İstediğini Yaptırma Büyüsü

Büyülerin yapım aşaması oldukça zahmetlidir. Ancak bazı büyüler vardır ki bunların yapılması daha bir zordur. İstediğini yaptırma büyüsü de bu zorlu büyülerin başında gelir. Yapımından etki etme sürecine kadar her şeyin titizlikle yürütülmesi gerektiği bu büyü çerçevesinde insanlar iyi bir medyum ile çalışmak zorundadır.

İstediğinizi bir başkasının yapmasını sağlayan büyü ile birlikte sizler de aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. Medyumlar vasıtası ile bulacağınız bu çözümlerde büyünün yapım aşaması ile ilgili bilinmesi gerekenler şunlardır:

 • Sadece büyünün yapılması dahi 1 hafta gibi bir süreç alabilmektedir.
 • Ortalama olarak etkisini göstermesi süreci 21 gündür. Bu medyumun gücü ve büyü yapılacak olan kişinin maneviyatı ile artabilir.
 • Bir insanın kimi zaman kalbini kimi zamansa aklını ele geçirmek için bu tür büyüler yapılır.
 • Büyüde kullanılacak olan malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi büyünün işe yaraması için zorunludur.

İstediğini yaptırma büyüsü ile bir medyuma başvurduğunuz zaman sizlerden bazı eşyalar da isteyebilir. Bu eşyalardan bazıları şunlardır:

 • Karşı tarafın bir adet fotoğrafı
 • Annesinin adı
 • Kendisinin adı
 • Kişinin doğum tarihi

Bunun gibi farklı eşyaları isteyen medyum sonunda büyü yapmak için tüm gereçleri topladığında hemen büyü yapmaya başlar. Son derece zorlu bir büyü olmasından dolayı medyumun bir an önce büyüye başlaması ve sonrasında büyünün getirdiklerini takip etmesi gerekir. Büyünün etki etme süresi ortalama olarak 21 gün olduğu için o süreçte karşı tarafta yavaş yavaş değişiklikler görülmeye başlanabilir. Bu durumda gördüğünüz farklılıklar konusunda medyumu bilgilendirirseniz işlemin yolunda gidip gitmediği konusunda bilgi alabilirsiniz.

İstediğini Yaptırma Büyüsü İçin Gereken Malzemeler Nelerdir?

Medyumlar tarafından seçilecek yönteme göre büyüde kullanılacak olan malzemeler değişiklik gösterebilir. Bu durumda sizlerin yapması gereken şey malzemeleri eksiksiz bir şekilde medyuma ulaştırmak olmalıdır. Medyumlar tarafından genellikle bu büyü kapsamında sizlerden istenilen belgeler şu şekildedir:

 • Mavi kumaş
 • Mavi mum
 • Kader çarkı kartları
 • Sanal ağacından elde edilen yağ
 • Gümüş veya madeni bozuk para

Bunun gibi nesneler ile birlikte yukarıdaki bilgileri ve fotoğrafları isteyecek olan medyumlar kısa sürede çalışmalara başlayabilir. Bu durumda sizlerin medyuma istediği malzemeleri eksiksiz bir şekilde ulaştırması gerekir. Böylelikle büyü bir an önce yapılarak etkisini göstermeye başlar.

İstediğini yaptırma büyüsü kapsamında sizlerin yapması gereken en önemli şeylerden bir tanesi güvenilir bir medyum bulmak ve onunla birlikte karşı tarafı ikna etmek için büyü yapmaktır. İnsanların akıl ve kalplerinden geçeni değiştirebilecek güce sahip olan bu büyüyü yapacak medyumun işini bilen ve deneyim sahibi olması gerekir.

Medyumlar arasında bulunan güvenilir olanlara ulaşmak isterseniz eğer sitemize yapılmış olan yorumlara bakabilirsiniz. Yorumlara bakarak medyumlar hakkında detaylı bilgi elde edebilir ve sonrasında medyumlar ile ikna büyüsüne başlayabilirsiniz. Yorumları okumak, soru sormak, cevap bulmak ve aradığınız medyuma ulaşmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir