Gerçek Medyum Hoca Yorumları ve Şikayetleri Neden Önemlidir?

Medyum hocalar doğuştan yetenek sahibi ve bu yeteneklerini hayatları boyunca insanların hizmetine adayan insanlardır. Medyumluk yeteneklerine sahip bir insanın başka bir iş yaptığını göremezsiniz. Akıl sahibi olmaya başladığı yaştan itibaren çeşitli yerlerde medyum hoca olarak hizmet vermeye başlamıştır. Bu sebeple orta yaşta gördüğünüz medyum hocalar bile çok ciddi deneyime sahiplerdir. Birde bu işin kötü yüzü olan sahte medyum hocalar mevcuttur. Sahte medyum hocalar tabir ettiğimiz insanlar bizler gibi sıradan insanlardır, hiçbir yeteneğe sahip değillerdir. Sahip oldukları tek yetenek (!) taklit yeteneğidir. Gerçek bir medyum hoca taklidi yaparak insanları kandırabilmektedirler. Bu konuya daha detaylı değinebilmek adına Gerçek Medyum Hoca Yorumları Neden Önemlidir başlığı altında size bilgiler verdik.

Medyumlar Nerede Hizmet Verirler

Medyumların hizmet verdiği mekan ve ortam içerisinde materyaller bile aslında medyum hoca seçiminde bakılması gereken unsurlardandır. Medyum hocaların büyük çoğunluğu kendi evinin sabit bir odasında hizmet vermektedirler. Evlerindeki bir odayı (genelde salon) sadece medyumluk hizmetleri için ayırırlar ve gerekli tüm materyalleri o odada tutarlar. Bu şekilde kendileri için çalışma rahatlığı sağlamış olurlar.

Sahte medyum hocaların genellikle kendi evinde hizmet vermekten kaçındığını görebiliyoruz. Bunun sebebi ise dolandırıcılık yapmaktan kendilerinin de çekiniyor olmaları. Çünkü dolandırdıkları insanlar bir süre sonra bu durumu fark edebiliyorlar ve kısa süre içerisinde bu durum yayılabiliyor. Haliyle o evde yaşamaları bile çok zor hale dönüşüyor. Ayrıca dolandırıcı medyum hocaların ev gibi dizayn ettiği ve size ev olarak gösterdiği ortamlar geçici olarak kiralanmış evler olabilir. Bu da günümüzde çok sık kullanılan bir taktiktir.

Gerçek Medyum Hoca Yorumları

Başlıkta da geçirdiğimiz gerçek medyum hoca yorumları neden önemlidir sorusunu açıklayacak olursak;

Gerçek medyum hoca yorumları gerçek medyumlar hakkında fikir sahibi olmanızda ve sahte medyumları öğrenebilmenizde büyük rol oynamaktadır. Medyum hoca yorumlarında sahte medyum hocalar tarafından kandırılmış insanların yorumları sıkça bulunmaktadır. Bu şekilde yorumları okuyarak bulunduğunuz bölgedeki sahte medyum hocaları öğrenebilir ve onlardan uzak durabilirsiniz. Ayrıca internetten bulup beğendiğiniz bir medyum hoca hakkında yazılan yorum varsa okuyabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

Bir hizmet almadan önce mutlaka internette onun hakkında araştırma yapmak ve objektif yazılan yorumları okumak gerekiyor. Medyum hocalardan da hizmet almadan önce bunu yapmak şart. Çünkü medyum hocalardan hizmet almak günümüz şartlarında hiç de ucuz bir şey değil. Ciddi paralar ödeyeceğiniz bir hizmet için kapsamlı bir araştırma yapmak hakkınız ve yapmalısınız da. Bunun için de gerçek medyum hoca yorumlarını okumak gayet mantıklıdır. Gerçek medyum hoca yorumları neden önemlidir sorusunu bu şekilde kısaca yanıtlayabiliriz.

İnternette medyum hoca aramak ve bulmak oldukça kolay bir işlemdir. Ancak gerçek bir medyum hocayı internette bulmak neredeyse imkansız denecek kadar zordur. Çünkü internet aramalarında gördüğünüz medyum hocaların birçoğu dolandırıcıdır. Bu dolandırıcılıktan korunmak için internette araştırma yapmadan önce sitemizde medyum hocalarla alakalı yazılmış yorumları mutlaka okumalısınız.

Tüm medyum hocalar ile ilgili sizlerden gelen çok sayıda yorum ve şikayeti ana sayfamızda toplamaktayız. Hepsini okumak, sorularınızı sormak ya da deneyimlerinizi yazarak insanların gerçek medyumları bulmasına yardım etmek için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Gerçek Medyum Hoca Yorumları ve Şikayetleri Neden Önemlidir?” hakkında görüş bildirdi

  1. 2 defa aldatıldım üçüncü kez aldatılmanın eşiğinden döndüm artık bu kısmetsizlik bahtsızlık bitsin diye en son düşündüğüm maneviyata sığındım hiç oralı bile değildim ben bugüne kadar. Hep dünyevi yaşar geçerdim ama okuduğum bir özlü söz neticesinde oraya da bakmak lazım dedim. Bakım işlemi yaptırdım (ücretli bu arada 150 tl). Ali gürses isimli bir medyum hocayla çalıştım. Gerçekten bana abimmiş gibi davrandı her konuda derdimi dinledi. Nasihatlar verdi. Bakım işlemini yaptırdıktan sonra sebebini çok net anladık zaten banada söyledi ali hoca büyü çıktı üstümde hatta yaptırana kadar söyledi ali hoca çok şaşırdım nereden bilir nasıl bilir diye çünkü ailemin bile bilmediği biriydi çok geçmişten… Büyü bozmayı bir haftada yaptı sonrasında kısmetsizlik tam tersine döndü. Hep okulda gördüğüm çocuk masama not bıraktı tanışmak istiyorum diye numarasını yazmış. Oradan başladık inşallah dahada iyiye giden bir yol olacak. Ben ali hocadan çok memnun kaldım yaklaşımıyla da yaptıklarıyla da bana çok büyük yardımları dokundu. Tüm bu olaylardan bi de gördüğüm durumdan dolayı kesinlikle ali gürses i tavsiye ediyorum. Mail adresi medyumalibey@gmail telefonu 535 590 62 75. Sözünde duran ve işini iyi yapan söylediği gibi davranan dürüst bir medyum hoca kendisi. Hatta benim inancımı hayata bakışımı bu çalışmayla değiştirdi bile diyebilirim. Büyü bozma konusunda mutlaka çalışmanızı tavsiye ederim…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir