Şirinlik Büyüsü

Medyum hocalar hayatları boyunca süren, çok büyük bir eğitim sürecinden geçerek büyü yapmayı öğrenir. Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmalarında da medyum hoca tarafından atılacak olan en ufak adım bile özel yöntemlere bağlı olarak şekillenir. Gerçek medyum hocalar her daim bu tarz büyü çalışmalarını üstatlarından öğrenir ve el verme yöntemi ile gelecek nesillere aktarır.

Medyumluk işi hafife alınabilecek bir iş değildir. Sadece işinin ehli olan medyumlar büyü ve benzeri çalışmalar yapabilir. Şirinlik büyüsü gibi büyü çalışmaları da yalnızca bu işte uzmanlaşmış olan medyumların yapabileceği uygulamalardır.

Sıradan bir insanın büyü eğitimi alması mümkün değildir. Büyü, sadece bu alanda gerçek anlamda bilgi edinmiş insanlar tarafından yapılabilir. Özellikle insanların iradesi üzerinde etki tesis edecek olan büyü çalışmalarında kullanılan teknikler hiçbir koşulda diğer insanlarla paylaşılmaz, sadece bu işin eğitimini alan kişiler tarafından kullanılır. Şirinlik büyüsü de bu tarz büyülerden biri olarak gösterilir.

Medyum hocalar büyü yaparken nefes güçlerini de çok büyük ölçüde kullanır. Nefes gücü zayıf olan bir medyum hocanın büyü yapabilmesi imkansızdır. Bu nedenle bazı medyumlar nefes gücünün yetmeyeceğini düşündüğü çalışmaları yapmaktan imtina edecektir.

Sıradan bir insan hem bilgi hem de nefes gücü açısından bir medyum hoca ile boy ölçüşemez. Nasıl ki insanlar hasta olduklarında evde kendilerini ameliyat etmiyorsa büyü konusunda da her daim uzmanlar ile çalışmak gereklidir.

Şirinlik Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Şirinlik büyüsü yapılırken elde edilecek olan etki doğrudan insanların enerjisi üzerinde tesir etmek zorundadır. Bu şekilde işleyen büyülerde çalışmayı yapacak olan kişinin pek çok değişkeni özel olarak hesaplaması gereklidir.

Bu hesaplamalar tamamen gizli ilimler ile yapılır. Daha sonra nefes gücü kullanılarak büyü çalışması yerine getirilir ve şirinlik büyüsü tamamlanır.

Sıradan bir insanın evde şirinlik büyüsü yapması imkansızdır. Bu büyü ile ilgili yöntemler gizli tutulduğu için hiçbir koşulda bu bilgilere ulaşamaz, ulaşsa bile denediği çalışmalar nefes gücü yetersiz olacağı için işe yaramaz.

İnternette Yer Alan Şirinlik Büyüsü Yöntemleri Doğru Mu?

İnternette yer alan bilgi kirliliği insanların evde büyü yapabileceklerine dair yanlış bir düşünce içine girmelerine yol açmaktadır. Evde büyü yapmak gibi bir durum en ufak bir ihtimal dahilinde bile değildir. İnternette şirinlik büyüsü yöntemleri yer alıyor olsa da bu yöntemlerin herhangi bir geçerliliği bulunmamaktadır.

Medyum hocalar büyü yaparken gizli bilgiler kullanır. Bu bilgiler de sadece el verme yöntemi ile aktarılır. Korunması amacıyla kimi zaman yazılı olarak kaydedilmeyen bu bilgilerin internette veya başka bir kaynakta yayınlanması asla mümkün olamaz. İnternette yer alan tüm şirinlik büyüsü yöntemleri yanlış veya eksiktir.

Sitemize gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada toplanmaktadır. Okumak ve kendiniz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Şirinlik Büyüsü” hakkında görüş bildirdi

  1. beyler bayanlar medyum zihni resmen dolandiricilik sovu yapti bana 3000 lirami aldi kayiplara karisti bazilarini okuyorum en azindan bos koli falan yolluyormus bana onuda yollamadi para yatti uctu gitti numarasini degistirdi hakkim haram olsun her kurusuna kadar haram olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir