Soğutma Büyüsü Nedir?

Büyü kavramı basit bir şekilde ele alınmaması gereken, karmaşık konuları içermektedir. Soğutma büyüsü gibi büyülerin yapılabilmesi için medyum hocaların belki de yıllar süren bir eğitimden, tecrübe edinme sürecinden geçmesi gereklidir.

Medyumlar, bu süreçleri başarılı şekilde tamamlayamadıkları sürece asla büyü konusunda istenen verime ulaşamayacaktır. Soğutma büyüsü veya herhangi bir başka büyü olması fark etmeksizin, yapılacak olan büyü hakkında tüm detayların medyum tarafından bilinmesi gereklidir.

Bir büyü yapılırken çok sayıda alternatif yöntem kullanılabilir. Bu yöntemlerin çeşitliliği büyülerin daha rahat yapılabildiğini düşündürüyor olsa da aslında çok daha karmaşık bir süreç içermektedir. Soğutma büyüsü gibi büyülerin yapılabilmesi için, medyumun hem enerjileri tanıması hem de bu yöntemlerin hepsine hakim olması gerekir.

Medyumların yapacağı büyü çalışmalarında her zaman enerjilerin kontrol edilmesi ve kişiye uygun hale getirilmesi çok önemlidir. Örneğin, bir kişiye yapılan soğutma büyüsü ile başka birine yapılan arasında çok büyük farklar olabilir. Bunun temel sebebi, her insanın enerjisinin tıpkı parmak izi gibi farklı olmasıdır.

İnsanların enerjisi, büyünün başarısı üzerinde de etkilidir. İşini iyi yapan bir medyum hoca, herkes için etkili olacak bir büyü yöntemi belirleyebilir, kişinin enerjisi nasıl olursa olsun soğutma büyüsünden istediği sonucu almasını sağlayabilir.

Soğutma Büyüsünde Birçok Aşama Bulunur

Soğutma büyüsü tek başına, sadece bir amaç için yapılıyor olsa da bu uygulamanın başarılı olması için her biri büyük özen gerektiren birden fazla aşamanın dikkatlice ele alınması gereklidir. Bu aşamaların hepsi kendi içinde özel zorluklara sahiptir.

Enerjiler kontrol edildikten sonra, medyum hocanın uygun yöntemi bulması ve bu yöntem için gerekli olan malzemeleri temin etmesi gerekir. Soğutma büyüsü yapılırken, kimi zaman çok nadir bulunan, özel malzemelerin kullanılmasına ihtiyaç duyulabilir. Bu malzemeleri bulmak ve büyüyü başarılı şekilde tamamlamak medyum hocanın sorumluluğundadır.

İşinin ehli olan bir medyum her zaman kendisine danışan kişinin mağduriyetinin önüne geçecektir. Tutmayan büyü çalışmasında bile istenen etkiyi alabilmek için ek uygulamalar yapacak, hiç kimseyi mağdur etmeden çalışmayı tamamlayacaktır.

Büyüler Uzaktan Da Yapılabilir

Soğutma büyüsü gibi çalışmaları yapabilmek için medyumun büyülenecek kişiler ile aynı ortamda bulunması gerekmemektedir. Bu büyülerde, manevi alemlerde var olan enerjilerin kullanıldığı unutulmamalıdır. Bu enerjiler hiçbir şekilde zamana ve mekana bağlı olmadıkları için istenen her şekilde kullanılabilir.

Medyum hocalar, nerede olurlarsa olsunlar büyüyü etkili şekilde yapacaktır. Örneğin, soğutma büyüsü ile ilgili isim yapmış, çok başarılı büyüleriyle tanınan medyum hocalar, dünyanın diğer ucundaki insanların talebi üzerine bile büyü yapabilmektedir. Maneviyatın bir sınırının olmaması, büyülerden herkesin kolayca yararlanabilmesine imkan vermektedir.

Medyumlar ile ilgili araştırma yaparken sizlerden gelen mesajları ve yorumları da değerlendirebilirsiniz. Gelen tüm yorumlar, hakaret içermediği sürece, tarafsızca ana sayfada yayınlanmaktadır. Okumak veya kendi görüşlerinizi paylaşmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir