Aydın Medyum Hocalar

Medyum, şaman, büyücü, cadı gibi kelimeler tarihten itibaren bir şekilde hayatımızda hep olmuştur. İnsanların başlarda çekindikleri ancak yapabildiklerini gördüğünde ise merak sardıkları bu durumlarda Aydın medyum hocalar, insanların pek çok derdine derman olmayı başarmıştır. Teknolojinin çare olamadığı durumlarda sizler de medyumlara gidebilir ve akabinde onlarla başarılı uygulamalara imza atabilirsiniz.

Medyum olmak kolay bir şey değildir. Medyum olabilmek için doğuştan bazı vasıflara sahip olmak ve sonrasında da çok çalışmak gerekir. Kısaca özetlersek;

 • Doğuştan kendinizde bazı şeyleri fark etmeniz gerekir. Mesela uhrevi varlıklar ile iletişime geçebilmeli ve onları hissedebilmelisiniz.
 • Kendinizde gördüğünüz özellikleri araştırmalı ve sonucunda medyumluğun işaretlerini bulmalısınız.
 • Medyum veya normal bir insan olma konusunda karar vermelisiniz.
 • Kararınız sonrasında hayatınızın tamamen değişeceğini bilmelisiniz.
 • Gök bilimi, matematik, coğrafya, tıp, fizik, kimya gibi konularda bir profesör kadar bilgiye sahip olmalısınız.
 • Havas, Ledün, Arapça, Osmanlıca gibi ilimlere ve dillere hakim olmaları gerekir.
 • Aydın medyum hocalar, uygulamalarında başarı sağlamak adına pek çok kere bunları tecrübe ederler.

Bunun gibi uygulamaları onların hayatları boyunca devam ettirmek zorunda olduğu şeylerdir. Sürekli olarak deneme, yanılma yapmak ve yetenekleri geliştirmek gerekir. Kısa süre içerisinde yapılacak olan işlemler ile birlikte medyum hocalar kendilerini geliştirirler ve insanlara hizmet vermeye başlarlar. Ancak hayatlarının kararını verdikleri için girdikleri bu yoldan kolay kolay çıkamazlar ve hayatlarını iyi bir medyum olmaya adarlar.

Tüm bunların dışında medyumluk vasıflarına sahip olmayan ve onların arasına katılmak isteyen pek çok farklı kişi daha bulunmaktadır. İşte bu noktada sahte medyumlara çok dikkat etmek gerekir.

Aydın Medyum Hocalar Neler Yapabilir?

Medyumlar yukarıdaki özellikleri ile pek çok şey yapabilirler. Bunlardan bazıları:

 • Büyü yapmak ve bozmak konusunda uzmandırlar. Büyü ritüelleri düzenlemek onlar için son derece kolaydır.
 • Büyü yapıldığında onu fark edebilir ve bir kişideki büyünün hangi çeşit olduğunu hemen anlayabilirler.
 • Geçmiş ve geleceği net bir şekilde göremeseler dahi buğulu bir şekilde olayları süzebilirler ve bazı ön fikirlere sahip olabilirler.
 • Dünya dışı varlıklar ile rahat bir şekilde iletişim kurabilirler. Hatta onlardan bazı uygulamaları konusunda yardım alabilirler.
 • Metafiziksel enerjileri kontrol edebilirler. Bu şekilde onları pozitif ve negatif olarak ayrıştırabilirler. Büyü yapmak için negatif, büyü bozmak için ise pozitif enerjilerden yardım alırlar.

Aydın medyum hocalar, yukarıdaki konularda uzmandırlar. Bunun gibi farklı uygulamaları ile sürekli olarak gündeme gelen hocaların güçlerini de dikkatli bir şekilde gözlemlerseniz kolayca fark edebilirsiniz. Ancak günümüzde internet üzerinden yapacağınız araştırmalar ile aradığınız medyumu kolayca bulabilirsiniz. Bunun için tarafsız yayın yapan ve kullanıcı yorumlarına yer veren siteleri tercih etmelisiniz.

Sitemizde sizlerden gelen yorumlar ana sayfa üzerinde tarafsız bir şekilde yayınlanmaktadır. Yorumları okumak, yorum yapan kişilere soru sormak ve kendi deneyimlerinizden bahsetmek isterseniz eğer buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir