Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü en ölümcül büyü türlerinde bir tanesidir. Uzun süre devam ettiği takdirde kişi hayatını aşırı derecede etkilemektedir. Kara büyüler arasında yapıldığı bilinmektedir. Ev ortamlarında veya kişinin iş yerlerinde de bu büyü yapılmaktadır. Domuz yağının rengi sarıdır. Evlerin çeşitli yerlerinde beliren sarı renkler domuz yağı ile yapılmış bir büyünün varlığına işaret etmektedir. Bu büyüye maruz kalan kişiler büyü bozdurduğu anda çok dikkatli olmalıdır. Kendilerini korumak için medyumlardan yardım alabilirler.

Domuz yağı büyüsü bozmak kişi yaşamını doğrudan etkileyecektir.  Büyü yapılan kişi büyü bozdurma sayesinde içerisinde bulunduğu buhrandan ve kasvetli havadan kurtulacaktır. Medyumlar bu tür zor büyülerin bozulması için son derece güvenilir kişiler olarak bilinmektedir. Medyuma giden kişi üzerinde var olanın büyünün kaldırılması sonucu tekrar büyü yapılmasının engellenmesini medyuma açıkça ifade etmelidir. Medyumlar kişi tercihine bağlı olmaksızın kötü amaçlı bir büyü bozma sonrasında kişiye koruma amaçlı da büyü yapabilmektedir. Bu tür durumlarda medyumlar büyü yapılan kişiye gerekli açıklamaları ve bilgilendirmeleri yapmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsünün Bozulması İçin Neler Yapılmalıdır?

Kara büyüler kişi hayatına olumsuz etki eden büyüler arasındadır. Domuz yağı büyüsü kişide ağır etkileri olan büyülerdir. Geçmiş zamanlardan bu yana bu büyü araştırılmaya devam edilmektedir. Büyü yapılmış bir kişi kimi durumlarda bedeninde bir değişiklik hissetmeyebilir. Kadınlara ve erkeklere de bu büyü yapılmaktadır. Ani ayrılığa neden olunan durumlarda kişi kendisine büyü yapıldığından korkabilmektedir.

Domuz yağı büyüsünü bozmak manevi yönden kendini geliştirmiş medyum aracılığı ile fark edilmektedir. Kişinin korkmadan medyum ile görüşmesi gerekmektedir. Gerçek bir medyum kişinin korkularını azaltır. Kişinin kendini açıkça ifade edebileceği rahat bir ortam oluşması için çabalar. Dünya dışı varlıklar ile iletişim kurma konusunda son derece hassastırlar. Gerekli bilgi ve donanım konuşma tarzları, bakışları ve kişiye sunacağı mantıklı çözüm yolları ile anlaşılmaktadır. Zor büyü gruplarından olan büyülerin bozulması için gerekli özen göstermektedir. Büyülerin bozulması için uzman kimlikleri olan medyumlarla irtibata geçilmesi gerekmektedir.

Domuz Yağı Büyüsünün Kişiye Zararları 

Kişi bedeninde gelişen ani olayların çoğunun altında büyülerin varlığı dikkat çekmektedir. Kişi fiziksel olarak acı çekmeye başladığı anda üzerinde bir büyünün olduğu fikrine kapılabilir. Özellikle de çevresinde büyü yaptıracak kişilerin varlığının olması da kişinin medyum ile görüşmesinde etkili olmaktadır. Medyuma giden bir kişi aşırı gergin olabilir. Bu tür durumlarda medyumlar güven duygusunu kişiye aşılamakla görevlidir. Büyü dünyasında en çok gidilen kişilerden olan medyumlardır.

Domuz yapı büyüsünün bozulması kişide aniden ortaya çıkan fiziksel belirtilerin de zamanla yok olmasını sağlayacaktır. Uzun vadede büyünün varlığının anlaşılmaması ve etkilerinin kişiye zarar vermeye devam etmesi kişinin daha çok yıpranma belirtileri göstermesine neden olacaktır. Kişiler sürekliliği olan büyüler nedeni ile akli dengelerini kaybedebilmektedir. Kara büyülerin son derece zararlı büyüler olduğu bilinmelidir. Kısa ve uzun vadede ciddi sonuçlara neden olmaktadır. Büyülerin manevi anlamda kişiye zarar vermesi de kaçınılmazdır. Bu tür durumların önüne geçilmesi ve kişinin eski yaşamına geri dönmesi için medyumlar ile görüşerek yardım alması gerekmektedir.

Sitemiz içerisinde pek çok medyum yorum ve şikayeti bulunuyor. Tüm yorum ve şikayetleri kolayca değerlendirebilmeniz adına ana sayfamızda sizlere sunmaktayız. Okumak ve yorum yazabilmek için ana sayfaya ulaşabilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

3 hakkında “Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?” görüş

  1. Arkadaşlar kiminle çalışacağınıza çok dikkat etmelisiniz. Ben bir defa yüklü miktar kaptırdıktan sonra iyice araştırıp doğru dürüst bir medyum hoca buldum. Ali Gürses isimli hoca ile çalışmaya başladım. Kendisinin yaptığı büyü bozma işleminden çok memnunum. Sürekli gördüğüm kabusları bir haftada kesti. Çalışmayı bana bir haftada göndereceğini dedi ve dediği sürede de yolladı. Üstüne bir de devamlı telefon açıp ne durumda olduğumu işe yarayıp yaramadığını da sordu. İşinin ve dediğinin arkasında duran birisi. Bu özellikleri sebebiyle zaten insanlar da hocamı çok methediyor. İşleminden çok memnun kaldım. Özellikle büyüden şüpheleniyorsanız kendisinden bilgi alın derim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir