Gerçek Medyumlar ve Sahtekar Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Tarihi çağların en önemli ilim dallarından bir tanesine sahip olan medyumluk, günümüzde de artan bir ilgi ile karşı karşıyadır. Her sektörde artan ilgi sonrasında dolandırıcılarında sektöre dadanmasından medyumlarda paylarını almıştır. Bu durumun farkında olan kişiler gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır sorusunun cevabını aramaktadır.

Medyumlar, yapabildikleri şeyler itibari ile insanlara yardımcı olmayı kendilerine görev addetmişlerdir. Bu anlamda hocaların yapabildiği şeylerden bir tanesi de koruma büyüsüdür. Koruma büyüsü:

  • Medyum hocaların bir kişiye musallat olan uhrevi varlıkları ondan uzaklaştırmak için yaptığı bir büyüdür.
  • Bu işlemde hocanın en büyük yardımcısı ve en önemli malzemesi muskadır.
  • Koruma büyüsünde hazırlanılan muska için farklı mürekkepler ve kağıtlar kullanılır.
  • İçerisine yazılacak olan duaya kadar her şey pür dikkat bir şekilde yapılır.
  • İnsanın takmasının sağlandığı bu muskayı gören uhrevi varlıklar ona musallat olmaktan vazgeçer ve zaten olamazlar.

Gerçek bir medyum tarafından hazırlanan muskalar ile birlikte insanlarda son derece başarılı sonuçların ortaya çıktığı görülmüştür. Geceleri rahat yatak yüzü görmeyen kişiler dahi bu muskalar ve koruma büyüleri sayesinde rahat bir uyku çekmeyi başarmışlardır.

Gerçek ve Sahtekar Medyumlar Nasıl Anlaşılır?

Koruma büyüsünü başarılı bir şekilde yapabilen herkes aslında gerçek bir medyumdur. Bu büyü kapsamında yapılacak olan tek şey muska değildir. Bunun haricinde hocalar kişiye bakım işlemi de uygular. Bu işlem kapsamında kişideki negatif enerjiyi alırlar ve yerine pozitif enerji depolarlar. Böylelikle farklı varlıkları çeken, insanların işlerinin dahi olumsuz yol almasını sağlayan kötü enerjiden de kişiyi kurtarırlar.

Yukarıda anlattıklarımıza bakıldığında bunu tıp ile yapmak mümkün değildir. Bu nedenle geçmişte, günümüzde ve gelecekte medyumlara her zaman ihtiyaç vardır. Medyumlar ise bu ihtiyacı bilen ve yıllar boyunca ihtiyaçlara cevap verebilmek adına kendisini eğitirler. Alınan eğitim sonrasında ise insanların özellikle manevi hayatlarına güçlü bir dokunuş yapabilme şansı elde ederler.

Gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır araştırması sonrasında ulaşılacak olan güvenilir medyum hocalar, tüm bu güç dengesine rağmen her şeyi yapabilecek bir güce sahip değildir. Bu anlamda sürekli olarak çalışmalar yapan hocalar bir büyüdeki başarı oranlarını %100 mertebesine çıkarmadan diğer büyüyü çalışmaya başlayamazlar. Bu nedenle her medyum her büyüyü yapamayabilir.

Gerçek bir medyum sizlere hangi büyüyü yapıp hangisini yapamayacağını rahatlıkla söyler. Çünkü onun derdi maddi değil, manevidir. Size yardımcı olamayacaksa sizi oyalamanın bir anlamı da yoktur. Ancak sahte medyumlar için gelen isteğin bir önemi yoktur. Onları için asıl mesela sizlerden elde edilen menfaattir. O yüzden sizleri ne kadar fazla seansa çağırırsa onlar için o kadar iyidir.

Gerçek ve sahtekar medyumlar nasıl anlaşılır sorusu ile yapılan araştırmalar sonrasında web sitemizdeki yorumlara göz atabilirsiniz. Sizlerden gelen ve hocalar hakkında pek çok bilgi içeren bu yorumları okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir