Gerçek ve Dolandırıcı Hocaları Nasıl Ayırt Ederiz?

Günümüzde pek çok farklı gerçek ve dolandırıcı hoca insanların karşısına çıkmaktadır. Genel itibari ile onlar tarafından yapılacak olan pek çok farklı işlem vardır. Ancak gerçek bir hoca tüm işi layıkıyla yaparken diğeri ise tüm işi berbat etmektedir. Bu nedenle bir kişiye gitmeden önce onun hakkında emin olmak gerekir.

Güvenilir bir medyum ile atacağınız adımlar konusunda sizler de rahat hareket edebilirsiniz. Zira güvenilir medyumlar ile birlikte istediğiniz şartları rahatça sağlayabilirsiniz. Medyumlar arasındaki gerçek olan kişiler sizlere her daim istediğinizi sağlayacaktır. Bu durumda da aradığınız fırsatları rahatça medyumlarda görebilirsiniz.

Gerçek bir medyumun gücü çok fazladır. Bu onun kısa sürede sizlere yardımcı olmasını da sağlar. Zira büyü konusunda her zaman sizlere destek olan hocalar bu anlamda uhrevi varlıklar ile bir araya gelmekten çekinmezler. Bu durumda onların küçük yaştan itibaren çalıştıkları ve yaptıkları bir şeydir.

Nasıl Medyum Olunur?

Gerçek ve dolandırıcı hoca gördüğünüz zaman aslında aklınıza ilk gelen sorulardan bir tanesi de nasıl medyum olunur ile alakalıdır. Zira güvenilir bir medyum olmak istediğinizde sizler de aradığınız farklı çözümleri göreceksiniz. Gerçek bir hoca ile başlayan süreçte aradığınız tüm fırsatları görmek için onun nasıl medyum olduğunu da bilmeniz gerekir.

Öncelikli olarak belirtmeliyiz ki her isteyen kişi medyum olamaz. Medyum olmak için bazı şartları ve gereklilikleri yerine getirmek gerekir. Bu durumda medyum olma noktasında sizlerin dikkat etmesi ve yapması gereken şey gerçek bir hoca ile çalışmak olacaktır. Güvenilir medyumlar arasında yer almak için medyum olma konusunda gereken adımı atmanız gerekir. Bunu niçin gerçek ve dolandırıcı hoca arasındaki farkı anlamalısınız. Bir medyum olmak şu şekillerde gerçekleşir:

 • İlk olarak medyumlar doğuştan gelen özelliklere sahiptirler.
 • Medyumlar küçük yaşlarında gayb alemlerindeki varlıkları hissederler.
 • Medyum hocalar kendilerindeki farklılığı gördüklerinde bunun neden olduğunu araştırırlar.
 • Bu araştırma sonrasında medyumluk konusunda bilgi sahibi olurlar.
 • Kendilerinden önceki bir medyumdan gelen bilgileri elverme yöntemi ile edinirler.
 • Medyumluk çalışmalarına da bu şekilde başlarlar.

Medyumların bilgisi çok fazladır. Bu nedenle bir kişi medyumsa eğer onunla bilgi konusunda aşık atamazsınız. Zira onlar gece veya gündüz demeden uykularında dahi trans yöntemi ile çalışan kişilerdir. O nedenle onların bilgisi çok fazladır.

Güvenilir Medyumları Bulma

Gerçek ve dolandırıcı hoca arasında yer alan güvenilir olanlara ulaşarak aradığınız çözümleri çok kısa sürelerde elde edebilirsiniz. Güvenilir bir medyum ile birlikte yapacağınız çalışmalarda önemli olan nokta ona inanmaktır. Bunun için bir hocaya gitmeden önce onun hakkında araştırma yapmak gerekir. Zira araştırmalarınızda bulduğunuz veriler ile birlikte o hocaya inanma konusunda daha rahat hareket edebilirsiniz. Çünkü medyumların arasında yer alan kişilere güvenmek onların işlemlerinin de başarılı olmasını sağlar. Güvenilir hocalar hakkındaki bilgileri ise internetten rahatça bulma şansınız olur.

Medyumlar hakkında çeşitli bilgileri sitemize yapılan yorumlarda da bulabilirsiniz. Ana sayfa üzerinde tarafsız olarak yayınlanan yorumları okumak ve gerçek olan hocaya ulaşmak isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

3 hakkında “Gerçek ve Dolandırıcı Hocaları Nasıl Ayırt Ederiz?” görüş

 1. Eşimle olan ayrılığımızdan sonra aile düzenim çok kötü bir yola saptı. Normalde hiç olmayacak şeyler yapar oldum, yaptıklarım hatta kendime yakışır şeyler değildir diyebilirim.
  Hocamla görüştüm bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine hocanın adı Ali Gürses. Geri getirme büyüsü adında bir çalışma yapılmasını tavsiye etti. Eşimin geri geleceğini ve tekrar aramızın düzeleceğini söyledi. Başta bu tarz konulara çekinceli yaklaşsam da tamam dedim.
  Bir hafta kadar bir sürede hoca işlemi yaptı ve gönderdi. Kendisine medyumali.com sitesinden ulaşmıştım. Orada numarası, çalışma alanları ve diğer bilgileri yazıyor zaten.
  Çalışma geldikten sonra 15 gün civarında bir süre beklemek zorunda kaldım. Normalde bu süreden daha kısa veya daha uzun vakitte etki gösterebilir demişti. 1 ile 40 gün arasında kesin sonucu görürsün demişti. Dediği gibi de oldu. Bir aya yaklaşıyordu sanırım eşimin davranışları yavaş yavaş değişmeye başladı. Aniden değişir diye düşünmüştüm ama hafif hafif ısındı ve en sonunda eskiyi unutup yeniden başlamayı teklif etti, tabi anında kabul ettim. Hocanın yaptığı işlem dediği gibi geldi, süreler tuttu tesiri de tabi anlattığım gibi fazlasıyla iyiydi. O yüzden hocayı kesinlikle tavsiye ederim, sadece bu işlemi değil başka çalışmaları da yapıyor diye biliyorum.

 2. kaç zamandır medyum hoca arayan biri olarak en sonunda doğru hocayı buldum kendi deneyimlerimi yazmak istiyorum, öncelikle çalıştığım hocanın adı medyum ali gürses numarasını da soranlar olduğu için yazıyorum 535 590 62 75
  kendisine eşim için bir bağlama işlemi yaptırdım, işyerine yeni başlayan bir kadın gönlünü çalmaya kalktı, o yüzden bu işlemi yaptırmak zorunda kaldım, ben kıskanç ve kısıtlayan bir insanım ama bu durumu eşim hiç sevmiyor, mecburen ondan habersiz bir iş yaptırmak zorundaydım, ali hocaya durumu anlattıktan sonra bir haftada çalışmam bitti ve gönderildi, işlem geldikten sonra eşimin davranışlarında aniden değişimler ortaya çıkmaya başladı normalde işte vakit geçirmeyi seven adam artık evime gideyim diye düşünmeye başladı, ben bunun etkisinin artacağını düşünüyordum ki aniden o kadından uzaklaşmak istediğini ve başka bir birime geçtiğini söyledi, allah razı olsun ali hocanın çalışması aniden hızlıca etki etti ve sorunu çözdü, o günden beri ne başka biri var gözünde ne de beni düşünmemezlik ediyor ilk günlerimizdeki gibi olduk çok mutluyuz ve evliliğimiz huzurla geçiyor

 3. Kısmet açma çalışmaları ile ilgili bir yorumum olacak. Ben de geçtiğimiz ay bir çalışma yaptırdım. Hatta burada yazmıştım çalışmayı yaptırdıktan sonra detaylı şekilde başımdan geçenleri anlatacağıma dair.

  Medyum Ali Gürses ile çalıştım. Medyumali.com sitesinde yazan mail adresinden sorularımı sordum, daha sonra kendisine telefonla (535 590 62 75) ulaşıp gerekli olan bilgileri verdim. Kendisi durumu anlamadan çalışma yapamayacağını söylediği için detaylıca ne istediğimi ve yaşadıklarımı anlattım. Hatta kafasını bile şişirdim biraz özel konularda ama çok iyi niyetli biri olduğunu gösterdi. Kendi ailemden biriymiş gibi hissettim.

  Çalışmadan bahsetmek gerekirse, işlemi tam bir haftada tamamladı ve gönderdi. Zaten her aşamada bilgi verdi, nasıl ilerlediğine ve ne zaman geleceğine dair. İşlem geldikten sonra bu gibi işlerde tecrübesiz olmama rağmen hiç zorlanmadım. Yine bazı sorularım vardı kendisine sordum sağolsun çok net cevapladı.

  Çalışmanın etkisi 10. günden itibaren görülmeye başladı. Bu sürenin değiştiğini ve kişiden kişiye farklı olduğunu da unutmayın bu arada. Etki görülmeye başladıktan sonra benim çevremde bir sürü değişimle karşılaştım. Yüzüme bakmayan insanlar bana yaklaşmaya başladı ama benim asıl istediğim kişiden bir şey gelmiyordu. Hocaya sorduğumda biraz daha sabır dedi, 15. veya 16. gündü tam hatırlamıyorum ama o sürede bahsettiğim kişi de benimle görüşmek istediğini söyledi. Şu an üzerinden iki hafta kadar geçti ve sevgili olduk. Hayatımda bu derece büyük bir değişim yaratacağını hiç tahmin etmemiştim. Arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla çok güçlü işlemler varmış diyorlardı ama ben kendim şahit olana kadar hala bu kadar olacağına inanmıyordum. Gerçekten çok güçlü ve inanılmaz bir sonuç oldu benim için. Bundan sonrasında nasıl bir süreç olacağını ve en son nereye varacağımızı da yazacağım vakit olunca. Tavsiye eden arkadaşlara da teşekkür ederim. İnşallah herkes sıkıntısını en iyi şekilde çözmeyi başarır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir