Aşk Büyüsü Nedir?

Büyü tarihi boyunca, belki de en çok uygulanan büyü yöntemlerinden biri olan aşk büyüsü, doğal olarak pek çok farklı hoca ve medyum tarafından da geliştirilmiştir. Çok sayıda alternatif yapılış yöntemi olan bu büyü uygulamasında, malzemelerden tekniklere kadar her şey değişkenlik gösterebilir.

Büyünün her türünde olduğu gibi, aşk büyüsünde de tutarlılığın tam olarak sağlanabilmesi için, büyüyü uygulayan kişinin nefes gücü oldukça önemlidir. Nefes gücü ne kadar kuvvetli olursa, büyünün tutma ihtimali de o kadar artar. Başta bu olmak üzere, pek çok farklı faktöre bağlı bir durum olması nedeniyle, aşk büyüsünün kesin tutup tutmayacağına net bir cevap vermek mümkün değildir.

Eğer evde aşk büyüsü yaparsanız, veya bu alanda deneyimi olmayan bir medyum hocayla çalışırsanız, aşk büyüsünün tutma ihtimali oldukça yüksek olacaktır. Aynı şekilde, her ne kadar nefes gücü yüksek biri olursa olsun, uygulanan yöntemler yanlış olursa, aşk büyüsü yine aynı şekilde başarısız olacaktır. Bu nedenlerden dolayı, aşk büyüsü evde denenmemeli, deneyimsiz medyum hocalara başvurulmamalıdır.

Aşk büyüsünün kesin olarak tutması isteniyorsa, mutlaka alanında daha önce çalışmış, başarılı sonuçlar almış bir medyum hoca ile çalışılması tavsiye edilir. Medyum hoca öncelikli olarak kişiyi ve yaşanan durumu inceler ve buna göre yapacağı büyü çalışmasına başlar. Bu sayede ise, büyü tutar ve istenen çiftler birbirine kavuşur.

Medyumluk işi hafife alınacak bir şey olmadığı için, aşk büyüsünün kesin olarak tutmasını istiyorsanız, mutlaka alanında tecrübesi olan, başarılı bir medyum hoca ile çalışmanız tavsiye edilmekte. Eğer bunu yapamazsanız, yapacağınız çalışmadan verim alamaz ve olumsuz durumlarla karşılaşırsınız. Her büyü için geçerli olan bu durum, özellikle aşk büyüleri için çok daha ön plana çıkmaktadır.

Sayfamıza sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetlerini okumak için buraya tıklayın.

1, “Aşk Büyüsü Nedir?” hakkında görüş bildirdi

  1. Beni dolandıran kısının adı medyum halime.. gercek adımıdır bılmıyorum bunun ama 4500 lıramı aldıktan sonra vekf konusunda benı magdur ettı.. soz verdıgı vefk yerıne bır kutu gonderdı ama ıcınden yanlıs seyler cıktı bır dua kagıdı cıktı fatıha suresı yazan sonrasında duzeltmek ıcın hıcbısey yapmadı..
    Dolandırıcı oldugunu dusunmuyordum basta cok sıkayet olmasına ragmen kıskananlar yazmıstır dıye dusundum ama bu gelen paket sonrasında artık bende dolandırıcı oldugunu dusunuyorum o yuzden buraya yazıyorum kendısıyle yasamıs olduklarımı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir