Nohut Büyüsü Nedir?

Tarih boyunca çok kez kullanılmış olan nohut büyüsü bugün de farklı çalışmalar için medyumlar tarafından kullanılmaktadır. Genel olarak etkili bir çalışma olmasa da kullanılmakta olan nohut büyüsü ile insanların birbirine aşık edilmesi, yeni bir hayata başlaması ve yuva kurması sağlanabilmektedir.

Öte alemlerde sonsuz bir güce sahip olan enerjiler bu dünyada da hayatlarımızı güzelleştirmek için kullanılabilmektedir. Sadece eğitimli medyum hocalar tarafından kullanılabilen bu enerjiler hayatımızı pek çok noktada etkileyebilir. Nohut büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında ortak olan bu enerjileri kullanmak sadece iyi bir eğitim ile mümkün olmaktadır.

Gerçek bir medyum hoca tarafından yapılan nohut büyüsü ile en zor görünen çalışmadan bile sonuç almak mümkündür. Elbette bu durum kişinin enerjisinin nohut büyüsünün sahip olduğu enerji ile uyumlu olmasına bağlıdır. Eğer enerjiler uyumluysa çalışmalar istenen sonuçları verebilecektir.

Nohut büyüsü özellikle aşk amacıyla sıkça kullanılmaktadır. İnsanların iradesine ve insanlar arasında bulunan özel bağlara doğrudan etki edebilen bu büyü işleminde enerjiler yoğun bir tesire sahiptir. Medyum hocalar bu enerjileri kullanarak evlilik, bağlama gibi işlemleri de yapabilmektedir.

Her medyum, her insanın enerjisine göre ayrı bir nohut büyüsü yöntemi kullanır. Hangi yöntemin kullanılacağı, halk arasında bakım olarak bilinen çalışmalar ile tespit edilmektedir. Eğer medyum hocalar olması gereken yöntemleri tespit edemezse yapılan işlem kesinlikle istenen sonucu veremeyecektir.

Nohut Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nohut büyüsü yapılırken kullanılan onlarca farklı yöntem bulunmaktadır. Medyum hocalar tüm bu yöntemleri kişilere özel olarak belirler. Medyumların bu belirleme işlemini yapmasının tek sebebi insanların özel enerjileri olmasıdır.

medyum ali gürses

Nohut büyüsü yapılırken genelde havas ilmi dahilinde olan dualar kullanılır. Bu dualar çeşitli malzemeler üzerine okunur ve büyü etkisinin ortaya çıkması sağlanır. Duaların her birinin özel bir saati ve sayısı bulunur. Medyumlar bu saatleri hesaplayarak en iyi şekilde enerjiyi dünyaya yansıtmaya gayret eder.

Kimi nohut büyüsü çalışmalarında medyumların okumuş oldukları dualı nohutları aşık edilecek olan kişilere yedirmek gerekebilir. Bu durum her büyü için geçerli olmasa da yaygın olarak görülebilen bir uygulamadır. Kimi büyülerde böyle bir şeye gerek kalmadan, doğrudan nefes gücü ile çalışma yapılabilmektedir.

Nohut Büyüsünde Hangi Enerjiler Kullanılır?

Nohut büyüsü yapılırken temel enerjiler olarak aşk ve sevgi enerjileri kullanılır. Bu enerjilerin kullanımı oldukça zordur. Her medyum hoca bu kadim enerjileri istediği gibi yönlendiremeyecektir. Bu nedenle nohut büyüsü de dahil olmak üzere tüm aşk büyüleri için işinin ehli medyumlarla çalışmak gereklidir.

Nohut büyüsü yerine papaz büyüsü tercih edilmesi önerilmektedir. Bu büyüde çok daha net etkiler çok daha kısa sürede ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle profesyonel medyumlar çoğu zaman papaz büyüsü tercih eder.

Sitemize sizlerden gelen tüm medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorum ve şikayetleri okumak, dilerseniz yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

1, “Nohut Büyüsü Nedir?” hakkında görüş bildirdi

  1. ALİ HOCAM SEN BÜYÜK ADAMMIŞSIN AYRILIĞIMIZIN ÜSTÜNDEN AYLAR GEÇMESİNE RAĞMEN VEFKLE GERİ GELDİ EŞİM ALLAH RAZI OLSUN BAŞKASINA GİTMEDEN BANA GELDİ ÇOCUKLARIMIZ EVLİLİĞİMİZ HERŞEYİMİZ KURTULDU ZOR DURUMDAKİ KARDEŞLERİME BU ADAMI TAVSİYE EDİYORUM GERÇEKTEN İŞİNİN EHLİ VE BİLİYOR NASIL ÇALIŞMA YAPILACAĞINI ALLAH BİNLERCE KEZ RAZI OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir