Fransa Medyum

Türkiye dışında yaşayan insanlar manevi alemler konusunda desteğe ihtiyaç duyduklarına farklı uygulamalar yapan medyum hocalarla bir arada çalışabilmektedir. Bu medyum hocalar kimi zaman Havas gibi İslami ilimler temelli çalışmalar yaparken bazı hocalar bu temelden uzak, Avrupai tarzda büyü uygulamaları yapabilir.

Fransa medyum hocaları, hem batı hem de doğu büyü ekollerini görebileceğiniz nadir kişilerdendir. Bu hocaların büyük kısmı geçmişten bu yana gelen özel tekniklerini batı ekolleri ile birleştirerek hareket eder. Yapılan her türlü çalışmada her iki coğrafyanın da iyi tarafları alınır, oldukça güçlü bir büyü ortaya çıkarılır.

Fransa medyum hocaları özellikle karmaşık büyülerde doğu ve batı kültürlerini oldukça iyi harmanlamakta. Aşk büyüsü gibi büyü türlerinde sıkça rastlanabilen bu durum, hocaların imkansız gibi görünen çalışmalarda bile başarı elde edebilmesini mümkün kılar.

Medyum olmak isteyen bir insanın eğitimi hayatı boyunca devam eder ve asla son bulmaz. Bunu göz önünde bulundurursanız, medyumların bulundukları coğrafyaya her daim uyum sağlamak zorunda olduklarını da görebilirsiniz. Fransa medyum hocaları tam da bu nedenle bulundukları ülkenin kültürünü, büyü tarihini öğrenmekte ve bunları çalışmalarında kullanmaktadır.

Manevi alemlerde sınır kavramı bulunmaz. Bu nedenle eski zamanlarda Fransa’da kullanılan batı teknikleri ile Havas gibi doğu ilimleri aslında aynı şeydir. Enerjinin geldiği gayb alemleri her yerde tektir ve sabittir. Sadece gidiş yolu kültürlere ve imkanlara göre yorumlanır ve farklı isimler alır. Medyum hocalar bu alemleri sıradan bir insana kıyasla kat kat daha iyi bildikleri için hangi çalışmanın nasıl bir etki yaratacağını bilirler, bunun için çalışmalarında istedikleri her türlü kültürün izine yer verebilirler. Tecrübeli ve nefesi güçlü bir medyumla çalışmanız durumunda hangi yöntemi kullanacağına dair endişe etmenize gerek kalmaz. Medyum hoca istediğiniz sonucu vermek için bilgisi ve tecrübesi doğrultusunda en iyi kararı verecektir.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Fransa Medyum” hakkında görüş bildirdi

  1. Medyum Gülizar hocaya aşk büyüsü yaptırdım. Büyünün etki etmesi için acilen ayrı bir vefk yapılması lazım dedi. İlk büyü için 4000 ödemiştim. Dediğine göre etkileri parça parça görülecekti önce yaklaşacaktı bana falan diyordu. Yaklaşacaktı güya sonra aşık olacaktı. Öyle olmadı tabi ama bunun dışında bi de sıkıntı yaşadım kendisiyle mesela bu ikinci acil vefk dediği şey için gönderdiğim paraya rağmen kargolaması gereken vefki göndermedi sadece öyle lafta kaldı o da. Aşk büyüsünden de bişey göremedim bu yüzden memnun değilim ve önermiyorum arkadaşlar size.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir