Büyü Bozan Medyum Hoca Şikayetleri

Büyü bozmak için mutlaka medyum hocaların ilimlerinden yararlanılmalıdır. Sıradan bir insanın büyü bozacak bilgiye erişebilmesi asla mümkün değildir. Büyü bozan medyum hoca şikayetlerinde de görüleceği üzere, bu alanda uzman olmayan hiç kimsenin büyü bozamayacağı aşikardır.

Büyü bozmanın bu kadar zor olmasının temel sebebi, bozulacak olan çalışmalarda mutlaka tecrübe gerekiyor olmasıdır. Tecrübe eksikliği olan medyum hocalar, kimi zaman yapacakları enerjisel işlemleri ve kullanacakları ilimleri net olarak belirleyememektedir. Bu durumda ise büyü bozan medyum hoca şikayetlerinde isimlerinin geçmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Büyü bozmak için öncelikle maneviyata dair özel ilimleri iyi şekilde biliyor olmak gereklidir. Bu ilimlerin başında, medyumlar için çok önemli olan havas ve ledün gelmektedir. Bu iki ilim de nesillerdir kullanılmakta, gerek büyü yaparken gerekse büyü bozma çalışmalarında aktif olarak rol oynamaktadır. Her iki ilim de gizli ilimlerden olup el verme yoluyla aktarılmaktadır. Gerçek büyü bozan medyum hocalar, bu ilimleri eğitimleri sırasında detaylarıyla öğrenmektedir.

Dolandırıcı büyü bozan medyum hocalar, havas ve ledün ilimlerinin bilgisine asla erişemeyecektir. Bu bilgilerin gizli tutulması ve korunması sayesinde, medyumluk geleneği binlerce yıldır bozulmadan sürdürülmektedir. Medyum hocalar, bilgileri sadece kendi öğrencilerine aktarmakta, herhangi bir yazılı kaynağa kaydetmemektedir. Bu durum, tüm bilgilerin korunmasını, dışarıdan yapılacak müdahalelere karşı güvende olmasını sağlamaktadır.

Gerçek büyü bozan medyum hocalar, bu işlemler için ciddi bir tecrübeye ihtiyaç duymaktadır. Büyü bozma konusunda eğitim alan bir medyum, yeteri kadar tecrübe edinmeden ve büyü alanını tam olarak öğrenmeden çalışmalara başlamamaktadır. Gerçek medyum hocalar, mağduriyet yaşatmamak adına, yapamayacakları hiçbir işleme başlamayı kabul etmeyecektir.

Kişinin Üzerindeki Büyü Farklı Belirtiler Gösterebilir

Her insan, manevi alemlerin sonsuz kudretinden etkilenebilmektedir. Üzerinde büyü olduğunu düşünmeyen kişilerin bile büyü tesiri altına girebildiği görülmektedir. Büyü bozan medyum hoca yorumlarında, insanların hiç beklemedikleri anlarda büyülerden dolayı zorluk yaşadığına rastlamak mümkündür.

Büyü belirtileri oldukça farklı olsa da büyüyü anlamanın tek yolu medyum hocalar ile iletişime geçmektir. Medyum hocalar, bakım adı verilen, enerji boyutlarında yapılan bir çalışmayı kullanarak, üzerinizde gerçekten büyü olup olmadığını net olarak anlayacaktır. Bunun dışındaki tüm belirtiler sadece ihtimal olarak görülmelidir. Kimi zaman sorunların kaynağı büyü olmayabilir.

Bu konuda size yardımcı olacak medyum hocayı seçerken mutlaka iyi araştırma yapılması gereklidir. Büyü bozan medyum hoca şikayetlerinde adı geçmeyen, yapılan yorumlarda her zaman için teşekkürle anılan medyum hocaları tercih etmeniz, mağdur edilmenizin önüne geçecek ve tüm musibetlerden korunmanıza vesile olacaktır.

Büyülerin Ne Kadar Sürede Bozulacağını Sadece Medyum Hoca Bilir

Her büyünün farklı bir bozum yöntemi olduğunu da unutmamak gereklidir. Güvenilir büyü bozan medyum hocalar, her zaman için en etkili ve en hızlı yöntemi belirleyerek hareket edecektir. Gerçek medyum hocalar, hızın önemli olduğu konusunda hemfikirdir.

Büyü bozan medyum hoca şikayetlerinde, pek çok kişinin mağdur edildiği görülmektedir. Bu kişiler, aslında gerçek medyum hocalarla çalışmamakta, sadece kendini medyum gibi tanıtan dolandırıcılar tarafından kandırılmaktadır. Özellikle, iyi araştırma yapılmadığı sürece bu gibi durumlarla karşılaşmak kaçınılmazdır. Böylesi platformlarda adı geçmeyen, hakkında şikayet olmayan medyum hocalar, büyü bozma da dahil olmak üzere her türlü manevi çalışmada size ihtiyaç duyduğunuz işlemleri başarılı şekilde yapacaktır.

Güvenilir büyü bozan medyum hocalar ile ilgili araştırmanız sırasında, sitemize sizden gelen medyum yorum ve şikayetlerini de değerlendirebileceğinizi unutmayın. Tüm bu yorumları okumak, dilerseniz yorum yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

6 hakkında “Büyü Bozan Medyum Hoca Şikayetleri” görüş

 1. Bir süredir araştırma yapıyorum doğru hoca bulayım diye, en son güvenilir diye ali gürses hoca ile çalıştım, deneyimimi yazmak istiyorum, benim konuştuğum hocanın sitesi medyumali.com başka ali hocalar olabilir belki yanılmayın 535 590 62 75 telefon numarasından görüşebilirsiniz benim çalıştığım hocayla
  Bağlama büyüsü yaptırdım kendim için çünkü evimizin huzuru kaçıyordu hep dışarıda gözü olan bir eşim olduğu için bağlama büyüsü bir haftada tamamlandı büyüyü tam hocanın dediği gibi kullandım yanlış olmasın diye her şeyini sordum hocaya zaten o da anlattı açıkladı
  Fazla uzatmakda istemiyorum deneyimimi çok uzar çünkü yazarsam hocanın dediği süre 40 güne kadar etkiler tamamlanırdı benim etkiler o kadar süre olmadan tamamlandı sanırım on gün bi süre geçtikten sonra evdeki huzursuzluğa neden olan olaylar tamamen gitti gayet mutlu huzurlu vakit geçirmeye başladık allah razı olsun hocanın yardımları sayesinde oldu tüm bunlar

 2. Çok uzun süre boyunca sıkıntı çektikten ve mutsuz evlilik yaşadıktan sonra binlerce razı olsun allah ali gürses hocaya ulaştım hocanın yaptığı işlem sonrası eşimin dışarıya bakışı falan kalmadı kafasını evden çıkarmaz oldu normalde alkol ortamlarını çok seven olmazsa olmaz diyen adam artık kadın kızla işi olmayan ev erkeğine dönüştü allah bin kere razı olsun bu hocanın yaptığı çalışma sayesinde oldu hiç başka bir şekilde çözüm olacağını düşünmüyordum eğer böyle bir sıkıntınız varsa kesinlikle ali gürses hocayı öneririm medyumali.com sitesinde iletişim bilgielri numarası falan yazıyor oradan girip ulaşabilirsiniz

 3. Öncelikle Ali Gürses hocayı tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkür ederim. Kendisine bugüne kadar hiç çalışma yaptırmamıştım, bu tavsiyeler neticesinde çalışma gerçekleştirdim ve çok memnun kaldım.
  Hocanın bilgileri medyumali.com sitesinde yazıyor, ancak ben kendi konuştuğum numarayı da vermek istiyorum. 535 590 62 75 numarası üzerinden telefonda görüşmüştüm. Kendisi zaten çok ilgili ve cana yakın bir insan olduğu için iletişim konusunda hiçbir zaman sıkıntı yaşamadım.
  İstediğim işlem özel bir konuda yapıldı. Kısaca bahsetmek gerekirse, aile hayatımızı etkileyen ve olmaması gereken insanlardan biri hayatımıza girdi. Eskilerden gelen biri diyebilirim. Bu kişi hem beni hem de eşimi kötü etkilemeye başladı. Uzaklaşmaya çalışsak da önceki yaşanmışlıklardan dolayı tam olarak kopamadık. Bunun üzerine Ali Gürses hoca tarafından bir soğutma büyüsü yapıldı.
  Çalışmanın gelmesi bir hafta sürüyor. Herkeste aynı sürede mi bilmiyorum ama benim yaptırdığım çalışma böyle olmuştu. Geldikten sonra hiç zorlanmadan hocanın dediği şekilde kullanmaya başladım.
  İşlemi yaptıktan 10 – 12 gün sonra o kişiyi yine aramak geldi içimizden, aradığımızda telefona çıkmadı sonrasında bizi engelledi. Şimdi biz istesek bile ulaşamaz hale geldik. Zaten hep öyle oluyordu, iki taraftan birinin kopması lazımdı, Ali Hoca’nın çalışması sayesinde biz uzaklaşmış olduk. Bir gün bunları yazacağım aklıma gelmezdi ama bu durumda olanlara mutlaka tavsiye ederim…

 4. sakin iyi arastirmadan hoca secmeyin ben dolandirildim uc defa o yuzden kesinlikle iyi bir hoca bulmadan calismayin
  ben hoca tavsiyesi vermye geldim medyum ali hoca adinda bir hoca var bu hocanin yaptigi islemler cok ozel
  bugüne kadar calistigim hocalardan ilk defa birinden memnun kaldim ve ilk defa iyi yorum yapiyorum
  istemedigim bir kisiyle evlendirilmek uzereydim sogutma islemi yapmam gerekliydi
  ali hoca bana en kisa surede islemi yapti ve gonderdi aciliyeti bildigi icin sadece dort gunde gonderdi dedigi bir hafta sureden de erken geldi yani
  tutmasi icin beklemem gereken surenin de hassasiyeti vardi hoca bana 1 – 40 gun olabilir demisti ama elimden geleni yaparim dedi yaklasik 10 gun gibi bir sure gectikten sonra benden sogudu ve uzaklasti

 5. Bir süredir medyum hocalarla ilgili araştırma yapıyordum en sonunda ali gürses hoca adında bir hoca buldum, aileyi ikna etmek için bir büyü yaptım, yurtdışında okumak istiyordum bütçemiz olmasına rağmen üstelik okulu kazanmama rağmen kız çocuğusun yapamazsın diye izin vermediler, ben ısrar etsem de olmaz hakkımı helal etmem asla gidemezsin dediler, en son artık son çare bir gece renk gelmesi üzerine ali hocaya ulaştım, 535 590 62 75 numarasından mesaj attım, hoca bana tavsiye olarak ikna işlemi önerdi, bunu yaptıktan sonra düzelir dedi, bir haftada da çalışmayı bana yolladı, inanamayacaksınız ama sadece iki gün sonra işlemin tesirini gördüm, babam bana gelip düşündüm taşındım seni göndermeye karar verdim dedi, fikrini aniden değiştirdi hiç olmaz hakkımı helal etmem diyen adam

 6. daha once hıc medyum hoca falan tanımadım ve bu ıslere ınanmıyordum ama annemın ısrar etmesı uzerıne rızık acma calısması yaptırdım
  Alı gurses adında bır medyum buldum annem de gorustu hatta hocayla ve ıcıne sındı medyumali.com sıtesınde var bılgılerı
  calısmaya kesın tutmaz olmaz oyle sey gozuyle bakıyordum ama gercekten cok garıp sekılde hayatım degısmeye basladı
  once ıslerım yoluna gırdı ben hala tesaduf sans ısı dıye dusunuyordum sonra hep hayal ettıgım ve ımkansız gorunen bır ıs olayı oldu su an orada calısıyorum ve hıc kımse bunu tahmın bıle etmıyordu ben dahıl cok garıp ama gercekten ıse yarıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir