Gerçek Medyumlar & Sahte Medyumlar

Bir medyum hocaya ihtiyaç duyulan tüm durumlarda, internet üzerinden yapılan araştırmalar imdadımıza yetişmektedir. Medyum hocaların neredeyse tamamı çağımıza ayak uydurduğu gibi, hepsinin bir internet sitesi bulunmakta. Araştırma yapan kişiler de, internet üzerinden bu medyum hocalara ulaşmakta, böylece problemlerine çözüm bulmakta.

İnternetin bu derece yaygınlaşması, medyum hoca arayan insanların işini kolaylaştırdığı gibi, aynı zamanda sahtekar medyumlara da yeni bir çalışma alanı vermiş durumda. Sahtekar medyum hocalar da, aynı gerçek medyum hocalarda olduğu gibi sahte internet siteleri ve yorum sayfaları açarak, insanları tuzağa düşürmek suretiyle kendilerine çekmektedir.

Bu gibi durumlardan pek çok kişinin dili yandığı için, bu tarz bir sorunla karşılaşmamanız ve en doğru şekilde aradığınız medyum hocayı bulabilmeniz için hazırladığımız bu yorum sitesinde, kimin gerçek, kimin sahte medyum olduğuna dair, daha önce o kişilerle çalışmış insanlar tarafından yapılmış olan yorumları okumanız mümkün.

Tüm medyum hocalar hakkında, tarafsızca, pek çok gerçek kişi tarafından yazılmış olan yorumları barındıran sitemizde, hangi hocanın hangi büyü konusunda başarılı, hangisinde başarısız olduğunu okuyabilir, bu sayede yaptırmak istediğiniz çalışma konusunda daha doğru kararlar alabilirsiniz.

Sitemiz, tamamen gerçek kişiler tarafından yapılan yorumları yayınlamaktadır. Sahte ve yanıltıcı yorumların onaylanmaması için çalışan ekibimiz, medyum hocalar hakkında sadece doğru yönlendirmelerin yapılabilmesi için, tüm yorumları tek tek elle onaylamaktadır.

Eğer siz de bir medyum hoca ile olumlu veya olumsuz bir deneyim yaşadıysanız, bu sayfada yer alan yorum bölümünden görüşlerinizi yazabilir, aynı medyum hoca ile çalışmayı düşünen kişilere rehberlik etmesi açısından yardımcı olabilirsiniz.

Tüm yorumlar yetkili görevliler tarafından okunmakta ve hakaret, küfür gibi içeriklere sahip olmadığı sürece, tarafsız bir şekilde onaylanarak yayına alınmaktadır. Bu nedenle, medyum hocalar hakkında yorum yaparken, küfür ve hakaret kullanmamaya özen göstermeniz gerekmektedir.

Medyum hocalar hakkında bildiklerinizi paylaşmak ve daha önce paylaşılanları okumak için aşağıya kaydırabilirsiniz.

150 hakkında “Gerçek Medyumlar & Sahte Medyumlar” görüş

 1. Uzun zamandır medyum hoca arıyordum bir vefk yaptıralım ama adam gibi bir vefk olsun diye düşünüerek. En son bir sürü insanın tavsiye etmesi üzerine medyum Ali Gürses ile çalıştım. Çok yerde abarttıklarını düşünmüştüm. Bayağı fazla kişi tarafından övülmüş bir hoca. Ben de ilk defa biri hakkında bu kadar içten yorum yapacağım.
  Vefk konusunda kısıtlı bilgim olduğu için internetten araştırdıklarımı doğru yanlış öğrenerek kendisiyle konuştum. Medyum Ali hoca vefkimi bir haftada yapacağını söyledi, beş günde bitirdi. İki üç gün kargoda geldikten sonra evin salonuna koydum koltuk minderlerinin altına. İstediğim etki biraz özel olduğu için tam olarak anlatmak istemiyorum ama etkisi konusunda tam memnun kaldığımı söyleyebilirim. Medyum Ali hoca diğerleri gibi sahte vaadlerde bulunmadan bu işi yapıyor. Verdiğim her kuruş sonuna kadar helal olsun. Tavsiye de ediyorum. 05355906275 Ali hocanın numarası (bu arada numarasını da araştırdığımda 10 senedir aynı hattı kullandığını gördüm bu bile bir güven veriyor)

 2. Herkese merhaba, umarm bu yorumum insanlara faydalı olur da ne tarz kişilerin bu işlerle ilgilendiğini görebilirsiniz. Resmen dalga geçer gibi hareketlerle insanları kandırarak yüzlerce lira paradan ediorlar. Özellikle medyum Rahman diye bir adam var, bu adam muska yazma niyetiyle giden herkesi dolandırmış. Bizim de aynı şey başımıza geldi. Güya bir muska yazdıracaktık, adamın yazdığı muskanın ne etkisi var ne başka bir şeyi. İki hafta bekleyin olmazsa paranızı iade ederim dedi, iki hafta geçti kendisine ulaşamz olduk. Bu dolandırıcılar böyle elleri kolları rahat hareket edebildikleri sürece bu iş çözülmez o yüzden herkes bunların ne olduğunu ifşa etmeli bence…

 3. KEŞKE HAKARET İÇERİKLİ YORUMLARI ONAYLASAYDINIZ DA İÇİMDEKİLERİ RAHAT RAHAT DÖKSEYDİM MEDYUM GALİP DENEN RUH HASTASINA NE DESEM AZ!!!!!! BİR HAFTADA TESLİM EDERİM DEDİ VEFKİ İKİNCİ HAFTADAN İTİBAREN TELEFONLARI KAPATMAYA BAŞLADI!!!!!

 4. Yaşadığım rezilliği tüm ayrıntılarıyla yazacağım, herkes görsün nasıl insanlarla uğraştığımızı. Bakın, Medyum Mustafa adı altında çalışan adam, bizi üç haftadır sürekli binbir türlü bahaneyle oyalıyor. İşin başında konuştuğumuz şey, bir haftada istenen vefkin yapılacağıydı. Üç hafta geçti, hala gelen giden yok.
  Telefon açtık, neden göndermiyorsun, eğer göndermeyeceksen çözümünü başka şekilde bulalım, paramızı iade et biz de hiçbir yere yazmayız bunu dedik. Yok öyle şey mi olur, beni herkes bilir, Medyum Mustafa denildiğinde benim adımı duymayan kalmamıştır gibi şeyler söyledi.
  En sonunda sabrımız taştı, herkese şikayet edeceğimizi ve bundan sonra insanların buna göre karar vereceğini söyledik. Bunun üzerine bize hakaretler ederek resmen dalga geçer gibi yüzümüze telefonu kapattı. Engellemiş galiba, sürekli meşgul çalıyor. Umarım bu kişi gibi insanlar bu piyasadan silinir de gerçek medyum hocalar kalır sadece.

 5. SAKIN OLA MEDYUM SÜMEYYE YE PARA VERMEYİN!!!!!! BÜYÜLERİ TUTMUYOR TUTMADIĞI GİBİ BİDE SUÇLU ÇIKARIYOR AĞZA ALINMAYACAK LAFLAR EDİYOR SENİN HASTALIĞINDANDIR ONUN TUTMAMASI DİYEREK BİZE HAKARET ETTİ!!!!

 6. Selamun aleykün medyum Kenan buyu yapacagini soyledi ama parayi aldiktan sonra ortadan kayboldu klasik dolandirici taktigi iste… biz de bunu heryere yazarak daha fazla insani dolandirmasinin onune gecmeye calisiyoruz

 7. Şuraya yazılanları okusaymışım büyü yaptırmadan önce, inanın giden 5000 liramı çok daha güzel değerlendirecektim. Medyum Adem adında bir sahtekar ile tanıştık. Nasıl tatlı dilli, nasıl güzel anlatıyor her şeyi, hemen güvenip parasını gönderdik.
  Göndermez olaydık, bize yapmadığı pislik kalmadı. Paranın üstüne para, kargo parası falan filan derken bir sürü ek ödeme çıkarıp bizi ortada bıraktı. Her seferin istediği şeyi de verdik. Çok iyi bir hoca olduğunu düşünerek, ne diyorsa yaptık. Büyüsü tutmadığı gibi paramızı da iade etmiyor.

 8. Piyasadaki neredeyse tüm dolandırıcı medyumları tanıyan ve hep birlikte bu dolandırma işlerinde devam eden medyum el rashid ve tayfası bize de para takıp kaçmıştır. 1500 lira kadar muska parası yolladık, yollar yollamaz bankadan çekip ortadan kayboldular. Sürekli numara değiştiyor, hiçbir şekilde ulaşmak mümkün değil. Değil bir dakika, 30 saniye bile beklemeden ortadan kayboldu resmen.

 9. ulan beee medyum önay!!! bu kadar yalanı bir arada nasıl götürebiliyorsun anlayamıyorum!!! resmen bütün işin gücün yalan dolan olmuş, hiçbir karakterin hiçbir ahlakın yok mudur senin be!!! büyü bozacağım diyorsun diğer aradığımızda vefk yapacaktık diyorsun üçüncüde vefk döndü muskaya nasıl güzel uyduruyor nasıl güzel yalan söylüyor bakın siz şu işe!! hiçbir şey yapmadığına adım gibi eminim, parasını aldıktan sonra her defasında yapacağım işin tanımını değiştiriyor adam. böyle hocalık medyumluk olmaz. Medyum önay hocalık değil kepazelik yapıyor…

 10. Bu siteyi kim açtıysa allah ondan bin kere razı olsun. Bugüne kadar çok site okudum ama hepsinde yanlı taraflı yorumlar vardı, gördüğüm kadarıyla buradan herkesin yorumu onaylanıyor. Hakaret içermemesi de ayrı güzel. Hakaret olursa işin içine kişisel davalar giriyor, olayın özünden sapıyor.
  Şimdi size anlatacağım şahıs medyum duygu adıyla piyasada faaliyet gösteriyor ama gerçek isminin ayşe olduğuna dair bir sürü kanıt var. İsim değiştirerek her defasında yeni iinsanları kandırıyor, sürekli bir numara değişikliği yaparak ulaşılamıyor.
  Biz de medyum duyguya 1000 lira kadar para yolladık. Hesabına istediği gün yatırdık, karşılığında büyü yapacağını söylese de etkisi olmayan bir çalışma ile karşılaştık. Bununla ilgil iyorum yapacağımızı söylediğimizdede o sitelerin hepsi benim onaylamam yorumunu dedi gülerek ve bizi engelledi.

 11. MEDYUM YAKUP ANKARADA OLDUĞUNU SÖYLÜYOR AMA YURTDIŞINDA ÇIKTI!!! DOLANDIRICI HERİF SÜREKLİ BAŞKA İSİMLERE PARA ALARAK KENDİNİ KORUMAYA ÇALIŞIYOR! PARASINI ÖDEDİĞİMİZ VEFKİ BİZE YOLLAMADI! ÇOK CİDDİ MAĞDURİYETİMİZ VAR KENDİSİNE ULAŞAMIYORUZ

 12. Düşmanımdan görmediğim kötülüğü medyum muhabbetten gördüm be……… Muhabbet ismi iyidir, ünlüdür diye düşünüyorduk ama sosyetenin büyücüsü değil dolandırıcsııymış her şeyi sahte çıktı….. Büyük bir vefk yaptıracaktık 6 akrabamızla hepimiz 3er bin lira para gönderdik, bu kadar para yolluyoruz gidip bakalım neredeymiş yeri diye düşünürken gittiğimizde rezmen izbe bir bina çıktı içide boş!!! Medyum muhabbeti aradık yerinize geldik neredesiniz diye, telefonu yüzümüze kapatıp engelledi. Hepimizi ayrı ayrı engelliyor hala farklı numaralardan arıyoruz onları da engelliyor. Paramızı kaptırdık geri alamayacağız galiba geçmiş olsun bize ama bizim gibiler bu tuzaktan kurtulur belki o yüzden yazıyorum yorumu

 13. Selam aleykum, büyücü medyum kağan’ın yaptığı ayırma büyüsünün etkisini üç aydır göremedik…. Ayırma büyüsü diye yaptığı sahtekarlık sadece para koparmak içinmiş anladık

 14. MEDYUM EMRE BOŞ VEFK YOLLADI BOŞ KAĞIDA 4000 LİRA PARA ALDI ŞİMDİ TELEFONLARINA ULAŞILAMIYOR DOLANDIRICININ HİÇBİR ŞEKİLDE İLETİŞİME GEÇEMİYORUZ KESİNLİKLE ÖNERMEM EĞER PARANIZIN BİRAZ KIYMETİ VARSA BU ADAMDAN UZAK DURUN!!!!!

 15. Biz gece gündüz çalışalım, bir aylık maaşımız kadar parayı bu sahtekar medyum mercana ödeyelim ne ala dünya! Muskamızı yaptığını söyleyip parasını önden önden aldı, gelen giden olmadı tabi. Muskayı alamayınca bir arayalım dedik ses soluk yok hocadan… Bugüne kadar başıma gelmeyen şey medyum mercan sayesinde başıma geldi. Resmen paramızı çar çur ediyor, bir maaş kadar para ödedim bir aylık rızkımı ona verdim, yaptığı elbet bu dünyada da ahirette de yanına kalmaz.

 16. Resmen kafamı duvarlara vuruyorum medyum el rashid yüzünden. Keşke yorumları daha önce okusaydım da onunla çalışmayacağımı bilseydim. Herkese aynı numarayı çekiyormuş.
  Bana da sende büyü var dedi, halbuki muska yaptıracaktık sonra büyü bozdurmak için ayrı para ödedik. Bu gibi rezilleri kesinlikle ifşa etmek gerekli. Üstelik hep söylendiği gibi kesinlikle medyum hocalarla çalışmadan önce araştırmanızı yapın. Yoksa medyum el rashid gibi karaktersizlerle mücadele etmek zorunda kalırsınız. Allah bin belalarını versin.

 17. kargoda muskaniz kayboldu diyerek gondermedigi kargodan para alan medyum dursun ciddi anlamda magdur etti hakkimizi haram ediyoruz odedigimiz her kurus ondan ciksin insallah

 18. Cahilligimden faydalanıp beni tonyaya düşüren medyum selmadan akrabalarım sayesinde kurtuldum. Medyum selma denen bu kadın mı erkek mi ne olduğu belirsiz şarlatan dört defa para istedi, dörtdünde de salak gibi gönderdim. Çok güzel ikna etti beni. Aşk büyüsü yaptırdık güya ne etkisi var ne başka bişeyi ben yorum sitelerini bilmiyordum bileydim medyum selmayı da daha önceden öğrenirdim, işte araştırmak lazımmış…. Nediyelim hayırlısı olsun giden para olsun huzurumuz baki

 19. VAY ARKADAŞ YA, MEDYUM METE BE!!! ÇOK İYİYİM AŞIRI İYİ MEDYUMUM DİYE YUTTURDUN BİZE BİR MUSKAYI BİLE ÜÇ AYDA YOLLAYAMADIN! SABRIMIZ TAŞTI ARTIK İYİ NİYET GÖSTEREMEYECEĞİZ! BU YÜZDEN BU YORUMU YAPIYORUM!!!! AKLINIZ VARSA MEDYUM METE İLE ÇALIŞMAYIN

 20. İyi sabahlar arkadaşlar, medyum ali gürses’in yaptığı bağlama büyüsünden çok memnun kaldım. Özellikle eşimle ilgili kötü alışkanlıklardan kurtulup evde daha fazla vakit geçirmesi için yaptırdığım büyünün etkisi hemen ortaya çıktı. Daha ilk günden hafif de olsa görüldü. En sonunda medyum ali hocanın da dediği gibi ikinci haftadan itibaren herşey düzeldi. Eskisinden daha mutlu bir yuvam var ve bu tamamen medyum ali hoca sayesinde oldu. Allah razı olsun, tavsiye ederim hekese.

 21. TELEFONLARI YÜZÜMÜZE KAPATIP PARAMIZI GERİ VERMEYEN MEDYUM SEMİHA ARSLAN DOLANDIRICILIK YAPMAKTADIR. MUSKA İÇİN VERDİĞİMİZ PARA MUSKAYI GÖNDERMEDİĞİ İÇİN GERİ ALMAK İSTENİNCE ENGELLENDİK HER YERDEN. ÇALIŞACAKSANIZ BUNLARI GÖZE ALIN PARANIZI ÇÖP EDERSİNİZ

 22. kiminle is yaptiysak dolandirici cikiyor arkadaslar! medyum mustafa diye biriyle tanistik kendisi buyuk dolandiricinin teki cikti, ondan once paramizi kaptirip vefkimizi alamadigimiz medyum emrahtan hic bahsetmiyorum bile. Ikisi de baska kendi isimlerinde hesap kullanmiyor ve surekli telefon degistiriyor, ustuse uc kere ayni numaradan arayamadik hic kendilerini cunku beyefendiler duzeni kurmuslar….. bunlarin boyle olmasinin sorumlusu bizim sorumsuzluklarimizdan kaynakli sakin ama bunlarla calismayin siz ne kadar verirseniz o kadar cok istiyorlar mutlaka dikkatli olun!!!

 23. Medyum Hüddam türlü numaralar çeken bir şarlatan. Daha önce çok kişiyle çalışıp bir sürü büyü yaptırdım, hatta her birinden de yüksek etki aldım. Ama medyum hüddam kadar memnun kalmadığım hiç kimse olmadı!
  Günlerce büyünün peşinden koştum, defalarca mail attım telefon açtım adam cevap vermedi. En son numaralarını değiştirip kaybolup gitti. Paramızın yandığına değil sadece vaktimize acıyorum. Rezil adam. Umarım herkes bu dediklerimden ders çıkarır ve medyum hüddam denen şarlatandan uzak kalır.

 24. Selam aleykum medyum deniz in iletisim bilgilerini bilen varmidir? buyumuzun akibeti konusunda bilgi alacagiz ama ulasamiyoruz.

 25. Bu kadar da olmaz! Gerçekten pes diyorum. Medyum Fatma isimli dolandırıcı hiç olmayacak numaralar çekerek bizi tuzağa sürükledi. Bize her zaman en iyi medyumun en çok iş yapan olduğu söylenmişti. Bu yüzden biz de gidip bu medyum fatma denen hasta ruhlu kadınla çalıştık.
  Her büyüden sonra bugün çok iyi olacaksın, etkisini göreceksin diyerek bizi oyaladı. Bir büyüyü altı seansta yaptı. Her defasında da büyü için ödediğimiz paranın üstüne seans parası diye bir şey istedi. Biz de başladığımız işi bitirelim diye her defasında ödedik. Büyünün ne etkisi var ne başka bir şeyi!! Büyük ihtimalle büyü yapıyorum diye bizi kandırdı ve paralarımızı afiyetle yiyor. Medyum fatmadan uzak kalmanız en hayırlısı!

 26. Medyum yakup’tan en başta şüphe etmiştik. Muska yerine daha pahalı vefk var ama daha etkili gibi şeyler söyleyip, etkiliden öte pahalıyı öne çıkardığından dolandırıcı olabilir demiştik ama işte nafile. Çalışmadan konuşmadan bilemiyoruz.
  Dediği şekilde vefki kabul ettik parasını yolladık, medyum yakup hocamız tam kendine yakışır şekilde paranın az geldiğini söyledi. Başta konuştuğumuz parayı gönderdiğimizi ama iyi niyetli yaklaşıp vefki alınca kalanını da gönderebileceğimizi söyledik. Vefk tabi kuş oldu uçtu, ne yakup efendiye ulaşılıyor, ne vefkimiz geldi.

 27. Bu kadar yaratıcı dolandırıcılığı ilk kez medyum galip’ten gördüm!!! Büyüsü tutmayınca aynı büyüden tekrar yapalım size indirimli olur dedi, indirimli fiyatla daha önce yaptığımız aynı olunca sorduk ne alaka diye, adam bize döviz kurundan bahsediyor, bu kadar olmaz ya medyum galip şarlatanı manevi ilimleri döviz kuruna endekslemiş

 28. medyum ali gurses hocaya sans ve bereket icin bir papaz buyusu islemi yaptirdim, hollandaya bir haftada kargoladi herseyini bilgisini verip yolladi digerleri gibi yapmiyo oyalama yok durust birisi gelen islemide dedigi gibi kullaninca hakkaten hayatimda degisenler oldugunu goruyorum istedigimin olmasina bi gundede olabilir yirmibir gundede olabilir demisti ben bir haftada falan gormeye basladim sonuclari istedigim gibi gidiyo degisen biseyler olursa yazarim yine

 29. ÜÇ KURUŞ İÇİN AYLARDIR BİZİ PEŞİNDEN KOŞTURAN MEDYUM HÜDDAM HALA MUSKAMIZI YAPIP YOLLAYAMADI DÖRT AYDIR BEKLİYORUZ BE! MUSKA NEYMİŞ BÖYLE ROMAN MI YAZIYORSUN BE ADAM! ARADIĞIMIZDA DA ON KERE ARARSAK BİR KERE CEVAP ALABİLİYORUZ ONDA DA KENDİSİ DEĞİL ASİSTANI MI AKRABASI MI BİRİLERİ ÇIKIYOR YARIN KARGODA BUGÜN KARGODA DİYE DİYE OYALIYOR HAKKIMIZ HARAM OLSUN BE!

 30. hadi insanlari dolandirmayi meslek haline getirdin, kadin kiligina girmeye de mi utanmiyorsun medyum fadime!!!!! erkek hesabi kullanan, telefonda erkek sesiyle konusan medyum fadime, ortalikta kadinim diye dolasiyor utanmadan. ustelik bir suru hanim arkadasim kendisine ozel sorunlarini anlatiyor guvenipde!! bu rezillik cidden rezillik umariz ki kaybolur gider bu isten

 31. Yorum sitesini kim yaptıysa allah razı olsun. Medyum Selma bizi de dolandıracaktı. Bizden de aynı şekilde vefk için 3 taksitte ödeme istedi. Üçüncüyü göndermeden önce araştırdık biraz, herkese aynı şeyleri söylüyormuş. Acilen lazım malzeme alacağım diyerek hızlıca paraları topluyormuş. Bize de aynısını söyledikten sonra şüphelenip araştırdık, iyiki de araştırmışız. Medyum Selma denen dolandırıcı sürekli böyle çalışıp insanları kandırıyormuş. Verilmiş sadakamız varmış. İki taksitte 2000 liramız gitti ama olsun yapacak birşey yok, daha ödenecek 2000 daha vardı, o gitmedi en azından. Zararın neredesinden dönersek dönelim kardır.

 32. Bize bir aile dostumuzun tavsiyesiyle medyum ali gürses ile görüştük. Medyum ali hocaya evlilik büyüsü için gitmiştik. Bu büyünün tutması için gerekli bazı şartlar olduğunu söyledi. Şartların ne olduğunu konuştuk, ikili ilişkilerde nasıl büyü olduğundan bağlardan falan bahsetti.
  Biz de büyü öncesinde gerekli dualar ile bu şartları hazırladık kendimizce. Medyum ali gürses bu konuda sürekli rehberlik ederek bizimle oldu. Büyü aşamasına geldiğimiz andan itibaren neredeyse her gün karşılıklı olarak konuştuk.
  Büyünün etkilerinin görülmesi için birkaç haftaya ihtiyacımız olduğunu söyledi. Evlilik büyüsü ciddi bir iş olduğu için biz de kabul ettik. Medyum ali hocanın vesilesiyle bir hafta sonra evlilik vesile oldu. Daha fazlası ve nasıl olduğu özel olduğu için anlatmak istemiyorum ama kesinlikle güvenilir bir hoca olduğunu söyleyebilirim.

 33. UTANMAZ MEDYUM OLCAY (TELEFONU 0535 İLE BAŞLAYAN) KARALANMIŞ KAĞITLARI VEFK DİYE SALLAYARAK İNSANLARDAN BİNLERCE LİRA TOPLADI! BU REZİLLİĞE SESSİZ KALAMADIK BİZDE!! FACEBOOK SAYFASINA FOTOĞRAFLARLA BİRLİKTE YORUM YAPTIK GÖNDERDİK, ONLARI GÖNDERİR GÖNDERMEZ SAYFADAN SİLİNDİK HER YERDEN ENGELLENDİK ÇOK GÜZEL SAKLANIYOR DOLANDIRICI MEDYUM OLCAY!!! BUNLARI İNSANLAR DUYACAK KEŞKE BURADA YORUMDA FOTO OLSA DA GÖNDERSEM BİZE VEFK DİYE KAKALADIĞI KAĞITLARI!

 34. Bugüne kadar kimseye kötü yorum yapmadım ama medyum harun’a yapacağım. Canıma tak etti artık bu durum. Kaç defa konuşmamıza ve iyi niyet göstermemize rağmen suistimal edildik. Hocanın malzeme bulamadığından bunu yaptığını bile düşündük. Vefkimiz altı aydır gelmiyor arkadaşlar. Biz altı aydır susuyoruz düşünün şu durumu. Bu kadar süre iyi niyet gösterdik, peşinden koştuk ama biz de peygamber değiliz, sabrımızın bir sınırı var.

 35. MEDYUM ADEM SÜREKLİ PARA İSTİYOR YETER BE! BÜYÜSÜ TUTMADI YENİDEN YAPALIM BÜYÜ YAPALIM BİLMEMNE SÜREKLİ MESAJLAR ARAMALAR HER DEFASINDA DAHA FAZLA PARA İSTİYOR KANDIRIKÇI DOLANDIRICI!

 36. Beyler bayanlar, özellikle gurbetçi kardeşlerim medyum Ömer konusunda dikkatli olsunlar. Kaç zamandır aynı şeyleri yaparak, bir sürü dolandırıcılık faaliyeti yürüterek insanları mağdur etmekte. Bir çok kişinin maaşımı alıp resmen krallar gibi sefa sürüyor.
  Kaç kişiyi dolandırdığının haddi hesabı yok. Bunların arasında biz de varız. Bu dolandırıcı tarafından kandırılmış en az 10 kişi gösterebilirim. Herkese boş muska yolluyor veya hiç yollamıyor. Medyum Ömer adıyla çalışıyor olsa da, sürekli isim değiştirdiği için kendi kimliğine bir türlü ulaşamıyoruz. Aynı şekilde sürekli telefon numaraları da değişiyor. Çok dikkatli olunması gereken biri…

 37. İnsan çaresiz ve mutsuzken ne yapacağını bilemiyor. Özellikle manevi konular olduğu zaman çok insan çaresizlik içerisinde yanlışa gidebiliyor. Allah’a bin şükür biz medyum Ali Gürses ile karşılaştık ki sıkıntılarımızı çözdük.
  Medyum ali hoca ile önce büyü yaptık, daha sonra muska hazırlattık. Muskayı kısa sürede aldık, büyünün etkisi muskayla beraber aynı anda ortaya çıkmaya başladı. Muska bir haftada geldi, belki daha kısa sürededir emin değilim. Büyü de yaklaşık olarak aynı sürede etki etmeye başladı.
  Medyum Ali Gürses’e bu konuda güvendiğim için pişman değilim, gayet başarılı sonuç aldık. Sorunlarımın çözülmesine biraz daha vakit var ama gayet iyi gidiyoruz. Bu açıdan size önerebileceğim bir isim.

 38. resmen kac zamandir kandiriliyormus resmen dalga gecildi bizimle. medyum samed isimli karaktersiz tarafindan aylardir oyalaniyoruz. bu oyalamanin artik haddi hesabi yok!
  iki aydir medyum samed denen dolandiricinin pesinden vefk alabilmek icin ugrasiyoruz bize demedigi bahane kalmamistir!!! kac ay gecti gelen giden yok telefonlari 10 kere ariyoruz 1 kere aciyor bu yuzsuzluktur!
  insaf et de artik vefkimizi yolla medyum samed!

 39. MEDYUM METİN BAŞTA SÖYLEDİKLERİNİ DAHA SONRA YERİNE GETİRMEDİĞİNİ SİTENE SAYFALARINA YAZSANA!! YEMİYOR MU?! BAŞTA TELEFONDA TUTMAYAN BÜYÜNÜN YENİSİNİ YAPARIM HİÇBİR ŞEKİLDE PARA ALMAM GİBİ ŞEYLER SÖYLÜYOR BÜYÜ TUTMADI DEDİĞİNİZDE BENİM SORUNUM DEĞİL KISMET DİYOR BU ADAMIN BÜYÜSÜNÜN TUTTUĞUNU GÖRDÜNÜZ MÜ HAYATINIZDA HİÇ? BİZ GÖREMEDİK?

 40. Ölmüş akrabalarıma kadar iletişime kurabildiğini, bu yeteneğin nefes gücü olduğunu ve kimse tarafından alınamayacağını söyleyen medyum el rashid büyü konusunda bize olabilecek her türlü yardımı yaptı ama ne yardım yaptı şimdi anlatacağım!
  Lanet herif, bize iki defa büyü yaptırdı. İkisinde de çok iyi olacağını söyledi. Tabi dediklerinin hiçbiri olmadı. Bu hoca bozuntusunun büyüleri tutmadığı gibi, her defasında ayrıca para alması ayrı bir ironi! Resmen ticarethane gibi çalışıp ne varsa yolmaya çalışıyor. Kandırıldığımızla kaldık. Kesinlikle bu dolandırcıya bir kuruş kaptırıp da canınızı sıkmayın.

 41. Vücudumda çıkan yaraları doktor sebebiyle çözemedik, bunun için medyum hoca bulalım dedik. Çok hoca aradık, hepsi sağlık konusunda biz bir şey yapamayız dedi. Biri hariç. Keşke o da demeseymiş! Medyum Adem denen herif, yaraları çözeriz, o iş kolay diyerek vefk yapayım dedi. Vefk için bin küsür lira para aldı, yalan olmasın diye net rakam yazamıyorum altı aydır bekliyorum. Ahlaksız herif altı aydır sürekli numarasını değiştiriyor. Hiçbir kelam hakaret çıkmadı bugüne kadar ağzımdan, ona karşı çıkacak. Her defasında numarasını bulup soruyorum ve cevap alamıyorum. Dolandırıcı medyum adem, hem insanların umutlarıyla hem de zamanlarıyla oynuyor. Terbiyesizlik…

 42. MEDYUM METE BULDUKÇA DAHA FAZLASINI İSTEDİ! ELİMİZİ VERDİK KOLUMUZU KAPTIRDIK. ŞARLATAN HERİFE ULAŞABİLENE DE AŞKOLSUN. BU KADAR UZUN SÜREDİR BÖYLE REZİLLİK YAŞAMAMIŞTIM.
  MEDYUM HOCADIR VE GÜVENİLİR OLMALIDIR DİYE DÜŞÜNEREK PARASI NEYSE VERDİK, HER TÜRLÜ İSTEĞİNİ YOLLADIK. NE OLDU?? GELMEDİ LANET OLASI VEFK GELMEDİ! O KADAR SİNİRLİYİM Kİ KENDİME HAKİM OLAMIYORUM!

 43. Birkaç defa büyü yaptırmış biri olarak hiçbirinden mutlu olamadım. Kim hangi büyüyü yaptırdı bilseydik, bu medyum zamir gibi isimlerden daha rahat kurtulurduk. Yaptırdığımız büyülerin hiçbir etkisi olmadığı gibi maddiyatı da çok fazla. Bin küsür lira para harcadım, o kadar parayı harcamama rağmen hiçbir şekilde istediğim sonucu alamadım.
  Kimsenin bu derece mağdur olmasını istemiyorum. Para kolay kazanılmıyor. O yüzden iyi kötü her türlü yorumu yapacağım. Medyum zamirden memnun kalmadım, memnun kaldığım hoca olursa da ayrıca yazarım.

 44. Aşk insanın gözünü yeminlen kör ediyormuş! Üç aydır bir kıza gönlümü kaptırdım onu almak için yapmadığım büyü kalmadı. Üç kere medyum Hüddam’ın aşk büyüsünü denedim ama üç kerede de başarısız olduk.
  Medyum Hüddam’ın suçu veya değil bilmiyorum, bir şey diyemem bu konuda ama bugüne kadar yaptığı tüm büyüler sonuçsuz kalınca şüphelenmiyor değilim. Medyum Hüddam hakkında bundan ötesini diyemiyorum.

 45. ULAN BE MEDYUM CÜNEYT! O TATLI DİLİNİN ARKASINDA NASIL BİR YILAN YATIYOR KEŞKE HERKEZZ GÖRSE! VEFK OLARAK ALDIĞIMIZ KAĞIDIN İÇİNDEN FOTOGOBİYLE ÇEKİLMİŞ DUA ÇIKTI! ONU KITABTAN ALIP BIZDE YAPABILIRDIK! ARAYIP SOYLEYELIM TELAFI ETSIN DEDIK ADAM NUMARA DEĞİŞTİRMİŞ BAKHELE YA!

 46. kimsenin isine karismak istemem ama buyu yapacagim diye resmen pazar harcini evinin isini gucunu yaptiran medyum mehdi nin gercek bi medyum olmadigini dusunuyorum. buyu yapmak icin 5600 lira para alip tutmayan buyu yapmak baska sekilde nasil aciklanabilir ki..

 47. Gayb alemlerinin gücünü hiç küçümsememek lazım. Ben bugüne kadar hiç bu açıdan bakmamıştım ta ki Medyum Ali Gürses’in büyülerini görene kadar. Bakın size bunları abartı gelebilir fakat bir insan bu işe gönlünü vermişse, gayb alemlerinin kapısı ona sonuna kadar açılır. Medyum Ali hoca da böyle biri işte.
  Biz büyü yaptırdık. Yaptırdığımız büyü çok zor bir büyüydü. İki kişiyi önce ayırma büyüsüyle ayırdık, bunun ardından daha mutlu bir yuvası olması için eğer hayırlısıysa evlilik olsun diye evlilik büyüsü gerçekleştirdik.
  Medyum ali hoca bunun hayırlısı olması gerektiğini söyledi. Biz de kabul ettik, yaparız, olursa Allah’ın takdiridir, ben sadece vesile olurum dedi. Haklı da çıktı. Büyü için daha çok kişiye başvurdum ben daha önce ama medyum ali hoca gibisine rastlamadım. Allah razı olsun bunu bulmama vesile olandan da, büyüyü yapan medyum hocamdan da. Mutlu yuvamız var ve gerçekten kolay yapılır bir büyü değildi inanın.

 48. KİME GÜVENCEMİZİ ŞAŞIRDIK YA RESMEN HERYER SAHTEKAR DOLMUŞ MEDYUM DUYGU DENEN DOLANDIRICI TELEFONLARIMIZA ÇIKMIYOR KESİNLİKLE GÜVENİP PARA VERMEYİN BİZİM VERDİĞİMİZ PARALAR RESMEN UÇTU GİTTİ GÜVENEMİCEZ ANLAŞILDI KİMSEYE!!!!!! HAKKIMIZI HİÇ HELAL ETMİYORUZ SONUNA KADAR HARAM OLSUN!!! ELBET Bİ ŞEKİLDE ÇIKAR SENDEN MEDYUM DUYGU!

 49. merhaba medyum rahman hakkinda sikayetciyim ben vefkimizi dort aydir bize yollamiyor iki aydir da telefonlarimiza bakmiyor cok sik arayamiyoruz almayada gurbette oldugumuz icin yeni numarasini da bulamadik ama ne yapacagimizi sasirdik allah askina yol gosteren birileri olursa cok memnun olurum lutfen benimle iletişime gecin vefkimize verdigimiz parayla kac ay gecinirdik biz euro üzerinden odedik bide telefonu bile yeter ama bulamiyoruz ne oldugunu ogrensek rahatlicaz dolandirildiksa da dolandirilmisizdir ona gore hareket eder yolumuza bakariz ama böyle olunca ne oldugu belirsiz cok rahatsiz ediyor

 50. İnsanlar ne kadar sahtekar olmuşlar! Çocuk kandırır gibi taksit taksit dolandırılıyoruz. Medyum Mustafa isimli şarlatan bizi iki kez dolandırmayı başardı. Birincisinde yapılan büyünün tutmadığını ve daha iyi olması için bir takım çalışmalar yapılması gerektiğini söylemişti. İlk büyüyü yapanın da başkası olduğunu söylemekte fayda var! Onun büyüsü tutmadı diyerek daha etkili büyü yaparım diye neredeyse bir büyü parası aldı bizden. Biz razı geldik yaptık. Ama işin komik kısmı, kendi büyüsünün de tutmadığını söyleyerek daha fazla büyü yapması gerektiğini belirtti. Bunun üzerine ikinci kez para ödedik.. Parayı yolladık ama ne hacet, medyum Mustafa ikinci büyüyü de yapamadı ilki gibi. Hiç şaşırmadık. Parayı geri istediğimizi söyledik ama olumlu yanıt alamadık. Allaha havale etmekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Sizin de bu konuda dikkatli olmanızda fayda var.

 51. Bakın size bir medyum hocada bakmanız gereken noktaları anlatayım ki başkaları gibi mağdur olmayın. Ben bugüne kadar onlarca büyü yaptırdım, hepsinde de memnun kaldığım isimler oldu. Bu isimleri bulurken hiç de dolandırıcılarla karşılaşmadım yani. Kısacası doğru şeyi yaparsanız istediğinizi alırsınız demek istiyorum. Medyum Ali Gürses bu kişilerden en memnun olduğum, bunu öncelikle belirtmek istiyorum.
  Hoca arıyorsanız mutlaka yorumları okumanız gerekli. Biz kaç defa araştırdık da bu isimlere ulaştık. Medyum Ali Gürses ismi mesela, bugüne kadar rastladıklarımızdan çok daha iyi çıktı. Yapılan yorumlarda da bu hocanın adının çok kez iyi anıldığını gördük. Hocaları bu şekilde tanıtan anlatan insanlar olursa eğer daha rahat ulaşabileceğinizi anlamışsınızdır.
  Ben bu hocayla çok kez çalıştım, son çalışmamda maddiyat için bir bereket büyüsü yaptık. Vefk ile yapılan bir büyüymüş, bir haftada, iki haftada çözüm aldık. Medyum Ali hocanın dediği gibi bir haftada geldi, dükkana koyduk, işler şimdilik iyi gidiyor Allah bozmasın. Çok vaktinizi almak istemiyorum, bu yüzden son kez diyorum, iyi hoca vardır ve dolandırılmak istemiyorsanız bunu araştırıp bulmak sizin görevinizdir. Bedava ekmek sadece fare kapanında olur.

 52. MEDYUM EL RASHID PARAMIZI ALIP KAYIPLARA KARIŞTI AYLARCA ARADIK ADAMI BULAMADIK. HER YERDE AYNI ŞEYİ YAPTIĞINI GÖRDÜK ADAMIN! BİZİM PARAMIZ ALLAHA ŞÜKÜR VAR GİDENE ÜZÜLMEYİZ GİTMİŞTİR NASİP DEĞİLDİR DERİZ AMA İNSANLARIN UMUDUNU KIRAN ÇOK KİŞİ VAR. BU İNSANLARI BÖYLESİ KANDIRAN DOLANDIRICILARDAN KURTULMANIZ ADINA İYİLİK YAPMAK İSTEDİM. MEDYUM EL RASHID BU AÇIDAN ÇOK SIKINTILI BİR İSİM. DİKKAT EDİN ÜZÜLMEYİN. BİZİM YAPTIĞIMIZ GİBİ DOLANDIRILIRSANIZ ÇOK CANINIZ YANAR

  1. Medyum El Raschid almanya stuttgarta kaliyo kendisine islem yapicaktim defalarca tel konustuk calistigi yere cagirdi inanmam icin 1500 Euro istedi cok diye yaptirmadim .iyikide yapmamisim kendisini görünce biseyden anlamadigini farkettim bisey yapabilse kendine yardim eder karisi cocuklari yillardir konusmayi sahtekarliktan hapis Yatmis kendisi temizlikci olarak calisiyo bilginize

 53. Yahu vallahi bu derece rezilliği daha önce görmedim. Medyum Sümeyye denen dolandırıcı kaç zamandır bizi peşinde koşturuyor. Vefk istedik, vefkimiz gelmedi, bir sıkıntı olup olmadığını öğrenmek için telefon açtığımızda numara geçersizdir denildiğinden dolayı ulaşamadık.
  Medyum Sümeyye’nin iletişime bilgilerini bize iletebilecek olan varsa Allah razı olsun.

 54. İyi hoca bulmak baya zormuş he! Dolandırıcı medyum Adem’den sonra artık inancım kalmadı hiçbişeye! ADAMA BİN LİRA PARA VERDİK BİN LİRA! Yapacağı basit bir muska işiydi, muskayı yolladı ama ne etkisi çıktı ne bişeyi. Bizde mahalledeki başka bir meduym hocaya telefon açtık geldi eve, muskamızı açtırdık dualarla. Güya bu duaların her biri özeldi, çünkü muskanın gerçek muska olduğunu düşündük ama olmadığını öğrendik… Açınca içinden katlanmış küçük bir kağıt parçası çıktı. Normal muska böyle mi olur hoca mdediğimizde böyle olur ama içi farklı dedi medyum hocamız. Medyum adem denen dolandırıcı dua diye boş şeyler yazmış yollamış. Dua yazmış doğrudur ama duaların niteliği boşmuş, muskada kullanılan şeyler değilmiş. Adem denen dolandırıcı konusunda dikkatli olun.

 55. Papaz büyüsü ile ilgili araştırma yaparken çok karmaşık şeyler görmüştüm kimisi tutuyor diyor kimisi tutmuyor diyor. Ben aşk için yaptıracaktım, daha doğrusu zaten var olan ilişkimi kurtarmak için diyebilirim. İkimizin de ilgisi azalınca arada soğuma başladı, hep uzaklaşmaya başladık birbirimizden. Bunu da nasıl çözeceğimiz malum, büyüye başvurmak durumunda kaldım. Ali Gürses hocayı Güneş Gazetesi’nde tesadüfen gördüm, havastan bahsetmiş, benim de daha önceden araştırdığım, bildiğim bir konuydu. İlim bilgisini anlatmış, bir sürü püf noktadan bahsetmiş. Hoşuma gidince biraz hocayı derinlemesine inceledim, binlerce kişiye yardım etmiş, kendi kendime dedim bu adamla çalışılır, bir deneyelim bakalım. Aradım, ilgisi alakası çok iyiydi, hep telefonlarıma cevap verdi, mesajlarıma kısa sürede döndü, hatta bir ara çok soru sordum ona rağmen tek kelime etmeden ilgili alakalı davranmaya devam etti. İşlemi dediği gibi bir haftada gönderdi, 21 güne kadar beklemek gerekebilir demişti ama dördüncü gün kocaman bir çiçek aldım, bir hafta geçti ikimiz adına rezervasyon yaptırmış spa merkezinde, sonra hediyeler, ilgiler alakalar resmen ilk tanıştığımız güne döndük. Ne zaman tuttu ne zaman etki etti farkında bile değilim gerçekten çok aniden gelişti. Şu an inanılmaz mutluyuz iyi ki Ali beye denk gelmişim çalışma için diyorum. Umarım kimsenin bu işlere yolu düşmez ancak böyle bir ihtiyacınız varsa Ali hocadan destek almanızı tavsiye ederim telefonu 05355906275 mail adresi medyumalibey@gmail.com maillere de hızlıca dönüyor.

 56. MEDYUM KENAN PARAMIZI VERMİYOR YA İNSAFSIZ HERİFE ÇOK PARA YOLLADIK GELECEK OLAN MUSKAMIZ GELMEDİ VER PARAMIZI DİYORUZ AYLARDIR YOK PARA ORTADA LANET OLASI HERİFİN BU KADAR YÜZSÜZ OLACAĞINI DÜŞÜNMEMİŞTİK Bİ GÜN GELİYOR PARANI ÖDEDİM DİYOR Bİ GÜN GELİYOR MUSKANI VERDİM DİYOR SAKIN GÜVENMEYİN YA

 57. Hayatta çok az pişmanlığım var, bunların başında da medyum Rahman denen herifle çalışmak geliyor. Sözünün eri olduğunu düşünerek bunu aradık. Medyumluk işinin bu kadar basit olmadığından başladı, büyücü hocaların senelerce çalıştığını söyledi. Tamamdır, doğrudur medyum Rahman dedik.
  Medyum Rahman bizden dörtbeş kez para istedi. Her seferinde parasını ödedik ve istediğimizi yaptığını düşündük. Bizi bugün yarın diyerek oyaladı. En sonunda bir şeyler etki ediyor diye düşündüğümüzde aslında hiçbir şeyin olmadığını anladık. Medyum Rahman hiçbir zaman bize istediğimizi yapmamış. Muska istediğimizi söylemiştim ama muskanın uzun süredir ortaya çıkmaması üzerine şüphelendik.
  Aradık bu hocayı, aradığımızda asistanı çıktı. Çalışmalar geç etki eder normaldir dedi. Hızlandırmak için tekrar büyü yapılabilir dedi. Onun için para gerektiğini söyledi doğal olarak. Kabul edip yapmadım. Medyum Rahman ile konuşmak istediğimi söyledim. O arayacak şimdi müsait değil dedi. İki hafta bekledik aramayınca tekrar aramaya karar verdim. Aradığımda numara geçersiz dedi, numarasını değiştirmiş. Ulaştığım sayfa da kapatılmış. Bunun üzerine hiçbir şekilde ne para alabildim ne başka bir şey. Öyle olunca çok büyük pişmanlık yaşadım. Kimsenin bu şekilde zan altında kalmasını istemezdim ama Medyum Rahman denen herifin bu yaptıklarının yanına kalmasını da istemem.

 58. SOSYETEYE MEDYUMLUK YAPTIĞINI İDDAAA EDEREK BİZİ ZOR DURUMDA BIRAKAN MEDYUM MUHABBET PARAMIZI ALIP KAÇTI. KİMSEYE GÜVEN OLMADIĞINI GÖRÜYORUZ… SOSYETEYİM VE ÇOK İYİYİM DİYORSUN AMAHİÇBİŞEY YOK ORTADA SAKIN GÜVENİP PARA VERMEYİN SENELERDİR BU İŞİ YAPTIĞINI SÖYLEMESİNE RAĞMEN NE BÜYÜSÜ TUTUYOR NE DE SÖYLEDİKLERİNİN ARKASINDA DURUYOR

 59. Bugün bardağı taşıran son damla Medyum Gizem’in benim muskamın kaybolduğu söylemesi oldu… Normalde bir şeyler vardır, sebebi vardır ve kendince haklıdır diye düşünerek şikayet yazmak istemezdim.
  Medyum Gizem bizi 3 aydır muska için oyalıyor. Muskayı yaptığını ve hazırladığını söylüyor. Bu muska için parayı alıyor. Doğal olarak biz de güvenip bekliyoruz. Medyum Gizem denen bu dolandırıcı diyebileceğim kişi en son dün muskayı kargoya verdiğini belirtti. İki aydır sürekli beklediğimiz ve bir türlü alamadığımız için çok ısrarcı olduk ve mümkünse kargo numarası vermesini söyledik. Onun ek ücreti olduğunu belirtti ve 20 TL daha istedi. Düşünün ne kadar küçük bir paranın peşine düştüğünü.
  Onu da gönderdikten sonra bize kargo numarası verecekti güya. Bugün arayıp muskanın kaybolduğunu ve yeniden düşük ücrete yazabileceğini söyledi. Bizi salak sandığı için tekrar para göndereceğimizi düşündü. Güvenilir bir insan değil. Her şeyi, dini imanı para olmuş. Sakın bu kadına güvenip paranızı çar çur etmeyin. Biz aylardır bekliyoruz, bir şey çıkmadı.

 60. KÜFÜR ETMEK SERBEST OLSAYDI NELER NELER DÖKERDİM AMA DEĞİL MEDYUM MUSTAFA DENEN DOLANDIRICI TELEFONDA NE HAKARET BIRAKTI NE KÜFÜR BIRAKTI! BUGÜNE KADAR DOLANDIRICI ÇOK GÖRDÜM DE MEDYUM MUSTAFA GİBİ BU İŞİ PROFESYONEL YAPANINA RASTLAMADIM! ADAM VEFK DİYE BOŞ KAĞIT YOLLADI BİZE ÜSTÜNE ÜSTÜK ARAYINCA DELİCESİNE HAKARET EDİYOR. EN SON KARŞILIĞINI VERİNCE ENGELLEDİ. DOLANDIRICI HERİF PARAYI ALANA KADAR GAYET İYİ SONRA MEDYUM MUSTAFA KÜFÜRBAZ MUSTAFAYA DÖNÜYOR!!!!

 61. selamin alekum acaba bu medyum metin e guvenebilir miyiz? bizim muskamiz ondada kimsenin geldigi gittigi yok medyum metin yollayacakti guye ama yollamadi simdi numarasi degismis bi ismi var kandirildikmi merak ediyoruz cunku cok uzun zamandir bekliyoruz ama hala gelmedi bu muska…

 62. Merhaba arkadaşlar araştırmalarım sonucunda Üniversite sınavı için bu yola başvuran kişilerin kesin sonuca ulaştığını okudum. Ancak araştırdığım Medyumlar arasında beni tam anlamıyla ikna edebilecek birisi çıkmadı. Ve ne yapmam gerektiğini tam anlamıyla bilemiyorum en az üç yıldır girdiğim sınavda istediğim bölümü tutturamadığım için son bir umut bu yolu denemek istiyorum. Bana önerebileceğiniz bir Medyum var ise acil olarak yardımınızı bekliyorum.

 63. Lise yıllarından beri birlikte olduğum erkek arkadaşım var. Bir çok kez ayrılıp barıştık ama son bir yıldır bana olan davranışları tamamen değişmeye başladı ne zaman bir araya gelsek hiç bir şekilde mutlu olmuyor. En ufak şeylerden tatsızlık çıkarıyor. En kötüsü hiç bir zaman benimle mutlu olmuyor. Hayatında başka birisi olmadığını biliyorum ama bana olan sevgisinin böyle bitmesi beni çok üzüyor. 3 ay boyunca hep anlayışlı oldum . Hiç bir zaman onu üzecek davranışlarda bulunmadım ama yanımdan gitmesini istemediğim içinde her söylediğini yapmaya çalışıyorum geçen ay iş yerinden kız arkadaşımın önerisi ile Medyum arayışına girdim ve bana en yakın olan Medyum Ali Gürses ile işleme başlama kararı aldım. Kendisine ilişkimizin ilk günlerden itibaren yaşadığımız sıkıntıları tek tek anlattım. Allah bin kere razı olsun beni sabırla dinledi. ve Aşk Ve bağlama büyüsü adını verdiği bir büyü önerdi . İşlemin talimatları ile birlikte 1 hafta içerisinde bir kargo geldi ve ilk zamandan itibaren bütün söylediklerini gerçekleştirmeye devam ettim ilk haftalarda değişen pek birşey göremedim ancak tabi gelişmeler içinde sık sık iletişime geçtik. şu an son haftaya girdik. O kadar büyük bir değişim yaşamaya başladım ki her anı sıfırdan yaşıyorum gibi hissediyorum . İnternette başka Ali hocalar da gözüküyor çalıştığım Ali beyin sitesi medyumali.com ve telefonu da 0535 590 62 75 yanlış yönlendirmek istemem.

 64. Selam ben Almanya’dan yazıyorum uzun zamandır Eski eşimin tehditlerinden dolayı zor günler yaşıyorum. Sadece kendimi olsam bir çözüm yolu bulacağım ama arada çocuklarımızın olmasını koz olarak kullanarak beni zor durumda bırakmaya devam ediyor. Türkiye böyle sıkıntılar yaşayan bir çok bayan olduğu için kendi imkanlarımla çözüm yolu arama kararı aldım. Bana en yakın ve çözüm yolu bulacağını düşündüğüm için Medyum Metin Hoca ile iletişime geçtim. Konuyu detaylı bir şekilde anlattım Benden soğuması için papaz büyüsü adını verdiği bir büyü yaptırdım ancak geçen o kadar aya rağmen hiçbir sonuca ulaşamadım .Beni hala bekletiyor. Ve artık telefonlarıma da cevap vermiyor. Geçen haftalarda kendisi hakkında yapılan yorumları okuduğumda birçok insanın parasını bu yol ile alıp ortadan kaybolduğunu öğrendim. Daha önce işlem yaptıran ve sonuç alan var mı acaba

 65. Bundan iki ay önce 15 yaşındaki oğlumun psikolojik rahatsızlığı yüzünden medyum aramaya başladım içlerinden elediğim Medyumlar arasında bana en ikna edici gelen Yakup hoca ile yoluma devam etme kararı aldım. Kendisine bu işlemin karşılığında tam olarak 5000 tl gibi bir rakam ödedim ve bana kara büyü adını verdiği bir çalışma önerdi. Aradan geçen 1 haftanın ardından elime bir zarfın içerisine konulmuş 2 adet muska ve bir dua geldi. Talimatlar doğrultusunda hareket ettim ve 3 hafta boyunca sık aralıklarla iletişime geçtik tabi işleme başlamadan önce bu şahıs bana memnun kalmadığım veya işlemin başarısız olması halinde aldığı parayı geri iade edeceği hakkında söz verdi işlem tutmadı oğlum daha kötüye gidiyor kendisine işlemin başarısız olduğunu söylüyorum ama ne paramı iade ediyor nede telefonlarıma cevap veriyor geçen güm internet üzerinde mail adresini aldım. Attığım mail’dan sonra alakasız bir mesaj geldi. Bu adi düzebaza sakın paranızı kaptırmayın derim .Allah bildiği gibi yapsın seni inşallah.

 66. KARIMLA BUNDAN BEŞ YIL ÖNCE AİLELERİMİZİ KARŞIMIZA ALIP KAÇARAK EVLENDİK 2 YIL KADAR NE BENİM AİLEM NEDE ONUN AİLESİ BİZİMLE GÖRÜŞMEK İSTEMEDİ AMA GEÇEN YIL KARIMIN HAMİLE OLDUĞUNU ÖĞRENDİKTEN SONRA BİRAZ DAHA ILIMLI YAKLAŞTILAR VE ARADAKİ BUZLAR ERİMEYE BAŞLADI YADA BİZ ÖYLE DÜŞÜNDÜK GEÇEN AY EŞİM EVDE TEMİZLİK YAPARKEN FARKLI YERLERE SAKLANMIŞ MUSKALAR BULUNCA BİZİ AYIRMAK İÇİN TÜRLÜ NUMARALAR ÇEVİRDİKLERİNİ ANLADIK EŞİMLE BİRLİKTE MEDYUM ARAŞTIRDIK KARŞIMIZA öNAY HOCA ÇIKTI KENDİSİNE DURUMU EN İNCE AYRINTISINA KADAR ANLATTIK TABİ GENELDE ÇÖZÜM ODAKLI YAKLAŞTIĞI İÇİN İKNA OLDUK . VE İŞLEMİN KARŞILIĞINDA KENDİSİNE BİR MİKTAR PARA GEÇTİK ELİMİZ 1 HAFTA SONRA BİR ADET MUSKA VE MAİL YOLUYLA ATILMIŞ İKİ ADET DUA ULAŞTI. EŞİM VE BEN SÖYLEDİĞİ GİBİ BU KURALLARIN TAMAMINA UYDUK AMA ARADAN GEÇEN 3 HAFTAYA RAĞMEN HİÇBİR SONUÇ ALAMADIK KENDİSİNE BU DURUMU İZAH ETTİĞİMİZ ZAMANDA BİZE İŞLEM YAPTIRDIĞIMIZ KİŞİLERE SÖYLEMEKLE TEHDİT EDİYOR ALLAH İNŞALLAH SENİ BİLDİĞİ GİBİ YAPSIN VE UMUT HIRSIZLIĞINI BEDELİNİ SANA DA YAŞATSINLAR

 67. Medyum Emre ve Kağan dolandırıcıdır. Siz siz olu bu düzenbazlara sakın paranızı kaptırmayın. Bundan iki ay önce kendisine Eşimin iş yerinde yaşadığı borç batağını çözmesi için başvurdum o kadar ikna edici bir dil ile konuştu ki kesin sonuç alacağıma inandım. Tamı tamına 3 bin tl para geçtim. Sonunda işlem falan gelmedi gelen kağıt parçası boş çıktı mail yolu ile gönderdiği yazıda dua değil bir anlamı olmayan metin göndermiş düzenbaz her yerde yazıyorum sakın bu dolandırıcıya kanmayın.

 68. 22 yaşındayım şu yaşıma kadar hiç kız arkadaşım olmadı kız arkadaşı geçtim. Sosyal ortamım bile olmadı. Annemin babamdan ayrılmasının ardından Ananeme yerleşmek zorunda kaldık. Ananem beni ve annemi her zaman baskı altında tutuğu için hiç bir zaman ne istediğimiz yapabildik nede düzgün bir eğitim hayatımız oldu her zaman baskı ve kavgadan uzak durmaya çalışıyorsakta Amcalarım yüzünden bu yaşıma kadar hayatım burnumdan geldi şimdi nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum belki bir umut böyle bir yola başvurmam gerektiğini düşünüyorum ama beni ikna edebilecek birisi çıkmadığı için umutlarım tükenmeye başladı. Daha önce böyle zor durumda kalıp sonuca ulaşmış arkadaşlar bana bilgi verebilirse sevinirim.

 69. Geçen ay bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Medyum Mustafa ulaştım kendisiyle eşimin alkol bağımlılığı yüzünden yaşadığım sıkıntıları anlattım bana ve çocuklarıma uyguladığı şiddeti belirttim benimle o kadar ikna edici bir dil ile konuştu ki ikna oldum .Önerdiği işlemin detaylarını yaklaşık 30 dakikalık süreç içerisinde uzun uzun anlatınca ikna oldum ve İşleme başlama kararı aldım.Söylediği gibi iki gün sonra elime işlem ulaştı her gün söylediği işlemin şartlarını gerçekleştirmeye devam ettim arada işlemin gidişatı ile ilgili bilgi vermeye davam ettim ama hiçbir sonuç alamadığım gibi son haftalarda telefonlarıma maillerime cevap alamaz oldum aradan geçen 3 aya rağmen şiddet görmeye devam ediyor. Allah seni bildiği gibi yapsın inşallah adi dolandırıcı bu yaptıklarının bedelini çok ağır şekilde ödersin. sana en büyük bedduam bu olsun

 70. Merhaba herkese eşim ve büyük oğlumdan yana hiç yüzüm gülmedi eşim alkol alışkanlığı yüzünden yıllardır şiddete maruz kaldım en sonunda daha fazla dayanamayıp boşandım şimdide oğlumun uyuşturucu bağımlılığı çıktı. Bir çok kez psikolojik tedavi gördü ama temde yattı ama hiç bir sonuca ulaşamadık. Aylardır eve gelmiyor nerede olduğunu bilmiyorum öldü mü kaldı mı belli değil karakola başvurdum ama oradan da bir sonuca ulaşamadım bir umut bu yolu denemeye karar verdim . Araştırmalarım doğrultusunda Hüddam hocaya ulaştım. Bana oğlumun uyuşturucu bağımlılığından kurtulabileceğinin garantisini verdi ama parayı gönderdikten sonra bir daha kendisine ulaşamadım uzak durun.

 71. Daha önce Medyum Metin Veya Medyum Dursun ile çalışan arkadaşlar ACİLL bana dönüş yapsınlar ikisi arasında kaldım. Bazı sitelerde iki si hakkında okuduğum yorumlardan sonra tam anlamıyla iknada olamadım

 72. Merhaba Medyum Selma dolandırıcı mı kendisine İşlem yaptırmak için başvurdum parasını geçtim ama kaç gün geçti ama hiç bir şey gelmedi iletişime geçtim sözde gönderdiğini söylüyor. Hiç bir kargo şirketinde gönderi yok

 73. Uzun zamandır bir sürü siteye giriyorum ve bu işi yapanların yarısından çoğunun dolandırıcı olduğunu söylüyorum Yıllardır kardeşimin rahatsızlığı yüzünden çok zor günler geçirdim. İlk başta karabasan gördüğünü söylediğinde çok inandırıcı gelmemişti. Ve sıralı bir şekilde akşamları yanında birilerinin olması bu durumu çözer diye tahmin ettiğimiz için sıralı bir şekilde yanında yatıyorduk.Ama baktık durum daha kötüye gitti psikolojik yardım için bir kaç yere danıştık 1 yıl boyunca aldığı tedavinin bir çözüme ulaşmadığını fark edince Medyum Emre Doğan Muhabbet gibi bir çok kişi ile iletişime geçtik bir gün telefonla konuştuğumuz kişinin nerede ne yaptığını üzerinde hangi kıyafet olduğunu söylemesi üzerine Medyum Doğan telefonu suratıma kapattı. Yani sizin anlayacağınız bu şahıslar başta olmak üzere bir çok kişi parayı alana kadar ilgilenip ondan sonra telefonları tamamen kapatıyorlar Bence bu yol dışında başka bir yol deneseniz daha yardımcı olacağını düşünüyorum.

 74. selamın aleyküm ben Nevşehir den yazıyom . 2 ay önce bir kardeşimin tavsiyesi üzerinde Medyum Cüneyt ulaştım. Bana Alkol sıkıntımı çözeceğime dair söz verdi ortadan kayboldu arıyorum açmıyor mail atıyorum cevap yok başka bir telefonu varmıdır işlem yaptıran kişiler yardım etsin 2000 tl gasp etti düzenbaz

 75. İyi akşamlar Arkadaşlar yazılan yorumları gördüm ve cevap yazmak istedim Medyum Hasan başta olmak üzere hüddam emre dursun selma duygu denen şahıslar dolandırıcıdır. Bu işle alakaları bile yok parayı alana kadar sizi uyutuyorlar ondan sonra telefonları engelliyorlar hiç bir şekilde iletişime geçemiyorsunuz.

 76. Kocamla şiddetli geçimsizlik yüzünden ayrılmak istiyorum ancak beni sürekli tehdit ediyor. Aileme bu durumu anlatamıyorum Babam emekli polis olduğu için başını belaya sokmasından korkuyorum lütfen bana bir yol gösterin Soğutma büyüsü adında bir şey duydum çok etkili olduğu yazıyordu gerçekten sonuca ulaşan oldu mu ?? Yada böyle bir işlem yaptırıp kesin sonuca ulaşan arkadaşlar bana Medyum ismi verebilir mi ??

 77. İş başvurusunda bulunduğu o kadar çok şirket oldu ki hiçbirinden kesin sonuç alamadım bir umut olarak bu yola başvurmam gerektiğini düşündüm ve internette araştırdığım Medyumlar arasında Medyum Emre ulaştım kendisiyle uzun bir telefon görüşmesinin ardında hesabına söylediği miktardaki parayı geçtim 1 hafta oyaladıktan sonra elime bir çalışma gönderdi şüphelendiğim için bu çalışmayı yakın bir müftüye gösterdim ve bu kağıdın hiç bir anlam ifade etmediğini söyledi. Tekrar kendisiyle iletişime geçtim ve paramı geri vermez ise savcılığa kullandığı hesap ve numarayı bildireceğimi söyledim Tamam dedi ama aradan kaç gün geçti hala cevap yok benden söylemesi sakın bu düzen baza para kaptırmayın Allah en sevdiğinin canını yaksın inşallah….

 78. Selam arkadaşlar bende dolandırıcıların mağduru oldum . Yıllardır yaşadığım sıkıntılardan kurtulabilmek için onlarca hastaneye başvurdum dünyanın parasını döktüm ama çocuk sahibi olabilmem için her zaman engellere takıldım. Geçtiğimiz yıl Medyum Kadir hocayla iletişime geçtim bana sunduğu tüm öneriler parayı alana kadardı birden değişi verdi. Muhabbet hocada ona keza allahınızdan bulun yetti artık biriniz gebe kalmamı sağlayacak çalışma yapsanız hayır duasını esirgemeyeceğim

 79. medyum serhat barman a 1700 tl para gönderdim 1 haftadır ulaşamıyorum parayı alana kadar sürekli arayıp duruyordu bugün de ulaşamadığım takdirde suç duyurusunda bulunacağım

 80. MEDYUM İSA DA SAHTEKAR BİR DE MEDYUM FİDAN VAR İKİSİNİN DE BU İŞLE ALAKASI YOK REKLAM VERMİŞLER PARAYLA EN ÜSTTE ÇIKIP AKIL ÇELİYORLAR DİKKAT EDİN

 81. Atakan bey dediğiniz kişinin numarası varsa yazar misiniz lütfen acaba benim işlem yaptırmak istediğim kısimi acaba lütfen numarasını yazın

 82. Eşimle birlikte yaşadığımız zamanlarda sürekli iş konuşmalarından benimle ilgilenmemesinden evde yokmuşum gibi davranmasından o kadar sıkıldım ki bu durumu insan gibi kendisiyle paylaşmaya çalıştım ama dinlemediğinden bende Bir medyum aracılığıyla yardım almak istedim bir kaç sitede araştırdığım Hocalar arasında ikna kabiliyeti yüksek olna Ömer hocaya ulaştım kendisine durumu bir bir izah ettim bana bir çalışma gönderdi çalışmanın şartlarıyla ilgili aralıklarla ufak detaylar sundu buna karşılık olarak bende elime geçen tüm paramı bu dolandırıcıya yatırdım haftalardır işlemi göndermesi için arayıp rahatsız ediyorum ama hala gelen giden olmadı artık telefonlarıma bile cevap vermemeye başladı

 83. arkaşlar medyum kumbat tam bi dolandırıcıdır bana 21 günlük bi işlem yaptı elimde gömülecek muskalar bitince işlemde bitti şimdi arıyorum telefonlarıma bakmıyor bu sarlatandan uzak durun paranızdan vaktinizden olmayın

 84. Medyum Adem dolandırıcı paramı aldı işlem yapmadı telefonlara bakmıyor hakkında yapılan güzel yorumlara sakın inanmayın
  Tam bir sahtekar..

 85. MEDYUM MÜZEYYEN VE MEDYUM ANNA HOCA DENEN SAHTEKARLARDAN UZAK DURUN NE KARGO YOLLADILAR NE TELEFONLARIMI CEVAPLIYORLAR İKİSİNE DE 1000’ER TL KAPTIRDIM BİRKAÇ YERE YAZDIM YAYINLANMADI İNŞALLAH BURADA GÖZÜKÜR

 86. Medyum ömer aydın da dolandırıcı arkadaşlar vefk diye fotokopi kağıt yolladı şimdide telden engellemiş şarlatan dikkat edin google a reklam vermiş parayla en üstte çıkıyor o yüzden ağına düşebilirsiniz

 87. kısmet kapalılığı için başvurduğum medyum murat tarafından dolandırıldım bende 6 aydır herşey bu şerefsiz yüzünden dahada kötüye gitti sonradan araştırınca öğrendimki hakkında yüzlerce şikayet var uzak durun

 88. Öncelikle bu siteyi kurarak bizlere de söz hakkı tanıdığınız için teşekkürler Medyum Özge ve Medyum Kadriye ye para kaptırdım ben de ikisi de ortak çalışıyormuş sonradan öğrendim sürekli isim değiştirdiklerinden haklarında pek olumsuz bir şey göremiyorsunuz ama buraya yazmak istedim ne kadar insanı kurtarsam kardır

 89. Merhabalar,
  Burada o kadar çok olumsuz yorum var ki arada benimki kaynayıp gidecek büyük ihtimalle. Şikayet sayfası ama yorumlarınızı yazabilirsiniz diyor. İyi yorum yazmak serbestse ben de medyum ali gürses ile yaşadıklarımı aktarmak istiyorum.
  Medyum ali hoca ile büyü bozma uygulaması yaptık. Papaz büyüsü olduğunu düşündüğüm şey, kaşık büyüsünün farklı bir türü çıktı. Bu büyünün etkilerini anlattıktan sonra medyum ali hocanın dediği şekilde verdiği duaları okudum. Kendisi de uzaktan bir takım çalışmalar yaparak büyünün bozulacağını söyledi. Üstümde ilk günden bir hafiflik başladı. Memnun kaldım açıkcası. Medyum ali gürses bana etkilerin ilk günde de başlayabileceğini, ilk haftada da görülebileceğini söylemişti. Bu kişinin kendine bağlı bir durum dediği için ben sadece bekliyordum ama daha ilk günde böyle şeyler görünce çok memnun oldum. Burada çok kötü yorum var ama belki de ilk iyi yorumdur ama insanların bulmak istediklerine vesile oluyorsak ne mutlu bize.
  Ali beyin numarası 0 535 590 62 75 mail adresi de medyumalibey@gmail.com maillere de hızlı bir şekilde dönüyor kendisi.
  Herkese hayırlı geceler.

 90. Görümcem ikayın validem eşimle aramı bozabilmek için türlü numaralar yapmaktan kaçınmadıkları gib saçma sapan yollara başvurup büyüler yaptırmaya başladılar kara büyü diye bir çalışma işe evin belirli yerlerinde gördüğüm muskaları bozabilmek için arkadaşımın önerisi üzerine Ali beyi buldum sunduğu önerilerle işleme başladık aralıklarla söylediği gibi gelişme bilgilendirmeleri ve diğer teferruatları yerine getirdiğinden işlem kısa sürede başarıya ulaştı. Bana yaptığınız iyiliği ailemden görmezim allah işinizi rast getire

 91. Cemil bey bu zamir denilen kişinin adı zamiryan mı bende bu kişiyle çalışmayı düşünüyordum Acaba aynı kişi mi

 92. Medyum Ramazan dan kesinlikle uzak durun daha onceden bircok kisiyi dolandirmis birisi tekrar geri donmus senelerdir yoktu bir ismi daha var Medyum İsa ikisi ayni kisi

 93. 32 yaşındayım eski sevgilimle ailemin uyumsuzluğu yüzünden 24 yaşında ayrıldığımdan beri hayatıma kimseyi alamadım baktığım her yerde aldığım her nefeste onu görüyorum ama onun böyle bir düşüncesi gerçekten var mı bilmiyorum duyduğuma göre onunda ilişkisi yokmuş tekrar bir araya gelmek için aradığımda o kadar zamandan sonra nasıl tepki vereceğini bilemediğimden işimi sağlama almak istediğimden Aşk ve bağlama çalışması için Medyum Mehmet hocayı buldum 20 dakikada yaşadığım acılarımı anlattım anlayabildimi bilmiyorum gönderdiği çalışma ona keza 2 gün içinde ulaştı aradan 2 hafta geçti. Olumlu veya olumsuz birr gelişme yaşayamadım. Dolandırıldım mı

 94. 6 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşımla hep ufak tefek kavgalarımız oluyordu inatlaşma olmamasına rağmen gece yattımda sabah saatlerinde kalkamadığımı bilmesi ve bu durumu kendisine anlatamamdan dolayı büyük bir kavga ettik bu sefer annemde bu işe karıştı çok gururlu ve onurlu olduğunu bildiğimden kendimi nasıl affettirebileceğimi bilemediğimden Medyum Emrah hocayla iletişime geçtim kendisi bu işi çözebileceğini söyledi. Hesap numarasına eft geçtiğim parayı aldıktan sonra adeta kayıplara karıştı

 95. Eski nişanlım peşimi bırakmıyor yeni bir hayat kurduğumu gösterdiğim halde eski hataları gün yüzüne çıkarmayı kendisine ilke edinmiş hatasını görmesi gerekirken beni suçlayarak hem beni hemde kendini saçma bir intikamın içine sokmaya çalışıyor. Yapması gereken her iki tarafın hatalı olduğu tarafı bilmek ama buna yanaşmıyor sürekli saçma sapan hareketlerine devam ediyor. Elimden gelen tek şey soğutma büyüsü yaptırmak olduğunu düşündüğümden Yasin hocayı buldum kendisi bana bu konuda yardım edebileceğini dair sözler verdi inandırdı ama verdiğim paraya haram olsun ki söylediklerinin hepsi yalan dolan

 96. Yıldızname baktırmak istediğimden internette birçok hoca araştırması yaptım bir sitede gördüğüm yorumlar beni ikna ettiğinden Medyum Emel hocaya ulaştım kendisine 150 tl para geçtim 10 dakika sonra ara dedi aradığımda telefonunun sürekli meşgul çaldığını fark ettim meğersem haram zehir olsun verdiğim para

 97. Eşimin beni başka bir kadınla aldatabileceğinden şüphelenmeye başladığımda kontrol amaçlı iş yeri ziyaretleri telefon kontrolleri falan yapıyordum ama o kadar kurnaz ki asla bu yöntem onu tongaya düşürmeme yardımcı olmadı. En kötü ihtimalle fake bir hesaptan yakalarım diye düşünmüştüm onuda yemedi . Medyum aracılığıyla bu işi çözebilme olanağım olabilir mi???

 98. 10 yaşımdan beri müzik hayatının içindeym yıllarımı verdim onca para döktüm albüm çıkardım oda bir işe yaramadı en son umudumu bu yola sevk etmem gerektiğini düşündüm eşimle birlikte araştırmalarımız sonucunda Medyum Cüneyt hocaya ulaştım kendisi bana işlerimde daha muvaffak olabilmem için Rızık açma çalışması yapabileceğini söyledi ve sunduğu çalışma hakkında azda olsa detay verdi. Parayı hesabına geçtikten sonra bana gönderdiği vefk inceleme fırsatım oldu daha doğrusu yaptığı konuşmalarda işlemi açtım baktım içinde hiç bir anlam ifade etmeyen yazılar vardı işlemde tutmadığından para iadesi istedim küfürün bini bin para adi sahtekar yanına kalmaz bu yaptığın ahirette ödersin iki elim yakanda

 99. üzerimdeki büyüyü bozdurmak için ulaştığım medyum emine parayı aldıktan sonra nerdeyse hiç cevap vermemeye başladı kargo gönderecekti 3 hafta oldu hala gelmedi arıyorum açmıyor bu şarlatanı da listeye ekleyin

 100. Medyum Ali Gürses öneririm Meryem başladığım çalışmada takip etmesi verdiği öneriler ve sunduğu çözüm yolları bana desteği sayesinde eşim ve çocuklarımla mutlu bir ilişkim oldu allah razı oldun sizden hocam gerçekten yaptığı çalışmaların başarıya ulaşmama ihtimali yok hördüğüm ve araştırdığım kadarıyla aldığı eğitimlerde epey donanım kazanmış benim işimi çözdü allah razı olsun

 101. medyum beytullah a para gonderdim 2 gundur ulasamiyorum uzak durun ve daha once dolandirildigim sahislar medyum akif, medyum hizir dikkat edin

 102. medyum emine hoca hakkında birçok yerde şikayet var para göndermedim ama bu kadar şikayet olması normal değil belirtmek istedim

 103. Medyum tibet ten uzak durun eskiden oktay ismini kullanıyordu Medyum oktay olarak deşifre olunca yeni isme geçmiş %100 garanti olmazsa iade diye para alıp bırak sonuç almayı parayı aldıktan sonra bir daha ulaşamıyorsunuz

 104. Selamın Aleyküm,
  İsmim Esma, medyum işleri konusunda çok kısıtlı bilgim var, kimin iyi hoca kimin kötü hoca olduğunu bilemem ama bilebilenler için buraya yorum yapmak istiyorum. En azından ben iyi deneyim yaşadım, belki arayanlara bir ışık tutar diye düşünüyorum. Benim sayemde rahatlarsanız Allah rızası için bana da dua edin. Yorumum Medyum Ali Gürses hakkında olacak.
  Medyum Ali hocayla ailemin dağılmaması ve sağlam sevgi bağı oluşması için vefk çalıştık. Vefkin ne olduğunu bile bilmiyordum ve medyum ali hoca sayesinde öğrendim. Numarasını internetten bulup aradım, bana önce ne yapılabileceğini anlattı, vefk nedir onu anlattı. Kabul ettikten sonra çalışmaya başladık. Yaşım biraz var, medyum ali hoca hep saygılı ve kibar olarak davrandı. Korkuyordum internetten birini bulup aramak ne kadar doğru diye ama medyum ali gürses ile bu konuda hiç sıkıntı yaşamadım.
  Vefki bir haftada bana gönderdi. Burada kargolar yavaş olduğu için kargocu 3 günde getirse de bu konuda medyum ali hocanın herhangi bir suçu yok. Vefki aldığım anda belki psikolojik, belki efsunun etkisiyle hafif bir sıcaklık hissettim kendimde. Kendi kendime heyecanlandığımı düşündüm çok üstüne gitmedim ama belki de böyle oluyordur vefk işi bilemem.
  Sonra vefki yatak odamızda dolabın üstüne koydum. İlk günler pek etki görmedim ama daha sonra çok hızlı şekilde eşimin bana olan sevgisinin arttığını farkettim. Birkaç gün sonra hayatımda hiç almadığım şekilde bana çiçek alıp geldi, güzel mesajlar göndermeye başladı. Tatile gidelim başbaşa gibi şeyler söylemeye başladı. Ben etkisinin çok net hızlı görüldüğünü düşünüyorum.
  Ali hocanın numarası 05355906275 bir de maili var oradan da sıkça iletişim kurduk açıkçası kendisi nasıl yetişiyor bunca maile telefona bilmiyorum ama her gün mutlaka cevap aldım yazdığımda. medyumalibey@gmail.com mail adresi de.

 105. Medyum Hafize hakkında pek çok olumlu yorum okumuştum. Kendisine whatsapptan yazdım 2 gün sonra döndü arayın dedi. Şimdi müsaitim dedi aradım açmadı açmıyorsunuz yazdım ara açıcam dedi kaç kere aradım en sonunda bir adam çıktı telefonda ve yanlış aradın diye kapattı aynı numara ile yazıştım ama telefonu açmıyor. Baştan dolandırıcı olduğunu anladım zaten..Dikkat edin

 106. Arkadaşlar medyum semih, medyum vedma rana, medyum turan bugüne kadar üzerimdeki kısmetsizlik için çalışma yaptırıp hiçbir sonuç alamadığım kişiler hep de hatayı bende buldular zaten parayı aldıktan birkaç gün sonra artık ulaşılamaz hale geliyorlar hatta semih sürekli telefonunu değiştirip duruyor siz siz olun çalışacağınız kişinin ilk telefonuna bakın ne kadar süredir kullanıyor ismine bakın çünkü çoğu bunların her ay isim ve tel değiştiriyor

 107. arkadaşlar doğru kişiyi bulursanız işe yarıyor ama öncelikle ince eleyip sık dokuyup araştırmanız lazım o kadar çok dolandırıcı varki bu alanda para önemli değil ama umudunu çalıyorlar insanların. ben arkadaş tavsiyesiyle ve sonrasında da internette araştırdıktan sonra medyum ali hoca ile vefk çalışması yaptırdım bağlılık sıcaklık konusunda. verdiği sürede gönderdi vefki ve verdiği sürede de sonuç aldım uzun uzun yazmayacağım şimdi burada ama kendisi güvenilir birisi zaten ses tonundan bile anlamıştım ilk aradığımda. halk tvde güneş gazetesinde röportajları var facebookta binlerce beğenisi var araştırınca sizde görürsünüz zaten intiharı düşünürken bu sayede tekrar hayata bağlandım 05355906275 telefonu en azından bir bilgi alın ölçüp tartın derim… 

 108. Medyum Orhan denen adamdan uzak durun daha önceden Hasan, Serkan gibi isimler de kullanıyordu ve dolandırılmıştım sesinden tanıdım

 109. Bu siteyi kim açtıysa Allah razı olsun. Medyum Hasan mağdurlarından biri olarak medyum İsmail ile çalışmaktan direkten döndüm. Medyum Hasan’la olan sıkıntımı anlatayım, benim gibi çalışacak biri olursa önceden başına gelecekleri bilip uzak dursun.

  Bu medyum hasan denen dolandırıcı bir sürü telefon numarası kullanıyor, bir sürü kişiyi çalıştırıyor, defalarca aramış olmama rağmen hiçbir şekilde parayı aldıktan sonra telefonlara çıkmıyor. Asıl olay, muska yerine boş kutu göndermiş olması tabi unutmadan onu da söyleyeyim. Yaptığı hocalık değil resmen hırsızlık…

 110. Dolandırıcılara para yedirmekten usandım bıktım artık. Medyum Semiha ile çalışanlar varsa ne demek istediğimi anlayacaktır. Çok iyi bir hoca olduğunu söyleyerek tuhaf tuhaf arapça kelimeler sıkıştırarak iyi hoca izlenimi verdi telefonda, üstüne para benim için önemli değil, sadece malzeme alacağım diyerek milyarlar istedi… Biz de sözüne tatlı diline güvendik, kaç kere para gönderdiğimi unuttum emin olun. Güya üzerimde büyü vardı, bunu çözecektik, altın bile bozdurup parasını göndermemizi söyledi, salak gibi hepsini kabul ettik, en son hiçbi etki olmayınca istihareye yatıyorum ondan sonra kesin çözülecek diyerek kayboldu, üç gün sonra numarası değişmişti şarlatanın

 111. Ben Ali gurses ile çalıştım.Baslarda hicbirsey olmadi. 20-25 gunde watsap durumuna baktı karşı taraf sonra 27 gün mesaj ara oldu heralde benim duam Ali gurses hocanın duası Allahın izniyle oldu daha 40 günü tamamlamadan tabi duaları okucam son güne kadar.Burda bu süreçte Bu yorumları okumak insana iyi geliyor inşallah sizede yararım olur.

 112. Bende ali beyi düşünuyorum geri getitme bagla için lütfen banda yardım edin çok dolandırldım korkuyorum

 113. Merhaba bende ali hocayla çalışmaya başlıcam fakat hesap numrasinda farklı bir isim çıkıyor dogrumu yoksa sahtemi anlıyamadım 2018den bu yana yardımcısının hesabinâ geliyormuş para bu konuda acil bilgi alabilirmiyim

  1. Doğru bende ona geçmiştim birkaç ay önce gönderdikten sonra Ali hocayı arayınca zaten teyit ediyor merak etme

 114. Selamın aleyküm Medyum Özcan’ın söylediği kesin tutan %100 etkili büyülere inanmayın yok öyle bir şey.

  İki kez büyü yaptırdım “KESİN” tutar sözüne güvenerek, ikisi de tutmadı. Hatta tutmazsa ikincisinin parasını iade edecekti, tabi her şey sözde.

  Yağlayıp ballayıp anlatıyor ama asla inanmamanız gerekli yoksa çok sıkıntıya girersiniz, oldukça profesyonel şekilde dolandırıyor…..

 115. MEDYUM EMRE İSYAN ETTİRDİ! HER YERDE YAZACAĞIM O VEFKİ GÖNDERENE KADAR! ÜÇ AYDIR VEFK BEKLİYORUM GELEN GİDEN YOK! YETER ARTIK İNSANIN AKLIYLA DALGA GEÇTİĞİN! GÖNDERECEKSEN GÖNDER!

 116. Merhabalar,
  İyi bir medyum hoca ararken dolandırılanlardan biri de benim. Medyum Havas’a ciddi rakamlar vermiştim. 2500 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam gönderdiğim para.

  Bu civarda bir para vermiş olmama rağmen bana yaptığı büyü uygulaması tutmadı. Özellikle tutmadığı zaman garanti olarak tekrar yapacağını söylemişti. Buna güvenerek yaptırdım. Fakat tutmayan büyü ile ilgili arkasında durmadı ve ben öyle bir söz vermedim dedi.

  Bu tarz insanlar laf anlatılmayacağını bildiğim için çok fazla üstelemedim. Ama yine de yazmak istiyorum daha fazla insanı mağdur etmeyecek şekilde ifşa olması için.

 117. Mrb, ayırma büyüsü yaptırdım Medyum Anna’ya ama büyünün bir ayda en geç etkisini göstermesi gerekliydi, üç ay olmasına rağmen etkisi görülmedi.

  Kendisine telefon açtığımda hiç ilgi göstermedi, sanki çok normal bir şeymiş gibi davranarak tutmayabilir yapacak bir şey yok dedi.

  Aksine başta söyledikleri kesin tutacağı ile ilgiliydi, başta devamlı olarak bir haftayı vurguluyordu. Bu sözüne güvendiğim için çalıştım zaten. Ama yok! Boşa çalışmışım.

 118. Bende ali hocamla başladım çok güvenilir bi hoca vefkim bi hafta içinde elime ulaştı dediği şekilde taktım sonucu bekliyorum olursa burdan bildircem

 119. Medyum hocalar kesinlikle iyi secilmeli arkadaslar taa almanyalardan yazıyorum bu mesazi beni zor durumda biraktilar cok magduriyet yasadim 5000 euro param gitti dolandiricilara en son medyum el rashid diye biri beni kandirdi kendininde almanyada oldugunu diyerek burdan yapildigindan hic sikinti cikmaz dedi bunun icin zaten guvenmistim ama yalanmis hepsi kargoyu bile vermedi kayboldu dedi kargocunun oyla paketten haberi yok aman deyim iyi arastirin sikinti hepsi

 120. Papaz büyüsü adında bir işlem için Ali Gürses hoca ile çalışma yaptım. Kardeşimin evleneceği kadının kötü niyetli bir insan olduğunu bildiğim için ondan ayrılmasını veya uzaklaşmasını istedim, veya kardeşimin ondan uzaklaşarak dediklerime ikna olmasını istedim. Ne kadar fotoğraf belge göstersem de inandıramadığım için mecburen bu yola başvurmak zorunda kaldım.
  Sonucunda normalde birlikte olmaları gereken yerlere ayrı ayrı gitmeye başladılar. Bir hafta aldı etki göstermesi. Birbirlerine olan hareketleri falan hep değişmeye başladı, ikisi de bozuntuya vermemek için söylemiyorlar ama ayrılacaklarını duyuyorum etraftan hep. Kardeşim de geçen gün soğuduğunu ve haklı olduğumu söyleyip benden özür dilemişti. Memnun kaldım bu işlemden, başka şeyler için de yapılabiliyor galiba, ihtiyacı olanlara duyrulur.

 121. VEFK KAÇ GÜNDE YABILIYO BANA BİRİ AÇIKLAYA BİLİRMİ? MEDYUM AYŞE ÜÇ AY DEDİ BEKLETİOR ARADIĞIMDA NUMARASI DEĞİŞMİŞ YENİSİNDEN ARAYIMMI SİZCE ÜÇ AY NORMALMİ? ÖDEMEMİ YABMIŞTIM ÖNCESİNDE KEŞKE GÖNDERMESEYDİM EFT BAŞKASINA GİDERDİM

 122. Sabır çeke çeke bir hal oldum artik vefkimi yolla be medyum mete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aylardir asistanlariyla konusmaktan artik ne diyeceklerini bile ezberledim
  vefk yaptirmak istiyorsanız uzak durun bundan! Omur torpusu yemin ederim dusundukce elim ayagim titriyor!!! Bir haftada teslim sozune guvendik islem icin onay verdik ilk bastakı hoca gitti yardımcıları geldi karsimiza surekli bugun yarin demekten baska yaptiklari bisey yok!!!!!!! Iki aydir vefk pesinde kosuyorum insaf ya!!! Dolandiracaksan bari bekletme umut verme ben umudu kesiyorum arayıp soruyorum ozur dileyip hemen yolluyoruz diyor yine yollamiyor yine uzuluyorum!!! Haram olsun size harcadıgım vakit! Vijdansızlar!

 123. Evimde çok uzun süredir devam eden bir huzursuzluk var. Bunun kaynağını bulamadığım için manevi yollara başvurmak istedim. Bununla ilgili de vefk adı verilen bir çalışma öğrendim araştırmalarım ışığında.

  Medyum Ali Gürses adında bir medyum ile çalıştım vefk yaptırmak için. Bu vefk uygulamasında çok ciddi dolandırıcılıklar oluyormuş, içi boş vefkler falan gönderiliyormuş okuduğum kadarıyla, bundan çok şüphe ettiğim için çok iyi bir araştırma yaptıktan sonra Medyum Ali Hoca ile çalıştım.

  Medyum Ali Hoca’nın daha önce medyada çok fazla bahsi geçen biri olması nedeniyle özellikle güvendim ve kendisiyle çalışmaya karar verdim. Yaptığı çalışmadan da tam anlamıyla memnun kaldım. Hatta bana vefk ile ilgili başarı oranı %90’dır dedi. Başkaları gibi kesin olarak tutar, uçar kaçar gibi gereksiz şekilde yalan söylemedi, dürüst davrandı. 1-40 gün arasında etki bekleyebilirsin dedi, benim 10. Gün civarında etki gördüğümü de belirtmek istiyorum.

  Çalışmadan çok memnun kaldığımı da tekrar belirtmek istiyorum. İlgisi ile de gönlümü kazandı. Bundan sonra bu tarz bir ihtiyacım olursa doğrudan kendisi ile konuşacağım, çalışacağım. Genelde hep mailden iletişim kurduk kendisiyle medyumalibey@gmail.com üzerinden telefonu da üstte verilmiş zaten başka arkadaşlar tarafından ama yine yazayım 05355906275. Umarım size de çare olur bu çalışmalar.

  1. şans eseri denk geldiğim bu yorumundan sonra bende bakım yaptırdım kendisine dedikleri tamamen doğruydu allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir