Ayırma Büyüsü Bozan Hocalar

Medyum hocalar, büyü yapabilmek için çok uzun yıllar boyunca eğitim alır ve kendilerini bu alanda uzmanlaştırır. Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere her türlü büyü çalışması için bu durum geçerlidir. İşinin ehli olan, profesyonel medyum hocalar, her zaman için alanında eğitim almış ve kendini geliştirmiş kişilerdir.

Bir insanın medyum olabilmesi için istekli olması yeterli değildir. Medyum olmak için mutlaka doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olmak gerekmektedir. Halk arasında, nefes gücü olarak da bilinen bu yetenek ile birlikte, farklı ilimler ve bilgiler medyumlara aktarılmaktadır. Her biri oldukça gizli tutulan bilgilerle yapılan ayırma büyüsü, öğrenilmesi zor olan, uzmanlaşmak için ciddi bir çalışma gerektiren bir işlemdir.

Medyum hocalar, ayırma büyüsü gibi büyüleri yaparken öncelikle enerjileri tanıyarak işleme başlar. Bakım olarak da bilinen bu aşama neticesinde, ayrılması istenen kişilere en yoğun şekilde etki edecek olan büyü uygulaması belirlenmektedir. Yine aynı şekilde, büyünün yapımı ile ilgili özel detaylar da bu bakım sırasında netleştirilir.

Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere, tüm büyülerin yöntemleri gizli tutulmakta, kötü niyetli insanların eline geçmesini engellemek adına asla kimse ile paylaşılmamaktadır. Sadece, eğitim alan medyum hocalara el verme yoluyla aktarılan bu bilgileri herhangi bir yazılı kaynakta, internette veya başka bir yerde bulabilmek mümkün değildir. Medyumluk mesleğinde tüm bilgiler kutsal olarak görülmektedir.

Ayırma Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Bir insanın ayırma büyüsü yapabilmek için gerekli olan bilgilere kendi başına erişebilmesi asla mümkün değildir. Bu bilgilere erişmek için mutlaka medyumluk eğitiminden geçmek gereklidir. Eğitimden geçmeyen, kendini hazırlamayan bir kişinin medyum hoca olabilmesi asla mümkün değildir.

Yine aynı şekilde, nefes gücü yeterli olmayan, enerjiyi kullanmayı bilmeyen birinin ayırma büyüsü yapabilmesi imkansızdır. Enerjiyi kullanmak ve nefes gücü ile alakalı eğitimler, medyum hocalara özel olarak verildiği için sıradan bir kişinin bilemeyeceği bilgileri içermektedir.

Evde büyü yapmak, özellikle ayırma büyüsü gibi karmaşık ve hassas büyüleri yapabilmek hiçbir zaman mümkün değildir. Böylesi bir konu, mutlaka işinin ehli olan, eğitimini almış medyum hocalara bırakılmalıdır.

Evde Büyü Yapmak Asla Tavsiye Edilmez

Ayırma büyüsü de dahil olmak üzere tüm büyülerin medyum hocalara bırakılması en doğru yol olacaktır. Normal şartlarda, ayırma büyüsünün herhangi bir zararı bulunmuyor olsa da evde kulaktan dolma bilgiler ile büyü yapmayı denemek zararlı olabilir. Bu nedenle, herhangi bir tehlike altına girmemek adına, her zaman işi ehline emanet etmek gereklidir.

Ayırma büyüsü, doğru şekilde yapıldığı zaman çok kısa sürede etki edecek, istenen sonucu verecektir. İstenmeyen ilişkilerin bitirilmesi için oldukça etkili bir yol olan bu büyü neticesinde, ayrılan kişiler ömür boyu birbirinden uzak kalmakta, asla barışmamaktadır.

Ayırma büyüsü yapan medyum hocalar da dahil olmak üzere, tüm medyum hocalar ile ilgili sitemize sizlerden gelen yorumları, şikayet ve memnuniyet mesajlarını okumak, dilerseniz kendi yorumunuzu yazmak ya da soru sormak için ana sayfaya gidebilir veya buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir