Bağlama Büyüsü

Büyü yapıldığı zaman diğer alemlerde ortaya çıkan enerjiler bu alemlere yansıtılır. Bağlama büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyü çalışmalarında çalışma prensibi bu şekildedir. Büyü yapıldığı zaman diğer alemlerdeki enerjiler etkilenir ve bu alemde istenen etkiyi yaratması için harekete geçirilir.

Büyü yapan medyum hocalar bu işlemi doğru şekilde gerçekleştirebilmek için birden fazla farklı ilme başvururlar. Bu ilimler sayesinde ortaya çıkan enerjiler kişilerin hayatlarında değişime neden olur. Bağlama büyüsü gibi kimi zaman birden fazla kişiyi ilgilendirebilen büyü çalışmalarında kullanılan ilimler çok daha çeşitli olmaktadır.

Büyüler yapılırken kimi zaman çeşitli malzemelere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu malzemelerin neler olacağı medyumlar tarafından yapılan ön çalışmalar ile belirlenir. Herkese ait farklı bir büyü malzemesine ihtiyaç duyulabilir.

Bağlama büyüsü yapan bir medyum hoca da yine aynı şekilde gerektiği durumlarda malzemelerin gücüne başvurabilir. Bazı özel malzemelerde kendine ait enerjiler bulunur. Bu enerjileri doğru şekilde kullanmak büyünün daha etkili bir sonuç vermesini sağlar.

Elbette her bağlama büyüsü için malzeme kullanılması gerekmeyebilir. Bu durum kişiden kişiye ve yapılacak olan büyüde kullanılacak yönteme göre değişmektedir. Medyum hoca, sizin için malzeme kullanılmayan yöntemin daha iyi olacağını belirtiyorsa çalışmanın bu şekilde devam ettirilmesi daha verimli olacaktır.

Bağlama Büyüsünde Hangi Malzemeler Kullanılır?

Bağlama büyüsünde kullanılan malzemeler çok çeşitli olabilir. Bu malzemelerin ortak noktası kişilerin enerjilerine uyumlu olacak şekilde belirlenmesidir. Belirlemeyi yapan medyum hocalar gereken her türlü işlemi de uygulayacak ve malzemeyi büyü için kullanacaktır.

medyum şikayet

Yaygın olarak kişilere ait eşyaların enerjisi bağlama büyüsü için kullanılabilmektedir. Büyü yapılacak olan kişiye ait saç, tırnak gibi enerjisini içeren malzemeler büyü yapımında sıkça kullanılmaktadır. Bunun dışında, eğer böylesi bir malzemeye ulaşmak mümkün değilse devamlı taşıdığı bir nesne de büyüde kullanılabilir.

Bağlama büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta medyum hocanın direktiflerine uymaktır. Medyumlar sahip oldukları tecrübe ve bilgi sayesinde etkili bir büyü için gereken her şeyi anlatacaktır.

Malzeme Olmadan Bağlama Büyüsü Yapılabilir Mi?

Bağlama büyüsü yapılırken malzeme kullanılıp kullanılmayacağı tamamen medyum hocaya kalmış bir seçimdir. Medyumlar, ne tarz bir büyü yapılacağına yaptıkları incelemeler sonucunda karar verir.

Çalıştığınız medyum hocaya malzemeye ulaşma imkanınız olmadığını belirtmeniz halinde eğer mümkünse malzemesiz bir bağlama büyüsü yapılabilir. Ancak bu durum herkes için geçerli olmayacaktır. Medyum hoca, malzeme kullanmadan bağlama büyüsü yapmak için öncelikle enerjileri inceleyecek, eğer herhangi bir olumsuz sonuç bulunmuyorsa büyüyü bu şekilde yapacaktır.

Bağlama büyüsü hangi yöntemle yapılıyor olursa olsun çalışılacak olan medyumun doğru seçilmesi çok önemlidir. İşinin ehli medyumlar çok daha rahat büyü çalışması yapabilir.

Sitemize sizlerden gelen medyum yorum ve şikayetleri ana sayfada yer almaktadır. Bu yorumları okumak ve siz de yorum yazmak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

2 hakkında “Bağlama Büyüsü” görüş

  1. bisey dicem acaba medyum gizemle calisma yapan varmi? Ben gechen ay bi ask buyusu yaptirmisitm tutmadigi icin kaldim ortada tutacagina soz vermisti ama yardimci olmadi nasil bi yol izlemem gerekli bilgisi olanlar yardim edermi lutfen

  2. bisey dicem acaba medyum gizemle calisma yapan varmi? Ben gechen ay bi ask buyusu yaptirmisitm tutmadigi icin kaldim ortada tutacagina soz vermisti ama yardimci olmadi nasil bi yol izlemem gerekli bilgisi olanlar yardim edermi lutfen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir