Gerçek ve Dolandırıcı Hocaları Nasıl Ayırt Ederiz?

Günümüzde pek çok farklı gerçek ve dolandırıcı hoca insanların karşısına çıkmaktadır. Genel itibari ile onlar tarafından yapılacak olan pek çok farklı işlem vardır. Ancak gerçek bir hoca tüm işi layıkıyla yaparken diğeri ise tüm işi berbat etmektedir. Bu nedenle bir kişiye gitmeden önce onun hakkında emin olmak gerekir.

Güvenilir bir medyum ile atacağınız adımlar konusunda sizler de rahat hareket edebilirsiniz. Zira güvenilir medyumlar ile birlikte istediğiniz şartları rahatça sağlayabilirsiniz. Medyumlar arasındaki gerçek olan kişiler sizlere her daim istediğinizi sağlayacaktır. Bu durumda da aradığınız fırsatları rahatça medyumlarda görebilirsiniz.

Gerçek bir medyumun gücü çok fazladır. Bu onun kısa sürede sizlere yardımcı olmasını da sağlar. Zira büyü konusunda her zaman sizlere destek olan hocalar bu anlamda uhrevi varlıklar ile bir araya gelmekten çekinmezler. Bu durumda onların küçük yaştan itibaren çalıştıkları ve yaptıkları bir şeydir.

Nasıl Medyum Olunur?

Gerçek ve dolandırıcı hoca gördüğünüz zaman aslında aklınıza ilk gelen sorulardan bir tanesi de nasıl medyum olunur ile alakalıdır. Zira güvenilir bir medyum olmak istediğinizde sizler de aradığınız farklı çözümleri göreceksiniz. Gerçek bir hoca ile başlayan süreçte aradığınız tüm fırsatları görmek için onun nasıl medyum olduğunu da bilmeniz gerekir.

Öncelikli olarak belirtmeliyiz ki her isteyen kişi medyum olamaz. Medyum olmak için bazı şartları ve gereklilikleri yerine getirmek gerekir. Bu durumda medyum olma noktasında sizlerin dikkat etmesi ve yapması gereken şey gerçek bir hoca ile çalışmak olacaktır. Güvenilir medyumlar arasında yer almak için medyum olma konusunda gereken adımı atmanız gerekir. Bunu niçin gerçek ve dolandırıcı hoca arasındaki farkı anlamalısınız. Bir medyum olmak şu şekillerde gerçekleşir:

 • İlk olarak medyumlar doğuştan gelen özelliklere sahiptirler.
 • Medyumlar küçük yaşlarında gayb alemlerindeki varlıkları hissederler.
 • Medyum hocalar kendilerindeki farklılığı gördüklerinde bunun neden olduğunu araştırırlar.
 • Bu araştırma sonrasında medyumluk konusunda bilgi sahibi olurlar.
 • Kendilerinden önceki bir medyumdan gelen bilgileri elverme yöntemi ile edinirler.
 • Medyumluk çalışmalarına da bu şekilde başlarlar.

Medyumların bilgisi çok fazladır. Bu nedenle bir kişi medyumsa eğer onunla bilgi konusunda aşık atamazsınız. Zira onlar gece veya gündüz demeden uykularında dahi trans yöntemi ile çalışan kişilerdir. O nedenle onların bilgisi çok fazladır.

Güvenilir Medyumları Bulma

Gerçek ve dolandırıcı hoca arasında yer alan güvenilir olanlara ulaşarak aradığınız çözümleri çok kısa sürelerde elde edebilirsiniz. Güvenilir bir medyum ile birlikte yapacağınız çalışmalarda önemli olan nokta ona inanmaktır. Bunun için bir hocaya gitmeden önce onun hakkında araştırma yapmak gerekir. Zira araştırmalarınızda bulduğunuz veriler ile birlikte o hocaya inanma konusunda daha rahat hareket edebilirsiniz. Çünkü medyumların arasında yer alan kişilere güvenmek onların işlemlerinin de başarılı olmasını sağlar. Güvenilir hocalar hakkındaki bilgileri ise internetten rahatça bulma şansınız olur.

Medyumlar hakkında çeşitli bilgileri sitemize yapılan yorumlarda da bulabilirsiniz. Ana sayfa üzerinde tarafsız olarak yayınlanan yorumları okumak ve gerçek olan hocaya ulaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Gerçek ve Dolandırıcı Hocaları Nasıl Ayırt Ederiz?” hakkında görüş bildirdi

 1. Eşimle olan ayrılığımızdan sonra aile düzenim çok kötü bir yola saptı. Normalde hiç olmayacak şeyler yapar oldum, yaptıklarım hatta kendime yakışır şeyler değildir diyebilirim.
  Hocamla görüştüm bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hocanın adı Ali Gürses. Geri getirme büyüsü adında bir çalışma yapılmasını tavsiye etti. Eşimin geri geleceğini ve tekrar aramızın düzeleceğini söyledi. Başta bu tarz konulara çekinceli yaklaşsam da tamam dedim.
  Bir hafta kadar bir sürede hoca işlemi yaptı ve gönderdi. Kendisine medyumali.com sitesinden ulaşmıştım. Orada numarası, çalışma alanları ve diğer bilgileri yazıyor zaten.
  Çalışma geldikten sonra 15 gün civarında bir süre beklemek zorunda kaldım. Normalde bu süreden daha kısa veya daha uzun vakitte etki gösterebilir demişti. 1 ile 40 gün arasında kesin sonucu görürsün demişti. Dediği gibi de oldu. Bir aya yaklaşıyordu sanırım eşimin davranışları yavaş yavaş değişmeye başladı. Aniden değişir diye düşünmüştüm ama hafif hafif ısındı ve en sonunda eskiyi unutup yeniden başlamayı teklif etti, tabi anında kabul ettim. Hocanın yaptığı işlem dediği gibi geldi, süreler tuttu tesiri de tabi anlattığım gibi fazlasıyla iyiydi. O yüzden hocayı kesinlikle tavsiye ederim, sadece bu işlemi değil başka çalışmaları da yapıyor diye biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir