması gereklidir.

medyum ali gürses

Büyü yaptıranlar, eğitimsiz medyumlar ile çalıştıkları zaman mağduriyetler yaşayabilmektedir. Her meslekte olduğu gibi bu meslekte de dolandırıcılarla karşılaşmanın mümkün olduğu asla unutulmamalıdır.

Dikkatli Araştırma Çok Önemlidir

Büyü yaptıranların yorumlarını okumak, medyum hocalar hakkında gelen şikayetleri değerlendirmek oldukça önemlidir. Gerçek medyum hocaları bulmak ve onlara etkili çalışmalar yaptırabilmek için mutlaka bu konuya dikkat edilmesi gereklidir.

Her ne kadar piyasada dolandırıcılara rastlanabiliyor olsa da araştırmanızı doğru yaptığınız ve diğer insanların aktardıkları tecrübelerden yararlandığınız sürece hiçbir şekilde endişe etmenize gerek olmayacaktır. Gerçek medyum hocalar pek çok açıdan kendilerini belli edecek ve en etkili çalışmalar için gereken uygulamaları yapacaktır.

Sitemize tüm medyum hocalar hakkında sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Tamamını okumak, dilerseniz siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir